Zamknij

Łzy Cennet, odcinek 11: streszczenie. Ozlem oskarża Arzu o pobicie!

Redakcja
12.09.2018 09:18
Łzy Cennet, odcinek 11: streszczenie. Ozlem oskarża Arzu o pobicie!
fot. screen z youtube/Bailey Buzby

"Łzy Cennet", odcinek 11: streszczenie. Przerażona Arzu zauważa, że nie ma broszki. Gdy dowiaduje się, że Selim ma pomóc Cennet w odnalezieniu jej matki za pomocą broszki, postanawia ją wykraść. Z kolei Ozlem oskarża Arzu o pobicie. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów i co wydarzy się w nowym epizodzie? Streszczamy odcinek 11. "Łzy Cennet".

Serial turecki "Łzy Cennet" zastąpił telenowelę "Czarna Perła". Premierowy epizod wyemitowany został w środę, 29 sierpnia. Co się wydarzy w 11. odcinku "Łzy Cennet? Streszczenie nowego epizodu zamieszczamy poniżej.

» Łzy Cennet, odcinek 12: streszczenie. Arzu chce powiedzieć Cennet, że jest jej matką! «

Łzy Cennet, odcinek 11: streszczenie nowego epizodu

Babcia Cennet, Mukaddes, wciąż znajduje się w szpitalu. Cennet bardzo martwi się o starszą kobietę, jednak nie może też przestać myśleć o swojej matce. Jest pewna, że to ona była z Mukaddes, gdy ta dostała zawału. 

Arzu jest przerażona, ponieważ nie może znaleźć swojej broszki. Dowiaduje się, że Selim obiecał Cennet, że pomoże jej w odnalezieniu jej matki dzięki broszcze. Arzu postanawia ją wykraść. Wraca do domu Mukaddes, gdzie spotyka Sunę. Uważa, że to przez nią to wszystko się stało i oskarża ją o brak matczynego instynktu. Selim cały czas jest z Cennet. Z kolei Orhan snuje poważne plany wobec dziewczyny. Mężczyzna radzi Melisie, by ta zaprzyjaźniła się z Cennet.

Pobita przez Senola Ozlem prosi o pomoc Mahira. Twierdzi, że napadła ją Arzu. Tymczasem Melisa, po rozmowie z Mehirem, próbuje dogadać się z Nilgun.

Łzy Cennet, 11. odcinek - gdzie i kiedy oglądać nowy epizod?

Odcinek 11. "Łzy Cennet" wyemitowany zostanie w środę, 12 września o godzinie 17:10. Serial turecki można oglądać w TVP 2 od poniedziałku do piątku. Telewizja Polska nie przewiduje emisji powtórek. Telenowela będzie liczyć 151 odcinków.

Więcej szczegółowych informacji na temat serialu i jego obsady można znaleźć w linku poniżej.

» Łzy Cennet - obsada i streszczenie serialu tureckiego. O czym jest? «

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW