Zamknij

M jak miłość, odc. 1452: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?

Jolanta Waligóra
09.09.2019 09:47
M jak miłość, odc. 1452: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?
fot. Youtube/TVP VOD

Streszczenie 1452. odcinka "M jak miłość" zamieszczamy w tym artykule. W nowym epizodzie jednego z najpopularniejszych seriali TVP Marcin kupuje broń i zaczyna trenować na strzelnicy. Wszystko po to, by zapewnić bliskim bezpieczeństwo. Z kolei do Grabiny wraca Janek, który wciąż kocha Ulę. Co jeszcze się wydarzy w 1452. odc. "M jak miłość"? Streszczenie i datę emisji nowego epizodu, można znaleźć poniżej.

"M jak miłość", odcinek 1452 - streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku popularnego serialu TVP? Jak potoczą się losy bohaterów? Kiedy wyemitowany zostanie kolejny epizod i o której godzinie? Przedstawiamy streszczenie odc. 1452. "M jak miłość" i sprawdzamy, kiedy oglądać serial.

M jak miłość, odcinek 1452: streszczenie serialu

Streszczenie 1452. odc. "M jak miłość" przedstawia się następująco: 

Skalski nadal zagraża rodzinie Chodakowskich. Marcin kupuje broń i zaczyna regularnie trenować na strzelnicy pod okiem Jakuba. Wszystko po to, by zapewnić bliskim bezpieczeństwo. Z kolei Iza ukrywa się z dziećmi w siedlisku. Ochronę zapewnić im mają Andrzejek i lokalna policja. Niebawem dziewczyna odbiera zaskakujący telefon od ciotki Artura. Kobieta mówi jej, że Skalski jest w Argentynie. Ma jej przekazać, że jest już bezpieczna, a prześladowca zostawi ją w spokoju. Marcin nie wierzy w te rewelacje. Jakub ma sprawdzić te informacje. Jeśli się potwierdzą, Chodakowscy będą mogli wrócić do normalnego życia. Tymczasem Artur wciąż przebywa w Polsce. Kamil, który był mu winien przysługę, wbrew sobie, załatwia mu pieniądze i otwiera konto na Cyprze. Zakochana w Skalskim Daria zaprasza go do swojego domu. Mężczyzna dziękuje jej, że zawsze w niego wierzyła. Mówi, że chce się dla niej zmienić. Miesiąc miodowy Uli i Bartka dobiega końca. Dziewczynę wciąż nękają wątpliwości. Bartek ma długi, ale nie chce powiedzieć żonie o swoich kłopotach. Do tego do Grabiny wraca Janek, dawny narzeczony Uli, który wciąż ją kocha.

Dodatkowo poniżej zamieszczamy krótką zapowiedzieć nowego odcinka serialu "M jak miłość".

M jak miłość, odc. 1452 - kiedy oglądać kolejny odcinek serialu TVP?

Kolejny 1452. odcinek "M jak miłość"będzie można obejrzeć we wtorek, 10 września 2019 roku. Nowy epizod jednego z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej tradycyjnie wyemitowany zostanie o godzinie 20:55 w TVP2. Z kolei serial "M jak miłość" online dostępny jest na internetowej platformie TVP - vod.tvp.pl, gdzie można również oglądać odcinki przedpremierowo po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

Przypomnijmy, że serial "M jak miłość" po wakacjach 2019 można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek. Nowe epizody emitowane będą o godzinie 20:55 w Telewizji Polskiej. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW