Zamknij

M jak miłość, odcinek 1475 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu? [3.12]

Roksana Orlicka
02.12.2019 16:41
M jak miłość, odcinek 1475 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu? [3.12]
fot. Youtube/TVP VOD

Poniżej można znaleźć streszczenie 1475. odcinka "M jak miłość". W nowym epizodzie Aneta odkrywa, kto zabił Skalskiego. Natomiast Nina nęka Asię telefonami. Co jeszcze się wydarzy i kiedy będzie można obejrzeć 1475. odcinek "M jak miłość"? Podajemy streszczenie i szczegóły dotyczące emisji.

"M jak miłość", odcinek 1475 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w najnowszym odcinku popularnego serialu TVP? Jak potoczą się losy bohaterów "M jak miłość"? Kiedy oglądać nowy epizod i o której godzinie? Przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące emisji "M jak miłość" i podajemy streszczenie odcinka 1475. 

M jak miłość, odcinek 1475 - streszczenie epizodu

Aneta odkrywa, że to Olek zabił Skalskiego. Dowiedziała się również o jego kłopotach z szantażystą. Stara się namówić chłopaka, by się nie poddawał. Obiecuje również swoją pomoc. W zamian żąda, by się z nią ożenił. Tymczasem żona Olewicza ulega wypadkowi i trafia do szpitala. Niestety, grozi jej kalectwo. Prześladowca Chodakowskiego błaga go o pomoc. Nina nie ma skrupułów i nadal nęka Asię telefonami. Nie wierzy, że ta rozstała się z Leszkiem. Michał zauważa, że Chodakowska dziwnie się zachowuje, dlatego próbuje ją pocieszyć. Nina sprytnie manipuluje Krajewskim. Nachodzi go w biurze i oznajmia, że jej ciąża jest zagrożona. Razem udają się do szpitala. Czekając na wynik badań, Leszek dzwoni do Asi. Prosi ją o spotkanie. W końcu jedzie na Wietrzną i wyznaje dziewczynie miłość. Robert nadal umawia się z Aleksandrą. Do tego nowa sympatia szefa wzbudza zainteresowanie jego sekretarki.

M jak miłość, odcinek 1475 - kiedy i gdzie oglądać?

Kolejny 1475. odcinek "M jak miłość" będzie można obejrzeć we wtorek, 3 grudnia 2019 roku. Nowy epizod jednego z najpopularniejszych seriali TVP zostanie wyemitowany o godzinie 20:55 na antenie TVP2

Przypominamy, że serial jest również dostępny w internecie. Najnowsze odcinki można obejrzeć na platformie TVP - vod.tvp.pl. Najwierniejsi fani mają okazję zobaczyć nowy odcinek "M jak miłość" przedpremierowo, ale za odpowiednią opłatą. 

Serial "M jak Miłość" jest emitowany w każdy poniedziałek i wtorek na antenie TVP2.

Już teraz można obejrzeć zapowiedź najnowszego odcinka "M jak Miłość". Zwiastun znajduje się poniżej.

RadiZET.pl/Teleman.pl/RO