Zamknij

M jak Miłość, odc. 1458: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

Karolina Piotrowska
30.09.2019 13:11
M jak Miłość, odc. 1458: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?
fot. Youtube / TVP VOD

Streszczenie odcinka 1458. "M jak miłość" zamieszczamy w poniższym artykule. W nadchodzącym epizodzie jednego z najpopularniejszych seriali TVP poznamy dalsze losy bohaterów, m.in. Basia spróbuje przekonać Pawła, że jego rozstanie z Julką było błędem. Co jeszcze wydarzy się w 1458. odc. "M jak miłość"? Streszczenie, datę emisji i szczegóły dotyczące kolejnego odcinka zamieszczamy poniżej.

"M jak miłość", odcinek 1458 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie popularnego serialu TVP oraz kiedy i gdzie oglądać nowy odcinek? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczenie 1458. odc. "M jak miłość".

M jak miłość, odc. 1458 - streszczenie serialu

Streszczenie 1458. odcinka "M jak miłość" przestawiamy poniżej:

Katia jest w szoku, gdy Łukasz proponuje jej, by poddała się aborcji. Chłopak postanawia pożyczyć pieniądze na zabieg od Marty.

Magda zaprzyjaźnia się z Inką. Poznaje też jej siostrę Justynę, która potrzebuje pomocy adwokata, bo chce rozstać się z wyjątkowo agresywnym mężem. Chodakowska kontaktuje ją z Budzyńskim.

Basia próbuje przekonać Pawła, że jego rozstanie z Julką było błędem. Dziewczyna nawiązuje też znajomość z córką Marty, Anią, która ma uczęszczać do jej szkoły.

Dodatkowo poniżej możecie obejrzeć zapowiedź 1458. odcinka "M jak Miłość":

M jak miłość, odcinek 1458 - kiedy i o której godzinie oglądać?

Nowy 1458. odc. "M jak miłość" będzie można obejrzeć we wtorek, 1 października 2019 roku. Tradycyjnie kolejny epizod popularnego serialu wyemitowany zostanie o godzinie 20.55 w TVP2. Z kolei serial "M jak miłość" online dostępny jest na internetowej platformie TVP - vod.tvp.pl, gdzie można również oglądać odcinki przedpremierowo po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

Przypomnijmy, że serial  "M jak miłość" po wakacjach 2019 można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek. Nowe epizody emitowane będą o godzinie 20:55 w Telewizji Polskiej. 

RadioZET.pl/vod.tvp.pl/KP