Zamknij

M jak miłość po wakacjach 2019: kiedy oglądać nowe odcinki serialu?

Jolanta Waligóra
07.06.2019 09:39
M jak miłość po wakacjach 2019: kiedy oglądać nowe odcinki serialu?
fot. Instagram.com/mjakmilosc.official

Kiedy "M jak miłość" po wakacjach 2019? Informacji na ten temat szuka wielu fanów serialu TVP. Ostatni epizod przed rozpoczęciem blisko trzymiesięcznej przerwy wyemitowany zostanie na początku czerwca, a już po wakacjach 2019 "M jak miłość" wróci na antenę z nowymi odcinkami. Szczegółowe informacje o emisji serialu można znaleźć poniżej.

"M jak miłość" po wakacjach 2019 - kiedy będzie można oglądać kolejne odcinki serialu TVP? Co się wydarzy w nowych epizodach? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy "M jak miłość" po wakacjach 2019.

Seriale na wakacje 2019 - co oglądać? Najlepsze i nowe produkcje Netflix i HBO

Kiedy M jak miłość po wakacjach 2019?

Dla wszystkich fanów serialu TVP mamy bardzo dobrą wiadomość - "M jak miłość" po wakacjach 2019 wróci na antenę z nowymi odcinkami. Ostatni 1451. epizod przed rozpoczęciem blisko trzymiesięcznej przerwy letniej wyemitowany zostanie we wtorek, 4 czerwca o godzinie 20:55.

Zakochani po uszy, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu po wakacjach 2019?

Z kolei nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach 2019 będzie można oglądać już na początku września. Prawdopodobnie serial powróci na antenę TVP w poniedziałek, 2 września, a dni i godziny transmisji nie ulegną zmianie. Jeśli informacja ta zostanie potwierdzona, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Ojciec Mateusz, sezon 22 - kiedy nowe odcinki serialu, gdzie i o której oglądać?

M jak miłość po wakacjach - co się wydarzy?

Nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach 2019 z pewnością przyniosą niemałe niespodzianki. Restauracje Kingi i Otara stanową dla siebie poważną konkurencję. W kolejnych odcinkach po wakacjach rywalizacja między właścicielami zaostrzy się jeszcze bardziej. Czy Otar doprowadzi Kingę do bankructwa? W nowych epizodach zobaczymy także, jak Artur radzi sobie na wolności. Wszystko wskazuje na to, że o pomoc poprosi swojego kuzyna Kamila, byłego ukochanego Magdy. Z kolei Marcin podejmie radykalne kroki, aby obronić rodzinę przed Arturem.

M jak miłość - dlaczego nie ma odcinka w poniedziałek 10.06.2019 i kiedy kolejny odcinek?

Zagłosuj

Oglądasz "M jak miłość"?

Liczba głosów:

Co jeszcze się wydarzy w "M jak miłość" po wakacjach 2019? Dowiemy się już we wrześniu!

RadioZET.pl/JW