Zamknij

M jak Miłość, odc. 1460: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

Karolina Piotrowska
08.10.2019 09:41
M jak Miłość, odc. 1460: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?
fot. screen / Youtube

Streszczenie odcinka 1460. "M jak miłość" zamieszczamy w poniższym artykule. W nadchodzącym epizodzie jednego z najpopularniejszych seriali TVP poznamy dalsze losy bohaterów, m.in. Aga odkryje, że Olek umawia się za jej plecami z Agnieszką. Co jeszcze wydarzy się w 1460. odc. "M jak miłość"? Streszczenie, datę emisji i szczegóły dotyczące kolejnego odcinka zamieszczamy poniżej.

"M jak miłość", odcinek 1460 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie popularnego serialu TVP oraz kiedy i gdzie oglądać nowy odcinek? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczenie 1460. odc. "M jak miłość".

M jak miłość, odc. 1461: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?

M jak miłość, odc. 1460 - streszczenie serialu

Streszczenie 1460. odcinka "M jak miłość" przestawiamy poniżej:

Aga odkrywa, że Olek umawia się za jej plecami z Agnieszką i wzburzona od razu zrywa z chłopakiem. Tymczasem Arturowi udaje się w końcu wywabić Marcina z domku nad jeziorem. Gdy Chodakowski wyjeżdża, szaleniec pozbawia jego brata przytomności i atakuje Izę...

Dodatkowo poniżej możecie obejrzeć zapowiedź 1460. odcinka "M jak Miłość":

M jak miłość, odcinek 1460 - kiedy i o której godzinie oglądać?

Nowy 1460. odc. "M jak miłość" będzie można obejrzeć we wtorek, 8 października 2019 roku. Tradycyjnie kolejny epizod popularnego serialu wyemitowany zostanie o godzinie 20.55 w TVP2. Z kolei serial "M jak miłość" online dostępny jest na internetowej platformie TVP - vod.tvp.pl, gdzie można również oglądać odcinki przedpremierowo po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

Przypomnijmy, że serial "M jak miłość" po wakacjach 2019 można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek. Nowe epizody emitowane będą o godzinie 20:55 w Telewizji Polskiej. 

RadioZET.pl/vod.tvp.pl/KP