Zamknij

M jak Miłość po wakacjach 2020 - kiedy nowe odcinki serialu w TVP2 po przerwie? [DATA]

07.09.2020 14:35
M jak Miłość po wakacjach 2020 - kiedy nowe odcinki serialu w TVP2 po przerwie? [DATA]
fot. Youtube/KaPo Series

Kiedy nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach 2020? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a w szczególności wszyscy fani polskiego serialu obyczajowego emitowanego w TVP2. Szczegóły dotyczące tego, kiedy "M jak Miłość" po wakacjach w 2020 roku, można znaleźć poniżej.

"M jak Miłość" po wakacjach 2020 - kiedy nowe odcinki serialu TVP2? Kiedy polska produkcja wróci na antenę po wakacyjnej przerwie? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy "M jak Miłość" po wakacjach 2020.

M jak Miłość - kiedy nowe odcinki serialu po wakacjach 2020?

Informacje na temat tego, kiedy "M jak Miłość" po wakacjach 2020, szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim wszystkich fanów polskiego serialu obyczajowego. Nic dziwnego, w końcu produkcja niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a przez lata emisji zyskała sobie grono wiernych zwolenników. 

Ostatni odcinek "M jak Miłość" przed wakacjami wyemitowany został dokładnie we wtorek, 26 maja 2020 roku. Finałowy epizod tradycyjnie można było obejrzeć o godzinie 20:50 w TVP2. Na nowe odcinki polskiego serialu trzeba będzie trochę poczekać, bo aż do jesieni.

M jak Miłość po wakacjach 2020 - kiedy nowe odcinki po przerwie? [DATA]

Jak już wspominaliśmy powyżej, "M jak Miłość" po wakacjach 2020 zadebiutuje na jesieni, a dokładniej we wrześniu. Pierwszy odcinek po długiej przerwie będzie można obejrzeć dokładnie w poniedziałek, 7 września. Emisja tradycyjnie o godzinie 20:55 w TVP2.

Na wspólnej po wakacjach 2020 - kiedy nowe odcinki serialu TVN po przerwie? [DATA]

Kolejne odcinki serialu "M jak Miłość" będzie można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek o wskazanej powyżej porze na antenie Dwójki.

RadioZET.pl