Zamknij

Łzy Cennet, odcinek 10: streszczenie. Babcia Cennet w szpitalu!

Redakcja
11.09.2018 13:08
Łzy Cennet, odcinek 10: streszczenie. Babcia Cennet w szpitalu!
fot. screen z youtube/Bailey Buzby

"Łzy Cennet", odcinek 10: streszczenie. Babcia Cennet, Mukaddes, po kłótni z Arzu dostaje zawału i w ciężkim stanie trafia do szpitala. Z kolei Selim obiecuje, że odnajdzie matkę Cennet. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy odcinek 10. "Łzy Cennet".

Serial turecki "Łzy Cennet" zastąpił telenowelę "Czarna Perła". Premierowy epizod wyemitowany został w środę, 29 sierpnia. Co się wydarzy w 10. odcinku "Łzy Cennet? Streszczenie nowego epizodu zamieszczamy poniżej.

» Łzy Cennet, odcinek 11: streszczenie. Ozlem oskarża Arzu o pobicie! «

Łzy Cennet, odcinek 10: streszczenie nowego epizodu

Mukaddes dowiedziała się, że jest poważnie chora na serce. Postanowiła nakłonić Arzu, by ta spotkała się z Cennet. Zdecydowała się wysłać jej listy, które Cennet pisała do matki w dzieciństwie. Z kolei Selim wyznał Cennet miłość. 

Po kłótni z Arzu Mukaddes dostaje zawału serca i w ciężkim stanie trafia do szpitala. Cenet widzi, jak jej babcia zabierana jest do karetki. Natychmiast podbiega do Mukaddes. Starsza kobieta daje jej broszkę, mówiąc, że należy ona do jej matki. Do szpitala przyjeżdża Selim i Suna. Cennet mówi, że Mukaddes dostała zawału podczas spotkania ze swoją mamą. Dziewczyna zaczyna płakać. Bardzo pragnie poznać swoją matkę. Selim składa obietnice dziewczynie. Mówi, że po broszce odnajdzie jej matkę. 

Z kolei Ozlem wcale nie wybiera się do Ameryki. Z Senolem kłóci się o pieniądze. Między mężczyznami dochodzi do rękoczynów. Tymczasem Orhan informuje Cennet o służbowym wyjeździe do Dubaju. Dziewczyna mówi, że nie może z nim jechać, bo jej babcia jest w ciężkim stanie w szpitalu. Przypadkowo Orhan dowiaduje się, że jest z nią Selim i mówi o tym Melisie.

Łzy Cennet, 10. odcinek - gdzie i kiedy oglądać nowy epizod?

Odcinek 10. "Łzy Cennet" wyemitowany zostanie we wtorek, 11 września o godzinie 17:10. Serial turecki można oglądać w TVP 2 od poniedziałku do piątku. Telewizja Polska nie przewiduje emisji powtórek. Telenowela będzie liczyć 151 odcinków.

Więcej szczegółowych informacji na temat serialu i jego obsady można znaleźć w linku poniżej.

» Łzy Cennet - obsada i streszczenie serialu tureckiego. O czym jest? «

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW