Zamknij

Łzy Cennet - obsada i streszczenie serialu tureckiego. O czym jest?

Redakcja
03.09.2018 09:31
Łzy Cennet - obsada i streszczenie serialu tureckiego. O czym jest?
fot. screen z youtube/Bailey Buzby

"Łzy Cennet" to serial turecki, który w ramówce TVP 2 zastąpi "Czarną Perłę". Pierwszy odcinek nowej telenoweli wyemitowany zostanie w środę, 29 sierpnia. O czym jest, jacy są bohaterowie i kto jest kim? Sprawdzamy obsadę serialu "Łzy Cennet" i przedstawiamy fabułę.

"Łzy Cennet" - obsada i streszczenie serialu tureckiego w TVP 2. O czym jest i kto jest kim? Odpowiadamy na często pojawiające się pytania i sprawdzamy najistotniejsze informacje na temat nowej telenoweli.

» "Więzień miłości" - obsada, streszczenie, emisja. O czym jest serial turecki? «

"Łzy Cennet" - obsada serialu tureckiego. Kto jest kim?

"Łzy Cennet" to nowy serial turecki, który emitowany będzie w TVP 2 zamiast "Czarnej Perły". Premierowy odcinek telenoweli będzie można obejrzeć w środę, 29 sierpnia, o godzinie 17:10. Prawdopodobnie serial będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o wspomnianej porze w Telewizji Polskiej.

W obsadzie "Łzy Cennet" znaleźli się m.in. Almila Ada, która wciela się w rolę tytułowej Cennet Yilmaz oraz Berk Atan, który gra Selima Arisoya przyjaciela głównej bohaterki. Ponadto wystąpią: Yusuf Akgün (jako Orhan Soyer), Ebru Nil Aydin (Sema Soyer), Sencan Güleryüz (Cengiz Arisoy), Zehra Yilmaz (Melisa Soyer), Esra Ronabar (Arzu Soyer), Ali Ipin (Riza Soyer) czy Ebru Destan (Özlem Arisoy).

Streszczenie serialu "Łzy Cennet" - o czym jest?

Serial turecki "Łzy Cennet" opowiada historię dziewczyny, która w młodości została porzucona przez matkę i szuka zemsty. Osierocona jako dziecko Cennet (Almila Ada) została wychowana w ubogim domu przez babcię. Od małego najważniejszą osobą dla dziewczyny był jej najlepszy przyjaciel Selim (Berk Atan), z którym w wyniku wypadku, została rozdzielona.

Mimo przeciwności losu Cennet postanowiła pracować i się uczyć. Marzyła, by zostać najlepszą uczennicą w klasie na kierunku architektonicznym. Niedługo po skończeniu szkoły, dziewczyna dostaje propozycję pracy w znanej i cenionej firmie. Tam przypadkowo spotyka Selima, a ich dawne uczucia odżywają. Sytuacja nie jest jednak na rękę właścicielce firmy, która pragnęła, by jej córka Melisa (Zehra Yilmaz) wyszła za chłopaka. Pewnego dnia kobieta zauważa na szyi Cennet specyficzne znamię. Jest pewna, że to jej córka, którą porzuciła kilkadziesiąt lat temu.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW