Zamknij

M jak Miłość, odc. 1466: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

Karolina Piotrowska
28.10.2019 12:58
M jak Miłość, odc. 1466: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?
fot. screen / VOD TVP

Streszczenie odcinka 1466. "M jak miłość" zamieszczamy w poniższym artykule. W nadchodzącym epizodzie jednego z najpopularniejszych seriali TVP poznamy dalsze losy bohaterów. Co dokładnie wydarzy się w 1466. odc. "M jak miłość"? Streszczenie, datę emisji i szczegóły dotyczące kolejnego odcinka zamieszczamy poniżej.

"M jak miłość", odcinek 1466 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie popularnego serialu TVP oraz kiedy i gdzie oglądać nowy odcinek? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczenie 1466. odc. "M jak miłość".

M jak Miłość, odc. 1465: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

M jak miłość, odc. 1466 - streszczenie nowego epizodu serialu

Streszczenie 1466. odcinka "M jak miłość" przestawiamy poniżej:

Przed ostatnim egzaminem z fizyki Mirek ostrzega Bartka, że powinien uciekać. Do wyjazdu z Grabiny namawiają też chłopaka Janek i Andrzejek. Na domiar złego w siedlisku zjawia się nagle Grzelak bandyta, który od dawna pragnie się zemścić na Lisieckim.

Maria spotyka przypadkiem pod lokalnym kościołem kobietę, która szuka Roberta Żaka i zaczyna podejrzewać, że narzeczony Kisielowej jest oszustem.

Mateusz kolejny raz ściera się z Mikołajem kolegą, który uparcie nachodzi Lilkę. Chłopak niespodziewanie proponuje mu narkotyki...

Dodatkowo poniżej będzie można obejrzeć zapowiedź 1466. odcinka "M jak Miłość", gdy tylko film zostanie udostępniony w internecie.

M jak miłość, odcinek 1466 - kiedy i o której godzinie oglądać?

Nowy 1466. odc. "M jak miłość" będzie można obejrzeć we wtorek, 29 października 2019 roku. Tradycyjnie kolejny epizod popularnego serialu wyemitowany zostanie o godzinie 20.55 w TVP2. Z kolei serial "M jak miłość" online dostępny jest na internetowej platformie TVP - vod.tvp.pl, gdzie można również oglądać odcinki przedpremierowo po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

Przypomnijmy, że serial  "M jak miłość" po wakacjach 2019 można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek. Nowe epizody emitowane będą o godzinie 20:55 w Telewizji Polskiej. 

RadioZET.pl/vod.tvp.pl/KP