Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość, odc. 1451: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

09.09.2019 09:57

Streszczenie odcinka 1451. "M jak miłość" zamieszczamy w poniższym artykule. W nadchodzącym epizodzie jednego z najpopularniejszych seriali TVP ma odbyć się ślub Uli, jednak dziewczyna wciąż ma wątpliwości, jak powinna postąpić. Iza natomiast waha się, czy powinna pojechać na pogrzeb wujka Artura. Co dokładnie wydarzy się w 1451. odc. "M jak miłość"? Streszczenie, datę emisji i szczegóły dotyczące kolejnego odcinka zamieszczamy poniżej.

M jak miłość, odc. 1451: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu? fot. youtube / TVP VOD

"M jak miłość", odcinek 1451 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie popularnego serialu TVP oraz kiedy i gdzie oglądać nowy odcinek? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczenie 1451. odc. "M jak miłość".

M jak miłość, odc. 1451 - streszczenie serialu

Streszczenie 1451. odcinka "M jak miłość" przestawiamy poniżej:

W dniu ślubu Ula nadal ma wątpliwości, jak powinna postąpić. Do siedliska zagląda nieoczekiwanie biologiczny ojciec dziewczyny, Jakubczyk, gotów zmienić wesele córki w koszmar. Mateusz wyznaje rodzinie, że postanowił zostać w Grabinie, zdać w Polsce maturę i ożenić się z Lilką. Tymczasem w Warszawie Iza waha się, czy powinna pojechać na pogrzeb wujka Artura. Panicznie boi się każdego spotkania z byłym mężem. Skalski zjawia się na cmentarzu w asyście policji i z gotowym planem ucieczki. Marcin poznaje w pracy atrakcyjną panią inspektor, Ewę Wielicką.

M jak miłość, odc. 1452: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?

Dodatkowo możecie obejrzeć zapowiedź 1451. odcinka "M jak Miłość" i jedną ze scen, która wydarzy się w najbliższym epizodzie.

M jak miłość, odcinek 1451 - kiedy i o której godzinie oglądać?

Nowy 1451. odc. "M jak miłość" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 9 września 2019 roku. Tradycyjnie kolejny epizod popularnego serialu wyemitowany zostanie o godzinie 20.55 w TVP2. Z kolei serial "M jak miłość" online dostępny jest na internetowej platformie TVP - vod.tvp.pl, gdzie można również oglądać odcinki przedpremierowo po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

Przypomnijmy, że serial "M jak miłość" po wakacjach 2019 można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek. Nowe epizody emitowane będą o godzinie 20:55 w Telewizji Polskiej. 

RadioZET.pl/vod.tvp.pl/KP

Oceń