Zamknij

Łzy Cennet, odcinek 18: streszczenie. Cennet zostaje porwana!

Redakcja
24.09.2018 15:42
Łzy Cennet, odcinek 18: streszczenie. Cennet zostaje porwana!
fot. screen z youtube/Cennet'in Gözyaşları

Łzy Cennet, odc. 18: streszczenie. Orhan i Selim walczą o względy Cennet. Między mężczyznami dochodzi do awantury, która kończy się bójką! Z kolei Cennet zostaje porwana. Co jeszcze wydarzy się w nowym epizodzie i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy odcinek 18. "Łzy Cennet".

Serial turecki "Łzy Cennet" zastąpił telenowelę "Czarna Perła". Premierowy epizod wyemitowany został w środę, 29 sierpnia. Co się wydarzy w 18. odcinku "Łzy Cennet? Streszczenie nowego epizodu zamieszczamy poniżej.

"Łzy Cennet", odcinek 18: streszczenie nowego epizodu

Selim i Orhan starają się zdobyć serce Cennet. Zakochana w Selimie Melisa bardzo by chciała, by dziewczyna wybrała Orhana. Jest pewna, że wtedy Selim byłby jej.

W nowym epizodzie Orhan jest przygnębiony. Zauważa to Melisa, która od razu pyta, co się stało. Mężczyzna mówi jej, że Selim jest zakochany w Cennet. Melisie bardzo się to nie podoba. Zachęca Orhana, by ten walczył o ukochaną. Postanawia podstępem zwabić Cennet na randkę z chłopakiem. Tymczasem Selim także chce się spotkać z Cennet. W zaaranżowaniu wszystkiego pomaga mu Beste. Kiedy Cennet przychodzi w umówione miejsce, jest oczarowana. Na wstępie dostaje kwiaty i wianek od dzieci, które poprosił o pomoc Selim. Świadkiem sytuacji jest mężczyzna wynajęty przez Nilgün. Podczas spotkania Cennet i Selima dzwoni telefon. To Melisa, która prosi, by Cennet przyjechała z nią porozmawiać.

Kiedy Cenet przyjeżdża na miejsce, jest zaskoczona. Widzi pięknie zastawiony stół, mężczyznę grającego na skrzypcach i Orhana. Chwilę później wchodzi zdenerwowany Selim, który uderza Orhana w twarz. Mężczyźni zaczynają bójkę. Kiedy się uspokajają, Arzu każe Cennet wyjść, a Selimowi odwieźć Melisę do domu. Na zewnątrz rozmawia jeszcze z Cennet. Gdy dziewczyna wychodzi z samochodu, zostaje porwana.

Łzy Cennet, 18. odcinek - gdzie i kiedy oglądać nowy epizod?

Odcinek 18. "Łzy Cennet" wyemitowany zostanie w poniedziałek, 24 września o godzinie 17:10. Serial turecki można oglądać w TVP 2 od poniedziałku do piątku. Telewizja Polska nie przewiduje emisji powtórek. Telenowela będzie liczyć 151 odcinków.

Więcej szczegółowych informacji na temat serialu i jego obsady można znaleźć w linku poniżej.

» Łzy Cennet - obsada i streszczenie serialu tureckiego. O czym jest? «

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW