Zamknij

Łzy Cennet, odcinek 4: streszczenie. Arzu przyjeżdża do domu Cennet!

Redakcja
03.09.2018 10:12
Łzy Cennet, odcinek 4: streszczenie. Arzu przyjeżdża do domu Cennet!
fot. screen z youtube/Bailey Buzby

"Łzy Cennet", odcinek 4: streszczenie. Arzu jest pewna, że Cennet to jej porzucona córka i postanawia przyjechać do jej domu. Z kolei Cennet prawie wpada pod samochód. Selim w ostatniej chwili ratuje życie kobiety. Co jeszcze wydarzy się w nowym epizodzie i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy odcinek 4. "Łzy Cennet".

Serial turecki "Łzy Cennet" zastąpił telenowelę "Czarna Perła". Premierowy epizod wyemitowany został w środę, 29 sierpnia. Co się wydarzy w 4. odcinku "Łzy Cennet? Streszczenie nowego epizodu zamieszczamy poniżej.

"Łzy Cennet", odc. 4: streszczenie nowego epizodu

Babcia Cennet, Mukaddes po pożarze w domu trafia do szpitala. Czuje się jednak dobrze, a jej życiu nic nie zagraża. Lekarze pozwalają wnuczce zabrać babcię do domu. Do szpitala przychodzi Arzu. Widząc Cennet i Mukaddes jest pewna, że Cennet jest jej córką, którą porzuciła 20 lat temu.

Cennet jest w szoku po ataku Arzu. Kolejny raz Selim pociesza dziewczynę. Cennet nie chce jednak rozmawiać z chłopakiem, jest zbyt roztrzęsiona. Odchodząc, nie zauważa jadącego samochodu. Selim, który jest świadkiem całej sytuacji, rzuca się na pomoc. Odpycha kobietę i tym samym ratuje jej życie.

Melisa mówi Arzu o swoich podejrzeniach względem Cennet i Selima. Jest zazdrosna o to, że jej chłopak tak dobrze dogaduje się z nowo poznaną dziewczyną. Arzu zauważa, że podejrzenia jej córki są prawdziwe. Z kolei w domu Cennet trwa remont. Selim postanawia pomóc. Arzu decyduje się przyjechać do domu porzuconej córki. Na miejscu zauważa Selima..

Łzy Cennet, 4. odcinek - gdzie i kiedy oglądać nowy epizod?

Odcinek 4. "Łzy Cennet" wyemitowany zostanie w poniedziałek, 3 września o godzinie 17:10. Serial turecki można oglądać w TVP 2 od poniedziałku do piątku. Telewizja Polska nie przewiduje emisji powtórek. Telenowela będzie liczyć 151 odcinków.

Więcej szczegółowych informacji na temat serialu i jego obsady można znaleźć w linku poniżej.

» Łzy Cennet - obsada i streszczenie serialu tureckiego. O czym jest? «

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW