Zamknij

M jak Miłość, odc. 1465: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

Karolina Piotrowska
23.10.2019 11:51
M jak Miłość, odc. 1465: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?
fot. screen / TVP VOD

Streszczenie odcinka 1465. "M jak miłość" zamieszczamy w poniższym artykule. W nadchodzącym epizodzie jednego z najpopularniejszych seriali TVP poznamy dalsze losy bohaterów, m.in. znów pojawi się wątek Grzelaka, który wyszedł z więzienia. Co jeszcze wydarzy się w 1465. odc. "M jak miłość"? Streszczenie, datę emisji i szczegóły dotyczące kolejnego odcinka zamieszczamy poniżej.

"M jak miłość", odcinek 1465 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie popularnego serialu TVP oraz kiedy i gdzie oglądać nowy odcinek? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczenie 1465. odc. "M jak miłość".

M jak miłość, odc. 1464: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?

M jak miłość, odc. 1465 - streszczenie serialu

Streszczenie 1465. odcinka "M jak miłość" przestawiamy poniżej:

Janek zdobywa informację, że Grzelak - bandyta, dla którego kiedyś pracował Bartek - wyszedł z więzienia. Ostrzega Ulę, że to może oznaczać kłopoty. Barbara zauważa przypadkiem ich spotkanie w lesie. Niepokoi się, przekonana, że jej wnuczka ma romans.

Andrzejek szuka nowej pracy i postanawia zatrudnić się w policji. Marzence wcale się ten pomysł nie podoba.

Sonia próbuje zdobyć sympatię Weroniki Sobańskiej, matki Janka. Po cichu licząc na to, że na nowo zbliży się dzięki temu do Morawskiego.

Dodatkowo poniżej będzie można obejrzeć zapowiedź 1465. odcinka "M jak Miłość", gdy tylko film zostanie udostępniony w internecie.

M jak miłość, odcinek 1465 - kiedy i o której godzinie oglądać?

Nowy 1465. odc. "M jak miłość" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 28 października 2019 roku. Tradycyjnie kolejny epizod popularnego serialu wyemitowany zostanie o godzinie 20.55 w TVP2. Z kolei serial "M jak miłość" online dostępny jest na internetowej platformie TVP - vod.tvp.pl, gdzie można również oglądać odcinki przedpremierowo po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

Przypomnijmy, że serial  "M jak miłość" po wakacjach 2019 można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek. Nowe epizody emitowane będą o godzinie 20:55 w Telewizji Polskiej. 

RadioZET.pl/vod.tvp.pl/KP