Zamknij

Łzy Cennet, odcinek 13: streszczenie. Cennet myśli, że spotkała się z matką!

Redakcja
17.09.2018 10:33
Łzy Cennet, odcinek 13: streszczenie. Cennet myśli, że spotkała się z matką!
fot. screen z youtube/Bailey Buzby

"Łzy Cennet", odcinek 13: streszczenie. Arzu zapłaciła pewnej kobiecie, by ta udawała matkę Cennet. Z kolei Cennet jest pewna, że spotkała swoją prawdziwą matkę, która porzuciła ją kilkanaście lat temu. Tymczasem ze szpitala wychodzi Mukaddes. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy odc. 13 "Łzy Cennet".

Serial turecki "Łzy Cennet" zastąpił telenowelę "Czarna Perła". Premierowy epizod wyemitowany został w środę, 29 sierpnia. Co się wydarzy w 13. odcinku "Łzy Cennet? Streszczenie nowego epizodu zamieszczamy poniżej.

» Łzy Cennet, odcinek 14: streszczenie. Orhan chce zabrać Cennet do Dubaju! «

"Łzy Cennet", odcinek 13: streszczenie nowego epizodu

Cennet i Selim poszli do jubilera. Tam dowiedzieli się, że broszka, która należy do matki Cennet, została wykonana na zamówienie Cengiza. Selim poszedł do ojca po wyjaśnienia. Mężczyzna spotkał się z Arzu, a ta powiedziała mu całą prawdę.

Selim mówi Cennet, że jej matka będzie czekać na nią w kawiarni. Dziewczyna idzie w umówione miejsce, jednak zamiast Arzu przy stoliku siedzi inna kobieta. Okazało się, że Arzu zapłaciła jej, by udawała matkę Cennet. Dziewczyna jednak nie znając prawdy, jest pewna, że spotkała się z prawdziwą matką. Pyta się jej, dlaczego porzuciła ją tyle lat temu. Kobieta jest bardzo zimna w stosunku do "córki". Oświadcza, że nienawidziła jej ojca, po czym wręcza torbę dziewczynie. W środku są pieniądze. Mówi, żeby wzięła gotówkę i zapomniała o niej. Cennet jest w szoku. Odmawia przyjęcia pieniędzy i wykrzykuje, że wolałaby, aby jej matka umarła. Tymczasem Arzu wszystkiemu przysłuchuje się z ukrycia. 

Z kolei Sema dostaje zdjęcia, na których widać Arzu i Cengiz. Jest pewna, że synowa ma romans. Cengiz zastaje Nilgun w pokoiku dziecięcym. Żona mówi mu, że Cennet jest dziewczynką, dzięki której Ali trafił do ich domu. Chłopiec powiedział wtedy, że jeśli ją wyleczą, on pójdzie z nimi. Tymczasem Cennet wraca do szpitala. Suna wypytuje ją o spotkanie z matką, jednak po odpowiedziach dziewczyny jest pewna, że nie widziała się z Arzu. Następnego dnia Mukaddes wychodzi ze szpitala. W tej chwili zjawia się Orhan, który proponuje, że podwiezie Cennet i babcię do domu.

Łzy Cennet, 13. odcinek - gdzie i kiedy oglądać nowy epizod?

Odcinek 13. "Łzy Cennet" wyemitowany zostanie w poniedziałek, 17 września o godzinie 17:10. Serial turecki można oglądać w TVP 2 od poniedziałku do piątku. Telewizja Polska nie przewiduje emisji powtórek. Telenowela będzie liczyć 151 odcinków.

Więcej szczegółowych informacji na temat serialu i jego obsady można znaleźć w linku poniżej.

» Łzy Cennet - obsada i streszczenie serialu tureckiego. O czym jest? «

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW