Zamknij

M jak Miłość - powtórki: kiedy i gdzie oglądać i czy będą emitowane w wakacje 2020?

21.07.2020 13:00
M jak Miłość - powtórki: kiedy i gdzie oglądać i czy będą emitowane w wakacje 2020?
fot. YouTube / TVP VOD

Dla wielu osób wakacje to czas, w którym można nadrobić zaległości i obejrzeć powtórki ulubionych seriali i programów. Sprawdzamy, czy w lipcu i sierpniu emitowane będą powtórki M jak Miłość oraz kiedy i gdzie będzie można je ewentualnie oglądać.

Powtórki M jak Miłość - kiedy i gdzie oglądać w wakacje 2020? Czy powtórki M jak Miłość będą emitowane w telewizji? Sprawdzamy, czy w lipcu i sierpniu będzie można obejrzeć poprzednie odcinki serialu oraz kiedy i gdzie będzie można nadrobić powtórki M jak Miłość w wakacje.

M jak Miłość po wakacjach 2020 - kiedy nowe odcinki serialu w TVP2 po przerwie? [DATA]

Czy będą powtórki M jak Miłość w wakacje 2020 w telewizji?

Mamy bardzo dobrą informację dla fanów seriali TVP! Powtórki "M jak Miłość" w wakacje 2020 będą emitowane zarówno w lipcu, jak i w sierpniu, jednak tylko w wybrane dni tygodnia. Warto jednak pamiętać, że wszystkie odcinki serialu można oglądać w internecie na platformie TVP VOD.

Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku przed wakacjami, czyli numer 1522 Aneta wspiera Olka, choć sama z trudem panuje nad emocjami. W dniu finałowej rozprawy w sądzie zjawia się rodzina Chodakowskich. Budzyński wygłasza pełną pasji mowę końcową, zapewniając, że jego klient działał w obronie koniecznej i ze szlachetnych pobudek. Ku zaskoczeniu wszystkich tuż przed ogłoszeniem wyroku lekarz prosi o głos. Opowiada, co wydarzyło się feralnej nocy nad jeziorem. Staszek, który wdał się w bójkę z Banachem, odchodzi z pracy. Szefem komisariatu zostaje Janek. Barbara znów odwiedza Modrego. Ola wyprasza ją z domu. Potem informuje swojego wspólnika, że Mostowiakowa może pokrzyżować ich plany. Ala wdaje się w pubie w bójkę z Lilką. Gdy na miejscu zjawia się policja, podrzuca do jej plecaka narkotyki. Sonia i Rafał zabierają nastolatki na komisariat.

Stulecie Winnych - powtórki: kiedy i gdzie oglądać i czy będą emitowane w wakacje 2020?

Powtórki M jak Miłość w wakacje 2020 - gdzie i kiedy oglądać w telewizji?

Powtórki "M jak Miłość" w wakacje 2020 będą emitowane w soboty i niedziele o godzinie 06.30 na kanale TVP2. Dodatkowo starsze odcinki z poprzedniego sezonu serialu można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 10.35 na kanale TVP seriale.

Przypominamy także, że w wakacje nie będą emitowane nowe odcinki "M jak miłość", a fani rodziny Mostowiaków muszą jak na razie zadowolić się powtórkami. Serial TVP2 wróci na antenę dopiero we wrześniu. Wtedy nastąpi premiera nowego sezonu "M jak Miłość".

"M jak Miłość" to serial emitowany od 2000 roku. Wciąż znajduje się on w czołówce pod względem oglądalności. Jak czytamy w oficjalnym opisie, jest to "opowieść o trzypokoleniowej rodzinie, w której najstarsi z rodu to Lucjan oraz Barbara Mostowiakowie. Mają czworo dzieci: Małgosię, Marka, Martę oraz Marysię, która jest córką Barbary i nieżyjącego już Łagody. Mimo że starzy Mostowiakowie wiodą szczęśliwe życie, raczej pozbawione kłótni i nieszczęść, ich dzieciom układa się różnie. Głównym wątkiem jest oczywiście tytułowa miłość." 

RadioZET.pl