Zamknij

M jak Miłość po wakacjach 2018 - kiedy serial wróci na antenę?

Redakcja
27.08.2018 09:00
M jak Miłość po wakacjach 2018 - kiedy serial wróci na antenę? [ZWIASTUN]
fot. mjakmilosc.vod.tvp.pl

Po wakacjach M jak Miłość wróci na antenę TVP2 z nowymi odcinkami serialu. Dla tych, którzy nie mogą doczekać się kontynuacji serii sprawdzamy, o której godzinie oglądać powtórki poprzedniego sezonu i od kiedy znów będą transmitowane nowe odcinki M jak Miłość po wakacjach 2018.

M jak Miłość - powtórki w wakacje i nowe odcinki po wakacjach 2018: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? Kiedy serial wróci na antenę i będzie można zobaczyć nowy sezon? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

M jak Miłość po wakacjach 2018 - kiedy i o której godzinie?

Producenci serialu zapowiadają, że nowe odcinki M jak Miłość po wakacjach 2018 będzie można oglądać już na początku września. W poniedziałek, 03.09.2018 o godzinie 20.50 w TVP2 nastąpi premiera pierwszego odcinka 19. sezonu serialu i będziemy mogli poznać dalsze losy bohaterów. Choć przerwa w emisji "M jak miłość" potrwa około 2 miesiące, warto pamiętać, że w tym czasie będą kręcone kolejne odcinki serialu, m.in. zdjęcia do wątku Marcina, jego dzieci i Ani, która zajmie ważne miejsce w życiu Chodakowskiego. 

Wiadomo także, że w odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018 pojawią się nowi bohaterowie. Wśród nich będzie Ina Sobala, prywatnie córka Małgorzaty Pieńkowskiej, która zagra Agnieszkę, córkę serialowej Teresy (Joanna Sydor) – bohaterki, która wraca do serialu aż po dziesięcioletniej przerwie.

» M jak miłość: odchodzi aktor, który grał w serialu od początku!

Powtórki M jak Miłość w wakacje - kiedy i gdzie oglądać?

Zanim w telewizji pojawią się nowe odcinki serialu, oczywiście będzie można nadrobić także poprzednie odcinki M jak Miłość. W wakacje powtórki transmitowane będą na antenie TVP2 od 23 czerwca od odcinka numer 1358 w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 7.00. 

W poprzednim roku serial M jak Miłość co tydzień oglądało średnio aż 5,77 milionów widzów.

» "M jak miłość" po wakacjach: co się wydarzy?

RadioZET.pl/KP