Zamknij

M jak miłość, odc. 1461: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?

Jolanta Waligóra
11.10.2019 09:39
M jak miłość, odc. 1461: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?
fot. Youtube/TVP VOD

Streszczenie 1461. odcinka "M jak miłość" można znaleźć poniżej. Nowy epizod popularnego serialu TVP z pewnością wywoła wiele emocji - ucieknie mąż Uli, a Andrzejek rzuci się z pięściami na dewelopera, który go okradł. Co jeszcze się wydarzy w 1461. odc. "M jak miłość"? Streszczenie i datę emisji zamieszczamy poniżej.

"M jak miłość", odcinek 1461 - streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku popularnego serialu TVP? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy wyemitowany zostanie kolejny epizod i o której godzinie? Przedstawiamy streszczenie odc. 1461. "M jak miłość" i sprawdzamy, kiedy oglądać serial.

M jak miłość, odcinek 1461: streszczenie serialu

Streszczenie 1461. odc. "M jak miłość" przedstawia się następująco: 

W dniu ustnej matury z polskiego Bartek wpada w panikę. Ku przerażeniu Uli jej mąż ucieka. W końcu Janek odnajduje go w barze. Na targu Andrzejek spotyka dewelopera, który go okradł. Choć Marzenka próbuje powstrzymać męża, on rzuca się na oszusta z pięściami. Maria jedzie z Wernerem do Katowic. Mają nadzieję, że odnajdą tam syna Starskiego. Tymczasem Mateusz i Lilka spotykają się, by przeżyć razem swój pierwszy raz. Zakochany chłopak dba o odpowiedni nastrój, przygotowuje wino i kwiaty. Romantyczny wieczór zakłóca jednak pojawienie się pijanego Banacha.

M jak Miłość, odc. 1460: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu? 

M jak miłość, odc. 1461 - kiedy nowy odcinek serialu TVP?

Nowy 1461. odcinek "M jak miłość" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 14 października 2019 roku. Nowy epizod jednego z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej tradycyjnie wyemitowany zostanie o godzinie 20:55 w TVP2. Z kolei serial "M jak miłość" online dostępny jest na internetowej platformie TVP - vod.tvp.pl, gdzie można również oglądać odcinki przedpremierowo po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

M jak miłość, odc. 1462 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?

Przypomnijmy, że serial "M jak miłość" można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek. Nowe epizody emitowane będą o godzinie 20:55 w Telewizji Polskiej. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW