Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Łzy Cennet, odcinek 14: streszczenie. Orhan chce zabrać Cennet do Dubaju!

17.09.2018 14:23

"Łzy Cennet", odc. 14: streszczenie. Cengiz, by nie stracić Selima, postanawia pozbyć się Cennet z firmy. Tymczasem Orhan proponuje bohaterce wyjazd do Dubaju. Z kolei Mahir topi smutki w alkoholu. Co jeszcze się wydarzy w nowym epizodzie? Streszczamy odcinek 14. "Łzy Cennet".

Łzy Cennet, odcinek 14: streszczenie. Orhan chce zabrać Cennet do Dubaju! fot. screen z youtube/Cennet'in Gözyaşları

Serial turecki "Łzy Cennet" zastąpił telenowelę "Czarna Perła". Premierowy epizod wyemitowany został w środę, 29 sierpnia. Co się wydarzy w 14. odcinku "Łzy Cennet? Streszczenie nowego epizodu zamieszczamy poniżej.

"Łzy Cennet", odcinek 14: streszczenie nowego epizodu

Cengiz nie podoba się to, że Selim tak dobrze dogaduje się z Cennet. By nie stracić ukochanego, postanawia pozbyć się dziewczyny z firmy. Beste szuka w sierocińcu śladów Alego. Poszukiwania jednak nie są owocne. Selim pociesza Cennet, po nieudanym spotkaniu z "matką". Mówi dziewczynie, że sam źle czuje się wśród bliskich, a tylko przy niej jest naprawdę szczęśliwy. Z kolei Mahir topi smutki w alkoholu. Nie może znieść, że jego małżeństwo jest nieszczęśliwe, a ojciec nim rządzi. Orhan prosi Cennet, by ta pojechała z nim do Dubaju.

Łzy Cennet, 14. odcinek - gdzie i kiedy oglądać nowy epizod?

Odcinek 14. "Łzy Cennet" wyemitowany zostanie we wtorek, 18 września o godzinie 17:10. Serial turecki można oglądać w TVP 2 od poniedziałku do piątku. Telewizja Polska nie przewiduje emisji powtórek. Telenowela będzie liczyć 151 odcinków.

Więcej szczegółowych informacji na temat serialu i jego obsady można znaleźć w linku poniżej.

» Łzy Cennet - obsada i streszczenie serialu tureckiego. O czym jest? «

RadioZET.pl/programtv.onet.pl/JW

Oceń