Zamknij

M jak Miłość w wakacje 2019 - czy będą powtórki i gdzie i kiedy oglądać?

Karolina Piotrowska
21.06.2019 17:21
M jak Miłość w wakacje 2019 - czy będą powtórki i gdzie i kiedy oglądać?
fot. Youtube / TVP VOD

Wakacje to czas, kiedy można nadrobić zaległości i obejrzeć powtórki ulubionych seriali i programów. Sprawdzamy, czy w lipcu i sierpniu emitowane będą powtórki M jak Miłość oraz kiedy i gdzie będzie można je ewentualnie oglądać.

Powtórki M jak Miłość w wakacje 2019 - kiedy i gdzie oglądać? Sprawdzamy, czy w lipcu i sierpniu emitowane będą odcinki serialu, od kiedy będzie można je oglądać oraz kiedy i gdzie będzie można nadrobić powtórki M jak Miłość w wakacje.

Seriale na wakacje 2019 - co oglądać? Najlepsze i nowe produkcje Netflix i HBO

Czy będą powtórki M jak Miłość w wakacje 2019?

Mamy bardzo dobrą informację dla fanów seriali TVP! Powtórki "M jak Miłość" w wakacje 2019 będą emitowane począwszy od 15 czerwca od odcinka numer 1428 aż do końca sierpnia 2019 roku. Dodatkowo wszystkie odcinki serialu można oglądać w internecie na platformie TVP VOD.

Program TV w wakacje 2019 - powtórki seriali: kiedy, gdzie i co oglądać w wakacje?

Powtórki M jak Miłość w wakacje 2019 - gdzie i kiedy oglądać w telewizji?

Powtórki "M jak Miłość" w wakacje 2019 będą emitowane w soboty i niedziele o godzinie 07.00 na kanale TVP2. Dodatkowo starsze odcinki z pierwszego sezonu serialu można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 8.30 na kanale TVP seriale.

Przypominamy także, że w wakacje nie będą emitowane nowe odcinki "M jak miłość", a fani rodziny Mostowiaków muszą jak na razie zadowolić się powtórkami. Serial TVP2 wróci na antenę prawdopodobnie dopiero pod koniec sierpnia lub na początku września. Wtedy nastąpi premiera 20. sezonu "M jak Miłość".

"M jak Miłość" to serial emitowany od 2000 roku. Wciąż znajduje się on w czołówce pod względem oglądalności. Jak czytamy w oficjalnym opisie, jest to "opowieść o trzypokoleniowej rodzinie, w której najstarsi z rodu to Lucjan oraz Barbara Mostowiakowie. Mają czworo dzieci: Małgosię, Marka, Martę oraz Marysię, która jest córką Barbary i nieżyjącego już Łagody. Mimo że starzy Mostowiakowie wiodą szczęśliwe życie, raczej pozbawione kłótni i nieszczęść, ich dzieciom układa się różnie. Głównym wątkiem jest oczywiście tytułowa miłość."

RadioZET.pl/KP