Zamknij

M jak miłość, odc. 1468: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku? [05.11]

Jolanta Waligóra
04.11.2019 10:08
M jak miłość, odc. 1468: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku? [05.11]
fot. Youtube/TVP VOD

Streszczenie 1468. odcinka "M jak miłość" można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie popularnego serialu TVP Katia rozstanie się z Łukaszem. Z kolei Budzyński i Werner na prośbę Agnieszki podejmują się obrony Koteckiego, który ma zeznawać przeciwko mafii. Co jeszcze się wydarzy? W tym artykule zamieszczamy streszczenie "M jak miłość" 1468.

"M jak miłość" 1468 - streszczenie odcinka. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu TVP? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy oglądać nowy odcinek serialu i o której godzinie zostanie wyemitowany? Przedstawiamy szczegóły i streszczamy 1468. odc. "M jak miłość". 

M jak miłość 1467: STRESZCZENIE. Co się wydarzy i kiedy nowy odcinek serialu?

M jak miłość, odc. 1468 - streszczenie

Streszczenie 1468. odcinka "M jak miłość" przedstawia się następująco: 

Budzyński i Werner na prośbę Agnieszki podejmują się obrony Koteckiego, bandyty, który zawarł układ z prokuraturą i ma zeznawać przeciwko mafii. Jola Kaczmarek ostrzega kolegów, że sprawa jest niebezpieczna. Sama ma problemy przez jednego z gangsterów, Borysa, z którym wdała się w romans. Wieczorem Magda i Andrzej odkrywają, że ich mieszkanie zostało zdemolowane. Dziewczyna żąda, by narzeczony porzucił tę sprawę. Grozi, że w przeciwnym wypadku zerwie zaręczyny. Mała Basia jest załamana. Damian, w którym jest zakochana, chce, by jego nową dziewczyną została Ania, córka Marty. Katia ma dość ciągłych wykrętów Łukasza. Gdy chłopak znów zostawia ją samą podczas wizyty u lekarza, postanawia się z nim rozmówić. Przyparty do muru Łukasz wyznaje, że jest z nią tylko z poczucia obowiązku. Zawiedziona Katia odchodzi od niego. Ada załatwia jej pracę i mieszkanie w Łodzi. Otar okłamuje Wojciechowskiego, że dziewczyna wyjechała do Gruzji i tam urodzi dziecko.

M jak miłość 1468 - kiedy oglądać nowy odcinek serialu?

Nowy 1468. odcinek "M jak miłość" wyemitowany zostanie we wtorek, 5 listopada 2019 roku. Najnowszy epizod tradycyjnie będzie można oglądać o godzinie 20:55 w Telewizji Polskiej. 

Z kolei serial "M jak miłość" online dostępny jest na internetowej platformie TVP - vod.tvp.pl, gdzie można również oglądać odcinki przedpremierowo po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

Przypomnijmy, że serial "M jak miłość" można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek. Nowe epizody emitowane będą o godzinie 20:55 w Telewizji Polskiej. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW