Zamknij

Łzy Cennet, odcinek 12: streszczenie. Arzu chce powiedzieć Cennet, że jest jej matką!

Redakcja
12.09.2018 14:01
Łzy Cennet, odcinek 12: streszczenie. Arzu chce powiedzieć Cennet, że jest jej matką!
fot. screen z youtube/Bailey Buzby

"Łzy Cennet", odc. 12 - streszczenie. Cennet i Selim dowiadują się, że broszka matki dziewczyny została wykonana na zamówienie Cengiza. Z kolei Arzu postanawia powiedzieć Cennet, że ta jest jej córką. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów i co wydarzy się w nowym epizodzie? Streszczamy odcinek 12. "Łzy Cennet".

Serial turecki "Łzy Cennet" zastąpił telenowelę "Czarna Perła". Premierowy epizod wyemitowany został w środę, 29 sierpnia. Co się wydarzy w 12. odcinku "Łzy Cennet? Streszczenie nowego epizodu zamieszczamy poniżej.

» Łzy Cennet, odcinek 13: streszczenie. Cennet myśli, że spotkała się z matką! «

Łzy Cennet, odcinek 12: streszczenie nowego epizodu

Cennet cały czas opiekuje się babcią, która nadal leży w szpitalu. Dziewczyna także zastanawia się, kto może być jej matką, która porzuciła ją tyle lat temu. 

Arzu przyjeżdża pod szpital, w którym leży babcia Cennet, Mukaddes. Pod budynkiem pojawiają się także Melisa oraz Orhan. Są zszokowani, widząc Cennet w objęciach Selima. Z kolei Arzu przypadkowo spotyka Sunę, jednak gdy dostrzega wychodzących Cennet i Selima wpada w popłoch. Para zaczyna kierować się w stronę jubilera. Tam dowiadują się, że broszka, która należy do matki Cennet, została wykonana na zamówienie Cengiza. Oboje zastanawiają się, co to może oznaczać. Kiedy wychodzą ze sklepu, do kobiety podbiega nieznajomy, który wyrywa jej torebkę z broszką w środku. 

Selim chce spotkać się z ojcem, by ten wyjaśnił mu, dlaczego podarował broszkę nieznajomej kobiecie. Jest pewien, że ojciec zdradza jego matkę. Cengiz nie mówi nic Selimowi. Prosi, by syn dał mu trochę czasu na wyjaśnienia. Następnie mężczyzna umawia się z Arzu i pyta, czy jest matką Cennet. Zdenerwowana kobieta odpowiada twierdząco. Kiedy dzwoni do niej Suna, Arzu wykrzykuje, że jeszcze dziś Cennet spotka się ze swoją matką.

Łzy Cennet, 12. odcinek - gdzie i kiedy oglądać nowy epizod?

Odcinek 12. "Łzy Cennet" wyemitowany zostanie w czwartek, 13 września o godzinie 17:10. Serial turecki można oglądać w TVP 2 od poniedziałku do piątku. Telewizja Polska nie przewiduje emisji powtórek. Telenowela będzie liczyć 151 odcinków.

Więcej szczegółowych informacji na temat serialu i jego obsady można znaleźć w linku poniżej.

» Łzy Cennet - obsada i streszczenie serialu tureckiego. O czym jest? «

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW