Zamknij

Łzy Cennet, odcinek 2: streszczenie. Melisa zazdrosna o Cennet!

Redakcja
30.08.2018 09:54
Łzy Cennet, odcinek 2: streszczenie. Melisa zazdrosna o Cennet!
fot. screen z youtube/Bailey Buzby

"Łzy Cennet", odc. 2: streszczenie. Cennet rozpoczyna nową pracę i od razu zdobywa uznanie swoich przełożonych. Z kolei Melisa jest zazdrosna o dziewczynę, która wzbudza duże zainteresowanie. Czy będzie chciała się na niej odegrać? Co jeszcze wydarzy się w nowym epizodzie i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy odcinek 2. "Łzy Cennet". 

Serial turecki "Łzy Cennet" zastąpił telenowelę "Czarna Perła". Premierowy epizod wyemitowany został w środę, 29 sierpnia. Co się wydarzy w 2. odcinku "Łzy Cennet? Streszczenie nowego epizodu zamieszczamy poniżej. 

» Łzy Cennet, odcinek 3: streszczenie. Pożar w domu Cennet! Babcia w szpitalu «

Łzy Cennet, odcinek 2: streszczenie. Co się wydarzy?

Odcinek 2. "Łzy Cennet" wyemitowany zostanie w czwartek, 30 sierpnia. Główna bohaterka, Cennet ukończyła szkołę z wyróżnieniem. Podczas rozdawania dyplomów, dziewczyna otrzymała ofertę pracy w firmie mamy jednej ze swoich koleżanek, Melisy. Od razu złapała także dobrą relację z Selimem, chłopakiem Melisy.

Cennet już w pierwszym dniu swojej nowej pracy odniosła sukces. Kobieta wpadła na dobry pomysł, czym zdobyła przychylność swoich przełożonych. Cennet zrobiła także duże wrażenie na Selimie, który jest oczarowany nowo poznaną dziewczyną. Rosnące zainteresowanie wokół bohaterki powoduje, że Melisa staje się zazdrosna. Zaczyna układać plan, jak odegrać się na Cennet.

Z kolei Mahir zdradza Arzu.

Łzy Cennet, 2. odcinek - gdzie i kiedy oglądać nowy epizod?

Odcinek 2. "Łzy Cennet" wyemitowany zostanie w czwartek, 30 sierpnia o godzinie 17:10. Serial turecki można oglądać w TVP 2 od poniedziałku do piątku. Telewizja Polska nie przewiduje emisji powtórek. Telenowela będzie liczyć 151 odcinków.

Więcej szczegółowych informacji na temat serialu i jego obsady można znaleźć w linku poniżej.

» Łzy Cennet - obsada i streszczenie serialu tureckiego. O czym jest? «

RadioZET.pl/JW