Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość, odc. 1450: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

02.09.2019 13:29

Streszczenie odcinka 1450. "M jak miłość" to najlepszy sposób, by nadrobić sobie zaległy epizod ulubionego serialu. W popularnej serii TVP tuż przed ślubem Bartek ostro kłóci się z Ulą zazdrosny o uczucie, którym dziewczyna wciąż darzy Janka. Co jeszcze się wydarzy w 1450. odc. "M jak miłość"? Streszczenie i datę emisji kolejnego odcinka można znaleźć poniżej.

M jak miłość, odc. 1450: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu? fot. screen TVP

"M jak miłość", odcinek 1450 - streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnego serialu TVP?  Co spotka bohaterów serialu o rodzinie Mostowiaków? Kiedy oglądać M jak miłość? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 1450. odc. "M jak miłość".

M jak miłość po wakacjach 2019: kiedy oglądać nowe odcinki serialu?

M jak miłość, odc. 1450 - streszczenie serialu

Streszczenie 1450. odcinka "M jak miłość": Tuż przed ślubem Bartek ostro kłóci się z Ulą zazdrosny o uczucie, którym dziewczyna wciąż darzy Janka. Tymczasem do Grabiny na rodzinną uroczystość przyjeżdżają Natalia i Mateusz. Młody Mostowiak odwiedza Lilkę i wdaje się w bójkę z jej ojcem Banachem. Z kolei w Warszawie Asia spędza z Leszkiem romantyczny wieczór, a także namiętną noc. Zbiegiem okoliczności była dziewczyna Krajewskiego Nina właśnie tego dnia postanawia wyznać mu, że zostanie ojcem.

M jak miłość, odc. 1451: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

M jak miłość, odcinek 1450 - kiedy i o której godzinie oglądać?

Nowy 1450. odc. "M jak miłość" będzie można obejrzeć we wtorek, 3 września 2019 roku. Tradycyjnie kolejny epizod popularnego serialu wyemitowany zostanie o godzinie 20:55 w TVP2. Serial "M jak miłość" można też obejrzeć online na internetowej platformie TVP - vod.tvp.pl

Przypomnijmy, że serial "M jak miłość" po wakacjach 2019 można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek. Nowe epizody będą emitowane o godzinie 20:55 w Telewizji Polskiej. 

RadioZET.pl/vod.tvp.pl/PZ

Oceń