Zamknij

M jak miłość, odc. 1449: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

Jolanta Waligóra
02.09.2019 12:27
M jak miłość, odc. 1449: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu
fot. Youtube/KaPo Series

Streszczenie odcinka 1449. "M jak miłość" zamieszczamy poniżej. W nowym epizodzie popularnego serialu TVP Kamil wyzna Kindze, że przeszedł operację mózgu. Z kolei Misiek jest coraz bardziej zazdrosny o bliźniaki. Co się jeszcze wydarzy w 1449. odc. "M jak miłość"? Streszczenie i datę emisji kolejnego odcinka, można znaleźć poniżej.

"M jak miłość", odcinek 1449 - streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnego serialu TVP? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy oglądać? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 1449. odc. "M jak miłość".

M jak miłość, odc. 1449 - streszczenie serialu

Streszczenie 1449. odcinka "M jak miłość" przedstawia się następująco: Kamil wyznaje w końcu Kindze, że przeszedł operację mózgu. Dziewczyna przekazuje informację Ance i Magdzie. Chodakowska przyjeżdża do kliniki, żeby odwiedzić swojego przyjaciela. Budzyński jest zazdrosny. Z kolei w domu Zduńskich nie brakuje problemów - Misiek jest coraz bardziej zazdrosny o bliźniaczki. Tymczasem Iza odbiera telefon od wujka Artura, który jest bliski śmierci. Mężczyzna prosi dziewczynę, by ostatni raz z nim porozmawiała.

M jak miłość, odcinek 1449 - kiedy i o której godzinie oglądać?

Nowy 1449. odc. "M jak miłość" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 2 września 2019 roku. Tradycyjnie kolejny epizod popularnego serialu wyemitowany zostanie o godzinie 20:55 w TVP2. Z kolei serial "M jak miłość" online dostępny jest na internetowej platformie TVP - vod.tvp.pl

Przypomnijmy, że serial "M jak miłość" po wakacjach 2019 można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek. Nowe epizody emitowane będą o godzinie 20:55 w Telewizji Polskiej. 

M jak miłość, odc. 1451: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

RadioZET.pl/vod.tvp.pl/JW