Zamknij

"Łzy Cennet": ostatni odcinek - kiedy i co się wydarzy w finale? [STRESZCZENIE]

Redakcja
18.02.2019 11:08
"Łzy Cennet": ostatni odcinek - kiedy i co się wydarzy w finale? [STRESZCZENIE]
fot. Youtube/Cennet'in Gözyaşları

Kiedy ostatni odcinek "Łzy Cennet" i co się wydarzy? Informacji na ten temat szuka wielu fanów tureckiego serialu, którzy do samego końca chcą śledzić losy Cennet i Selima. Przedstawiamy dokładną datę wyemitowania ostatniego 116. odcinka "Łzy Cennet" i streszczamy finał.

"Łzy Cennet": ostatni odcinek - kiedy finał tureckiego serialu? Co się wydarzy w ostatnim 116. odcinku "Łzy Cennet"? Czy dojdzie do ślubu Cennet i Selima? Przedstawiamy szczegółowe informacje o serialu.

Kiedy ostatni odcinek "Łzy Cennet"?

Informacji na temat tego, kiedy ostatni odcinek "Łzy Cennet", szuka wielu fanów serialu. Finał tureckiej telenoweli będzie można oglądać w poniedziałek, 18 lutego 2019. Emisja ostatniego odcinka "Łzy Cennet" tradycyjnie zaplanowana jest na godzinę 17:10 w TVP2.

» "Więzień miłości" - ile odcinków liczy serial turecki TVP2? «

"Łzy Cennet" w ramówce TVP2 zastąpi nowy turecki serial "Więzień miłości". Pierwszy odcinek telenoweli będzie można obejrzeć we wtorek, 19 lutego o godzinie 17:10. Nowy serial emitowany będzie od poniedziałku do piątku w TVP2 o wspomnianej porze. Szczegółowe informacje o telenoweli "Więzień miłości" można znaleźć poniżej.

» "Więzień miłości" - obsada, streszczenie, emisja. O czym jest serial turecki? «

"Łzy Cennet": ostatni odcinek - co się wydarzy? [STRESZCZENIE]

W ostatnim odcinku "Łzy Cennet" poznamy odpowiedzi na nurtujące nas pytania i przede wszystkim dowiemy się, czy dojdzie do śluby Cennet i Selima. W finale serialu dojdzie do rozprawy sądowej Arzu i Cihana. Kobieta będzie starała się wyjaśnić głównej bohaterce motywy swojego działania. Z kolei Ozlem urodzi Mahirowi syna, z czego bardzo cieszyć się będzie Sema. 

Co najważniejsze - w finale "Łzy Cennet" nadejdzie dzień ślubu Selima i Cennet. W uroczystości weźmie udział także Melisa, która niejednokrotnie robiła wszystko, by Cennet nie wyszła za swojego ukochanego. Jak będzie tym razem? Czy Melisa pogodzi się ze szczęściem zakochanych, czy będzie starała się zepsuć ceremonię?

Tego dowiemy się już niebawem!

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW