Zamknij

"Łzy Cennet" zastąpi serial "Czarna Perła". O czym będzie turecka telenowela?

Redakcja
30.08.2018 09:56
"Łzy Cennet" zastąpi serial "Czarna Perła". O czym będzie turecka telenowela?
fot. screen z youtube/Bailey Buzby

"Łzy Cennet" to serial turecki, który w ramówce TVP 2 zastąpi telenowelę "Czarna Perła". Pierwszy odcinek nowego serialu wyemitowany zostanie jeszcze w sierpniu. Kiedy premiera i o czym będzie? Przedstawiamy fabułę i sprawdzamy, kiedy emisja 1. epizodu "Łzy Cennet".

"Łzy Cennet" zamiast "Czarnej Perły". O czym będzie nowy turecki serial w TVP 2? Odpowiadamy na często pojawiające się pytania i przedstawiamy najważniejsze informacje na temat telenoweli - data premiery pierwszego odcinka, fabuła.

» Łzy Cennet - obsada i streszczenie serialu tureckiego. O czym jest? «

"Łzy Cennet" zamiast "Czarnej Perły" - kiedy premiera nowego tureckiego serialu?

Turecki serial "Łzy Cennet" zastąpi "Czarną Perłę", której finał odbędzie się we wtorek, 28 sierpnia. W ostatnim epizodzie dowiemy się, czy szczęśliwie zakończy się historia Hazal i Kenana. Więcej szczegółowych informacji na ten temat można znaleźć w linku poniżej.

» Czarna Perła: ostatni odcinek - kiedy finał serialu? [STRESZCZENIE] «

Z kolei pierwszy odcinek serialu "Łzy Cennet" zostanie wyemitowany w środę, 29 sierpnia o godzinie 17:10 w TVP 2. Prawdopodobnie nową turecką telenowelę będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o wspomnianej porze w Telewizji Polskiej.

"Łzy Cennet": serial turecki - o czym będzie? [STRESZCZENIE]

Serial turecki "Łzy Cennet" opowiada historię dziewczyny, która w młodości została porzucona przez matkę i szuka zemsty. Osierocona jako dziecko Cennet (Almila Ada) została wychowana w ubogim domu przez babcię. Od małego najważniejszą osobą dla dziewczyny był jej najlepszy przyjaciel Selim (Berk Atan), z którym w wyniku wypadku, została rozdzielona.

Mimo przeciwności losu Cennet postanowiła pracować i się uczyć. Marzyła, by zostać najlepszą uczennicą w klasie na kierunku architektonicznym. Niedługo po skończeniu szkoły, dziewczyna dostaje propozycję pracy w znanej i cenionej firmie. Tam przypadkowo spotyka Selima, a ich dawne uczucia odżywają. Sytuacja nie jest jednak na rękę właścicielce firmy, która pragnęła, by jej córka Melisa (Zehra Yilmaz) wyszła za chłopaka. Pewnego dnia kobieta zauważa na szyi Cennet specyficzne znamię. Jest pewna, że to jej córka, którą porzuciła kilkadziesiąt lat temu.

Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Odpowiedzi możemy oczekiwać już pod koniec sierpnia!

» Łzy Cennet, odcinek 3: streszczenie. Pożar w domu Cennet! Babcia w szpitalu «

Zagłosuj

Będziesz oglądać nowy turecki serial "Łzy Cennet"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW