Zamknij

M jak miłość, odc. 1453: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?

Paweł Żurek
13.09.2019 10:53
M jak miłość, odc. 1453: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?
fot. MICHAL SWIDERSKI/REPORTER

Streszczenie 1453. odcinka "M jak miłość" zamieszczamy poniżej. W nowym epizodzie jednego z najpopularniejszych seriali TVP do domu Zduńskich dostaje się włamywacz, którego Kinga przyłapuje na gorącym uczynku. Gdy złodziej próbuje uciec, dochodzi do groźnego wypadku. Co jeszcze się wydarzy w 1453. odc. "M jak miłość"? Streszczenie i datę emisji nowego epizodu znajdziecie w tym tekście. 

"M jak miłość", odcinek 1453 - streszczenie. Sprawdzamy informacje o najnowszym odcinku serialu:

  • Co się wydarzy w nowym odcinku popularnego serialu TVP?
  • Jak potoczą się losy bohaterów?
  • Kiedy zostanie wyemitowany kolejny epizod i o której go oglądać?

Przedstawiamy streszczenie odc. 1453. "M jak miłość" i sprawdzamy, kiedy oglądać serial.

M jak miłość, odcinek 1453: streszczenie serialu

Streszczenie 1453. odc. "M jak miłość"

Do domu Zduńskich dostaje się włamywacz, którego Kinga przyłapuje na gorącym uczynku. Gdy złodziej próbuje uciec, dochodzi do groźnego wypadku. Julka stara się namówić Pawła, by na spółkę kupili mieszkanie i pomyśleli o powiększeniu rodziny. Między Otarem i personelem bistro znów wybucha konflikt, który kończy się przyjazdem policji. Asia na nowo rozkwita dzięki związkowi z Leszkiem

Dodatkowo poniżej zamieszczamy krótką zapowiedzieć nowego odcinka serialu "M jak miłość".

M jak miłość, odc. 1453 - kiedy oglądać kolejny odcinek serialu TVP?

Kolejny 1453. odcinek "M jak miłość"będzie można obejrzeć w poniedziałek, 16.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2. Nowy epizod jednego z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej tradycyjnie zostanie wyemitowany o godzinie 20:55 w TVP2. Z kolei serial "M jak miłość" online jest dostępny na internetowej platformie TVP - vod.tvp.pl, gdzie można również oglądać odcinki przedpremierowo po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

Przypomnijmy, że serial "M jak miłość" po wakacjach 2019 można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek. Nowe epizody emitowane będą o godzinie 20:55 w Telewizji Polskiej. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ