Zamknij

M jak Miłość, odc. 1459: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

Karolina Piotrowska
07.10.2019 15:06
M jak Miłość, odc. 1459: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?
fot. screen / Youtube

Streszczenie odcinka 1459. "M jak miłość" zamieszczamy w poniższym artykule. W nadchodzącym epizodzie jednego z najpopularniejszych seriali TVP poznamy dalsze losy bohaterów, m.in. Katia wyzna Łukaszowi, jak bardzo boi się powiedzieć ojcu o ciąży. Co jeszcze wydarzy się w 1459. odc. "M jak miłość"? Streszczenie, datę emisji i szczegóły dotyczące kolejnego odcinka zamieszczamy poniżej.

"M jak miłość", odcinek 1459 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie popularnego serialu TVP oraz kiedy i gdzie oglądać nowy odcinek? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczenie 1459. odc. "M jak miłość".

M jak miłość, odc. 1459 - streszczenie serialu

Streszczenie 1459. odcinka "M jak miłość" przestawiamy poniżej:

Iza i Marcin wybierają się do domku nad jeziorem nieświadomi, że na miejscu czeka już na nich Artur. Do brata dołączają także Olek z Agą.

Katia wyznaje Łukaszowi, jak bardzo boi się powiedzieć ojcu o ciąży i w końcu prosi Marię, żeby to właśnie ona pomogła jej przekazać Otarowi tę nowinę.

Budzyński ma kolejne problemy związane z pracą. Prawnik nadal zajmuje się bowiem sprawą rozwodową Justyny, znajomej Magdy, a tymczasem Kacper, agresywny mąż Justyny, otwarcie mu grozi.

Dodatkowo poniżej możecie obejrzeć zapowiedź 1459. odcinka "M jak Miłość":

M jak miłość, odcinek 1459 - kiedy i o której godzinie oglądać?

Nowy 1459. odc. "M jak miłość" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 7 października 2019 roku. Tradycyjnie kolejny epizod popularnego serialu wyemitowany zostanie o godzinie 20.55 w TVP2. Z kolei serial "M jak miłość" online dostępny jest na internetowej platformie TVP - vod.tvp.pl, gdzie można również oglądać odcinki przedpremierowo po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

Przypomnijmy, że serial  "M jak miłość" po wakacjach 2019 można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek. Nowe epizody emitowane będą o godzinie 20:55 w Telewizji Polskiej. 

RadioZET.pl/vod.tvp.pl/KP