Zamknij

M jak miłość 1467: STRESZCZENIE. Co się wydarzy i kiedy nowy odcinek serialu?

Jolanta Waligóra
31.10.2019 10:32
M jak miłość 1467: STRESZCZENIE. Co się wydarzy i kiedy nowy odcinek serialu?
fot. Youtube/KaPo Series

Streszczenie "M jak miłość" 1467. można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie popularnego serialu TVP Jarosław Olewicz zaczyna szantażować Olka. Z kolei Marcin jest o krok o bankructwa. Co jeszcze się wydarzy i kiedy oglądać 1467. odcinek "M jak miłość"? Streszczenie i datę emisji, zamieszczamy w tym artykule.

"M jak miłość", odcinek 1467 - streszczenie. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu TVP? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy oglądać nowy odcinek? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy "M jak miłość" 1467.

M jak miłość 1467 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 1467. odcinka "M jak miłość" brzmi następująco: 

Jarosław Olewicz, sąsiad Marcina znad jeziora, odwiedza Olka w pracy. Zaczyna go szantażować. Mówi, że ma nagranie, na którym widać, jak lekarz zakopuje zwłoki Artura. Odda je za sto tysięcy złotych. Marcin jest o krok od bankructwa, ale uparcie ukrywa swoje problemy przed rodziną. Iza postanawia kolejny raz spotkać się z ciotką Artura. Leszek odwiedza w końcu Ninę. Oferuje jej pomoc, ale nie zamierza do niej wracać. Zdesperowana dziewczyna jedzie do Asi. Mówi jej o wynikach badań DNA i namawia do rozstania z Krajewskim. W końcu zaczyna grozić, że odbierze sobie życie.

Zagłosuj

Oglądasz serial "M jak miłość"?

Liczba głosów:

M jak miłość, odc. 1467 - kiedy oglądać nowy odcinek serialu TVP?

Nowy odcinek 1467. "M jak miłość" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 4 listopada 2019 roku. Kolejny epizod popularnego serialu TVP tradycyjnie wyemitowany zostanie o godzinie 20:55 w Telewizji Polskiej. 

Z kolei serial "M jak miłość" online dostępny jest na internetowej platformie TVP - vod.tvp.pl, gdzie można również oglądać odcinki przedpremierowo po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

M jak miłość - ONLINE. Gdzie oglądać odcinki serialu za darmo w internecie?

Przypomnijmy, że serial "M jak miłość" można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek. Nowe epizody emitowane będą o godzinie 20:55 w Telewizji Polskiej. 

RadioZET.pl/JW