Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Łzy Cennet, odcinek 17: streszczenie. Cennet dowiaduje się, że Ali nie żyje!

21.09.2018 08:48

"Łzy Cennet", odc. 17: streszczenie nowego epizodu. Cennet zastanawia się, czy dobrze zrobiła wracając do pracy. Oświadcza, że jeśli tylko dostanie pozytywną odpowiedź z miejsc, gdzie wysłała CV, natychmiast odejdzie. Ponadto dziewczyna dowiaduje się, że Ali nie żyje. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów i co wydarzy się w nowym epizodzie? Streszczamy odcinek 17 "Łzy Cennet".

Łzy Cennet, odcinek 17: streszczenie. Cennet dowiaduje się, że Ali nie żyje! fot. screen z youtube/Bailey Buzby

Serial turecki "Łzy Cennet" zastąpił telenowelę "Czarna Perła". Premierowy epizod wyemitowany został w środę, 29 sierpnia. Co się wydarzy w 17. odcinku "Łzy Cennet? Streszczenie nowego epizodu zamieszczamy poniżej.

"Łzy Cennet", odcinek 17: streszczenie nowego epizodu

Cennet wciąż wspomina chłopca, z którym przyjaźniła się, gdy była młodsza. Ali obiecał jej wtedy, że kiedyś razem odnajdą jej mamę. Kobieta nie ma pojęcia, że to Selim jest jej przyjacielem z dzieciństwa.

W nowym epizodzie Cennet bardzo przeżywa to, co usłyszała od Arzu na imprezie urodzinowej Orhana. Mukaddes próbuje ją pocieszyć. Kobieta nie chce, by wnuczka smuciła się. Rano Cennet zaczyna zastanawiać się, czy dobrze zrobiła, że wróciła do pracy. Oświadcza, że jeśli tylko dostanie pozytywną odpowiedź z miejsc, do których wysłałam zgłoszenie, odejdzie.

Z kolei Beste i Omer postanawiają znaleźć Alego. Chcą, by Cennet wreszcie była szczęśliwa. Omer dowiaduje się, że Ali nie żyje. Beste mówi o tym Cennet. Zrozpaczona dziewczyna ucieka. Selim odnajduje ją w porcie. Kobieta jednak chce zostać sama.

Łzy Cennet, 17. odcinek - gdzie i kiedy oglądać nowy epizod?

Odcinek 17. "Łzy Cennet" wyemitowany zostanie w piątek, 20 września o godzinie 17:10. Serial turecki można oglądać w TVP 2 od poniedziałku do piątku. Telewizja Polska nie przewiduje emisji powtórek. Telenowela będzie liczyć 151 odcinków.

Więcej szczegółowych informacji na temat serialu i jego obsady można znaleźć w linku poniżej.

» Łzy Cennet - obsada i streszczenie serialu tureckiego. O czym jest? «

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW

Oceń