Zamknij

M jak Miłość, odc. 1456: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

Karolina Piotrowska
23.09.2019 12:43
M jak Miłość, odc. 1456: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?
fot. Youtube / TVP VOD

Streszczenie odcinka 1456. "M jak miłość" zamieszczamy w poniższym artykule. W nadchodzącym epizodzie jednego z najpopularniejszych seriali TVP wiele się wydarzy, m.in. widzowie dowiedzą się, jak potoczą się losy Darii, która jest więziona przez Artura. Co dokładnie wydarzy się w 1456. odc. "M jak miłość"? Streszczenie, datę emisji i szczegóły dotyczące kolejnego odcinka zamieszczamy poniżej.

"M jak miłość", odcinek 1456 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie popularnego serialu TVP oraz kiedy i gdzie oglądać nowy odcinek? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczenie 1456. odc. "M jak miłość".

M jak miłość, odc. 1456 - streszczenie serialu

Streszczenie 1456. odcinka "M jak miłość" przestawiamy poniżej:

Artur więzi Darię. Dziewczynie udaje się wysłać sms do ścigającego go policjanta Jakuba Karskiego.

Olek nadal waha się między związkiem z Agą i z Agnieszką. O miłosnych zawirowaniach w życiu syna dowiaduje się w końcu Aleksandra.

Nina wyznaje Leszkowi, że jest z nim w ciąży, ale Krajewskiego wcale nie cieszy ta wiadomość.

Dodatkowo poniżej możecie obejrzeć zapowiedź 1456. odcinka "M jak Miłość":

M jak miłość, odcinek 1456 - kiedy i o której godzinie oglądać?

Nowy 1456. odc. "M jak miłość" będzie można obejrzeć we wtorek, 24 września 2019 roku. Tradycyjnie kolejny epizod popularnego serialu wyemitowany zostanie o godzinie 20.55 w TVP2. Z kolei serial "M jak miłość" online dostępny jest na internetowej platformie TVP - vod.tvp.pl, gdzie można również oglądać odcinki przedpremierowo po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

Przypomnijmy, że serial "M jak miłość" po wakacjach 2019 można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek. Nowe epizody emitowane będą o godzinie 20:55 w Telewizji Polskiej. 

RadioZET.pl/vod.tvp.pl/KP