Zamknij

M jak miłość, odc. 1462 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?

Jolanta Waligóra
11.10.2019 09:36
M jak miłość, odc. 1462 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?
fot. Youtube/KaPo Series

Streszczenie 1462. odcinka "M jak miłość" można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie popularnego serialu TVP Olek, po wydarzeniach nad jeziorem, sięga po alkohol i leki na uspokojenie. Z kolei Zduńscy urządzają małą imprezę na cześć bliźniaczek. Co jeszcze się wydarzy i kiedy obejrzeć "M jak miłość" 1462? Streszczenie i datę emisji, zamieszczamy w tym artykule.

"M jak miłość", odcinek 1462: streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku popularnego serialu TVP? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy obejrzeć kolejny epizod? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 1462. odcinek "M jak miłość".

M jak miłość 1462: streszczenie odcinka

Streszczenie 1462. odc. "M jak miłość" brzmi następująco:

Marcin odkrywa, że ktoś próbuje pogrążyć jego firmę, składając fałszywe zamówienia i wystawiając negatywne opinie w internecie. Olek po wydarzeniach nad jeziorem ma poważne problemy psychiczne. Sięga nie tylko po alkohol, ale też po leki na uspokojenie. Młody włamywacz Michał wraca na Deszczową, by podziękować Kindze za okazaną pomoc. Piotrek nie jest zachwycony jego wizytą. Zduńscy urządzają też kameralną imprezę na cześć bliźniaczek, które kończą właśnie pół roku. Zapraszają Kamila, Ankę i Magdę. Zazdrosna o byłego partnera Chodakowska nie szczędzi jego dziewczynie złośliwych uwag. Sprawia to, że Kamil uświadamia sobie, co naprawdę czuje. Do tego do domu Kingi i Piotrka puka też niezapowiedziany gość - Ola, bliźniaczka Nadii.

M jak miłość, odc. 1461: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać? 

M jak miłość, odc. 1462 - kiedy oglądać nowy odcinek?

Nowy 1462. odcinek "M jak miłość" wyemitowany zostanie we wtorek, 15 października 2019 roku. Kolejny epizod popularnego serialu tradycyjnie będzie można obejrzeć o godzinie 20:55 w TVP2. Z kolei serial "M jak miłość" online dostępny jest na internetowej platformie TVP - vod.tvp.pl, gdzie można również oglądać odcinki przedpremierowo po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

M jak miłość, odc. 1463: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? [21.10]

Zagłosuj

Lubisz seriale?

Liczba głosów:

Przypomnijmy, że serial "M jak miłość" można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek. Nowe epizody emitowane będą o godzinie 20:55 w Telewizji Polskiej.

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW