Zamknij

M jak miłość, odc. 1463: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? [21.10]

Jolanta Waligóra
21.10.2019 09:59
M jak miłość, odc. 1463: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? [21.10]
fot. Youtube/TVP VOD

Streszczenie "M jak miłość" 1463. można znaleźć poniżej. Nowy epizod popularnego serialu TVP niewątpliwie wywoła wiele emocji - ojciec Leszka wyzna Asi, że jest chory i musi przejść operację, a Olek w trakcie przeprowadzania zabiegu popełnia błąd. Co jeszcze się wydarzy w 1463. odc. "M jak miłość"? Streszczenie i data emisji w tym artykule.

"M jak miłość", odcinek 1463 - streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku popularnego serialu TVP? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy wyemitowany zostanie kolejny epizod i o której godzinie? Przedstawiamy streszczenie odc. 1463. "M jak miłość" i sprawdzamy, kiedy oglądać serial.

M jak miłość 1464 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu? [22.10]

M jak miłość 1463 - streszczenie odcinka

Streszczenie 1463. odcinka M jak miłość" przedstawia się następująco: 

Ojciec Leszka wyznaje Asi, że cierpi na chorobę serca i musi przejść operację. Chce przekonać syna, by pomógł mu w zarządzaniu firmą. Bardzo liczy na wsparcie dziewczyny w tej kwestii. Olek, który stając w obronie Izy i dzieci zastrzelił Artura, wciąż nie potrafi poradzić sobie z wyrzutami sumienia. Tuż przed wejściem na salę operacyjną sięga po alkohol i narkotyki. W trakcie zabiegu popełnia błąd. Marcin wciąż próbuje zapobiec bankructwu swojej firmy. Julka wciąż przeżywa rozstanie z Pawłem. Aga, która sama niedawno odeszła od Olka, proponuje, by zapomniały o miłosnych porażkach i zaczęły wszystko od nowa. Umawiają się na podwójną randkę. Spotkanie to dla Julki okazuje się prawdziwą katastrofą.

M jak miłość, odc. 1463 - kiedy nowy odcinek serialu TVP?

Nowy 1463. odcinek "M jak miłość" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 21 października 2019 roku. Nowy epizod jednego z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej tradycyjnie wyemitowany zostanie o godzinie 20:55 w TVP2. Z kolei serial "M jak miłość" online dostępny jest na internetowej platformie TVP - vod.tvp.pl, gdzie można również oglądać odcinki przedpremierowo po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

M jak miłość, odc. 1462 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?

Przypomnijmy, że serial "M jak miłość" można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek. Nowe epizody emitowane będą o godzinie 20:55 w Telewizji Polskiej. 

RadioZET.pl/JW