Zamknij

M jak miłość: 1308 - streszczenie. Co połączy Agnieszkę i Marcina?

Redakcja
29.08.2017 12:04
M jak miłość 1308 streszczenie 29.08.
fot. Facebook

M jak miłość: odcinek 1308 - streszczenie zapowiada wiele niespodziewanych wydarzeń. Czy coś wydarzy się pomiędzy Agnieszką i Marcinem? Co zrobi Iza po wykonanych badaniach? Oto krótki opis akcji nadchodzącego odcinka.

M jak miłość, odcinek 1308 - streszczenie wydarzeń epizodu. Emisja na TVP 2 już we wtorek 29 sierpnia o godzinie 20.50.

M jak miłość 1308 - streszczenie

Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu?

Jak czytamy na oficjalnej stronie "M jak miłość", wiele będzie się działo wokół Agnieszki. Kobieta przeżywa bardzo trudne chwile, jest załamana stanem Tomka. Nie radzi sobie z problemami i zaczyna je zapijać. Do tego alkohol łączy z lekami uspokajającymi. Chodakowski zaczyna się o nią martwić.dawni kochankowie zbyt się do siebie zbliżą. Czy coś się między nimi wydarzy?

Iza wykona badania, które potwierdzą, że jej dziecko wymaga operacji. Dziewczyna nie wie, co ma zrobić. Lekarka radzi jej, by wykonała zabieg odpłatnie za granicą. Iza decyduje się na to rozwiązanie, jednak jej ciotka niespodziewanie zapowiada, że jednak nie pożyczy jej pieniędzy na operację.

Magda spotyka się z ojcem, który proponuje jej, by przeprowadziła się do jego domu w Milanówku. Ostatecznie okazuje się, że Olek postanawia oddać jej apartament, w którym dotąd mieszkali.

Marzena żąda od Andrzeja, by zniszczył notes z numerami kobiet, z którymi się spotykał. Mężczyzna szuka pomocy u Marcina.

RadioZET.pl/mjakmilosc.vod.tvp.pl/SA