Zamknij

Łzy Cennet, odcinek 3: streszczenie. Pożar w domu Cennet! Babcia w szpitalu

Redakcja
31.08.2018 10:51
Łzy Cennet, odcinek 3: streszczenie. Pożar w domu Cennet!
fot. screen z youtube/Bailey Buzby

"Łzy Cennet" odc. 3: streszczenie. W domu Cennet rozpętał się pożar! Babcia dziewczyny, Mukaddes trafia do szpitala. Z kolei Arzu nie może przestać myśleć o swojej pracownicy. Zaczyna zastanawiać się, czy Cennet nie jest jej córką. Co jeszcze się wydarzy w nowym epizodzie i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy odcinek 3. "Łzy Cennet".

Serial turecki "Łzy Cennet" zastąpił telenowelę "Czarna Perła". Premierowy epizod wyemitowany został w środę, 29 sierpnia. Co się wydarzy w 3. odcinku "Łzy Cennet? Streszczenie nowego epizodu zamieszczamy poniżej.

» Łzy Cennet, odcinek 4: streszczenie. Arzu przyjeżdża do domu Cennet! «

Łzy Cennet, odcinek 3: streszczenie nowego epizodu

Mukaddes, babcia Cennet rozpoznaje Arzu w gazecie. Jest pewna, że to właśnie ona jest matką jej wnuczki. Również matka Melisy zaczyna zastanawiać się, czy Cennet nie jest jej córką. Do myślenia dało jej znamię na ramieniu dziewczyny. Jest takie samo jak jej.

Z kolei główna bohaterka przeżywa to, co wydarzyło się podczas spotkania z klientami. Ci, namówieni przez Melisę, upokorzyli ją podczas pierwszych dni w pracy. O tym fakcie dowiedział się Selim, któremu spodobała się dziewczyna. Chce ją pocieszyć i postanawia spędzić z nią popołudnie. Po spotkaniu chłopak odwozi kobietę do domu. Tymczasem zdenerwowana Mukaddes pali gazetę. Nie chce oglądać Arzu na zdjęciach ani czytać o jej osiągnięciach. Później schodzi ugotować obiad. W tej chwili ogień zaczyna rozprzestrzeniać się po całym mieszkaniu. Tymczasem Cennet i Salim podjeżdżają do domu i zauważają płomienie. Chłopak szybko biegnie po babcie dziewczyny. Mukaddes trafia do szpitala.

Łzy Cennet, 3. odcinek - gdzie i kiedy oglądać nowy epizod?

Odcinek 3. "Łzy Cennet" wyemitowany zostanie w piątek, 31 sierpnia o godzinie 17:10. Serial turecki można oglądać w TVP 2 od poniedziałku do piątku. Telewizja Polska nie przewiduje emisji powtórek. Telenowela będzie liczyć 151 odcinków.

Więcej szczegółowych informacji na temat serialu i jego obsady można znaleźć w linku poniżej.

» Łzy Cennet - obsada i streszczenie serialu tureckiego. O czym jest? «

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW