Zamknij

M jak miłość 1464 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu? [22.10]

Jolanta Waligóra
21.10.2019 09:57
M jak miłość 1464 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu? [22.10]
fot. Youtube/TVP VOD

Streszczenie "M jak miłość" 1464. można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie popularnego serialu TVP Kinga wyznaje Pawłowi, że ma anemię. Z kolei Sandra zdradza Otarowi, że go okłamała. Co jeszcze się wydarzy i kiedy oglądać 1464. odcinek "M jak miłość"? Streszczenie i datę emisji, zamieszczamy poniżej.

"M jak miłość", odcinek 1464: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku popularnego serialu? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy oglądać nowy epizod i o której godzinie? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 1464. odc. serialu "M jak miłość".

M jak miłość 1464: streszczenie odcinka

Streszczenie 1464. odcinka "M jak miłość" brzmi następująco:

Kinga mówi Pawłowi, że ma anemię. Chwilę później nagle mdleje w bistro. Sandra zdradza Otarowi, że go okłamała. Ukryła przed nim, że przed podjęciem pracy w barze tańczyła w nocnym klubie. Katia i Łukasz mówią ojcu dziewczyny, że nie zamierzają się pobierać. Otar jest wściekły. Żąda, by Budzyński zmusił chłopaka do poślubienia jego ciężarnej córki. Andrzej świętuje z Magdą jej imieniny. Traci humoru, gdy widzi prezent, który wręcza jego ukochanej Kamil. Żak przyjeżdża z Kisielową do Warszawy. Chce, by narzeczona mogła wybrać wymarzoną kreację na ślub. Zofia nabiera podejrzeń. Chce wiedzieć, skąd narzeczony ma tyle pieniędzy.

M jak miłość, odc. 1464 - kiedy nowy odcinek serialu TVP?

Kolejny 1464. odcinek "M jak miłość" będzie można obejrzeć we wtorek, 22 października 2019 roku. Nowy epizod jednego z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej tradycyjnie wyemitowany zostanie o godzinie 20:55 w TVP2. Z kolei serial "M jak miłość" online dostępny jest na internetowej platformie TVP - vod.tvp.pl, gdzie można również oglądać odcinki przedpremierowo po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

M jak miłość, odc. 1463 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?

Przypomnijmy, że serial "M jak miłość" można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek. Nowe epizody emitowane będą o godzinie 20:55 w Telewizji Polskiej. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW