Zamknij

M jak miłość, odc. 1454: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

Karolina Piotrowska
16.09.2019 16:16
M jak miłość, odc. 1454: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?
fot. youtube / TVP VOD

Streszczenie odcinka 1454. "M jak miłość" zamieszczamy w poniższym artykule. W nadchodzącym epizodzie jednego z najpopularniejszych seriali TVP wiele się wydarzy, m.in. Katia dowie się, że jest w ciąży. Co dokładnie wydarzy się w 1454. odc. "M jak miłość"? Streszczenie, datę emisji i szczegóły dotyczące kolejnego odcinka zamieszczamy poniżej.

"M jak miłość", odcinek 1454 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie popularnego serialu TVP oraz kiedy i gdzie oglądać nowy odcinek? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczenie 1454. odc. "M jak miłość".

M jak miłość, odc. 1454 - streszczenie serialu

Streszczenie 1454. odcinka "M jak miłość" przestawiamy poniżej:

Włamywacza z Deszczowej, Michała, zabiera pogotowie, a Kinga postanawia później odwiedzić nastolatka w szpitalu.

Kamil organizuje domówkę dla przyjaciół, na którą zaprasza także Magdę. Budzyński od razu czuje ukłucie zazdrości. Prawnik martwi się poza tym o Anię, kiedy dowiaduje się, że córka Marty ma problemy z kolegami ze szkoły.

Katia idzie na kontrolne badania i odkrywa, że jest w ciąży. Dziewczyna od razu chce powiedzieć o tym Łukaszowi, ale ukochany nie odbiera telefonu. W końcu Gruzinka zdaje sobie sprawę, że chłopak jej unika.

Dodatkowo poniżej możecie obejrzeć zapowiedź 1454. odcinka "M jak Miłość":

M jak miłość, odcinek 1454 - kiedy i o której godzinie oglądać?

Nowy 1454. odc. "M jak miłość" będzie można obejrzeć we wtorek, 17 września 2019 roku. Tradycyjnie kolejny epizod popularnego serialu wyemitowany zostanie o godzinie 20.55 w TVP2. Z kolei serial "M jak miłość" online dostępny jest na internetowej platformie TVP - vod.tvp.pl, gdzie można również oglądać odcinki przedpremierowo po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

Przypomnijmy, że serial  "M jak miłość" po wakacjach 2019 można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek. Nowe epizody emitowane będą o godzinie 20:55 w Telewizji Polskiej. 

RadioZET.pl/vod.tvp.pl/KP