Zamknij

M jak miłość, odc. 1455: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

Paweł Żurek
20.09.2019 15:41
M jak miłość, odc. 1455: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?
fot. TVP VOD/ screen/ M jak Miłość

Streszczenie odcinka 1455. "M jak miłość" zamieszczamy w  tym artykule. W nadchodzącym epizodzie jednego z najpopularniejszych seriali TVP wiele się wydarzy, m.in. Asia znów spotka się z Niną, która tym razem ostrzega ją, że Krajewski bywa nie tylko czarujący, ale też bezwzględny. Co dokładnie wydarzy się w 1455. odc. "M jak miłość"? Streszczenie, datę emisji i szczegóły dotyczące kolejnego odcinka zamieszczamy poniżej.

"M jak miłość", odcinek 1455 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie popularnego serialu TVP oraz kiedy i gdzie oglądać nowy odcinek? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczenie 1455. odc. "M jak miłość".

M jak miłość, odc. 1455 - streszczenie serialu

Streszczenie 1454. odcinka "M jak miłość":

Asia znów spotyka się z Niną, która tym razem ostrzega ją, że Krajewski bywa nie tylko czarujący, ale też bezwzględny. Chodakowska ukrywa przed Wojtkiem, że ma romans z Leszkiem.

Mały przyłapuje jednak sąsiada, gdy ten wymyka się o poranku z jej sypialni. Tymczasem Zosia robi bliskim niespodziankę i przyjeżdża na Wielkanoc do Polski razem z Tarnowskim.

Dodatkowo poniżej możecie obejrzeć zapowiedź 1455. odcinka "M jak Miłość":

M jak miłość, odcinek 1455 - kiedy i o której godzinie oglądać?

Nowy 1455. odc. "M jak miłość" będzie można obejrzeć we poniedziałek, 23 września 2019 roku. Tradycyjnie kolejny epizod popularnego serialu wyemitowany zostanie o godzinie 20.55 w TVP2. Z kolei serial "M jak miłość" online dostępny jest na internetowej platformie TVP - vod.tvp.pl, gdzie można również oglądać odcinki przedpremierowo po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

Przypomnijmy, że serial "M jak miłość" po wakacjach 2019 można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek. Nowe epizody emitowane będą o godzinie 20:55 w Telewizji Polskiej. 

RadioZET.pl/vod.tvp.pl/PŻ