Zamknij

Łzy Cennet, odcinek 22: streszczenie. Melisa chce popełnić samobójstwo!

Redakcja
28.09.2018 13:03
Łzy Cennet, odcinek 22: streszczenie. Melisa chce popełnić samobójstwo!
fot. screen z youtube/Cennet'in Gözyaşları

"Łzy Cennet", odcinek 22: streszczenie. Melisa podejmuje próbę samobójczą! Jest zdruzgotana tym, że Selim traktuje ją jak siostrę, a serce oddał Cennet. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów i co się wydarzy w nowym epizodzie? Streszczamy odcinek 22. "Łzy Cennet".

Serial turecki "Łzy Cennet" zastąpił telenowelę "Czarna Perła". Premierowy epizod wyemitowany został w środę, 29 sierpnia. Co się wydarzy w 22. odcinku "Łzy Cennet? Streszczenie nowego epizodu zamieszczamy poniżej.

Łzy Cennet, odcinek 22: streszczenie nowego epizodu

Melisa wyznała Selimowi swoje uczucia. Mężczyzna jednak odrzucił zaloty kobiety. Powiedział jej, że traktuje ją jak siostrę, a serce oddał Cennet. Melisa jest zrozpaczona. 

W nowym odcinku Cennet idzie na kolację do domu Selima. Przypadkiem znajduje pozytywkę należącą do Alego. Z kolei Arzu namawia Mahira do powrotu do domu. Melisa podejmuje próbę samobójczą. Patrzy na zdjęcie Selima, a w ręku trzyma fiolkę z lekami. Tymczasem do jej pokoju wchodzi Arzu. Dziewczyna mówi jej, że idzie spać. Chce jak najszybciej pozbyć się matki. Gdy Arzu wychodzi, Melisa pisze list pożegnalny, a potem zażywa garść leków. Arzu budzi się i idzie do pokoju córki. Dostrzega puste opakowanie po lekach i zapisaną kartkę papieru. 

Łzy Cennet, 22. odcinek - gdzie i kiedy oglądać nowy epizod?

Odcinek 22. "Łzy Cennet" wyemitowany zostanie w piątek, 28 września o godzinie 17:10. Serial turecki można oglądać w TVP 2 od poniedziałku do piątku. Telewizja Polska nie przewiduje emisji powtórek. Telenowela będzie liczyć 151 odcinków.

Więcej szczegółowych informacji na temat serialu i jego obsady można znaleźć w linku poniżej.

» Łzy Cennet - obsada i streszczenie serialu tureckiego. O czym jest? «

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW