Zamknij

M jak miłość w Lany Poniedziałek 2.04 - zmiana transmisji w TV

Redakcja
30.03.2018 19:00
M jak miłość w Lany Poniedziałek 2.04 - zmiana transmisji w TV
fot. screen z youtube/Karix Aniraczek

"M jak miłość" w Lany Poniedziałek 2.04. - czy zostanie wyemitowany kolejny odcinek? To pytanie, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, zadaje sobie wielu fanów popularnego serialu. Sprawdzamy, czy w okresie świątecznym będziemy mogli oglądać nowe epizody.

"M jak miłość" to polski serial telewizyjny, który emitowany jest na antenie TVP 2 od 4 listopada 2000 roku. Przez lata serial zdobył ogromną popularność. Według danych firmy AGB Nielsen Media Research w marcu 2005 r. "M jak miłość" osiągnęło rekordową widownię 12,6 mln.

» M jak miłość. Czy wiesz wszystko o serialu? [QUIZ] «

"M jak miłość" w Lany Poniedziałek 2.04 - zmiana transmisji w TV

Dla wszystkich fanów serialu mamy przykrą wiadomość. Odcinek "M jak miłość" w Lany Poniedziałek nie zostanie wyemitowany. Jednak już dzień później, 3 kwietnia serial powróci na antenę TVP 2. Epizod 1363 będzie można obejrzeć standardowo o godzinie 20:50, po "Barwach Szczęścia". Z kolei o 21:45 wyemitowane zostaną kulisy serialu.

Dodatkowo odcinek 1363 "M jak miłość" będzie można obejrzeć także online na vod.tvp.pl. Po emisji epizodu w telewizji odcinek dostępny będzie w internecie bezpłatnie.

"M jak miłość" odcinek 1363: streszczenie - co się wydarzy?

Starski przebywa już w Szwajcarii, oczekując na termin operacji. Podczas rozmowy z Marią przyznaje, że bardzo obawia się zabiegu i prosi Rogowską, by ta przyleciała do niego i wsparła go w tych trudnych chwilach. Z kolei Barbara wyznaje córce, że dopiero pobyt na Deszczowej pozwolił jej odzyskać radość życia. 

Joasia jest bliska załamania nerwowego, gdyż przeprowadzka do nowego lokum okazuje się ponad jej siły. Gdy Barbara dowiaduje się o jej problemach, postanawia pomóc ukochanej Tomka. Kobieta zwołuje całą rodzinę oraz przyjaciół, którzy robią Asi niespodziankę i odnawiają jej dom oraz ogród. 

Z kolei Marcin znów zaczyna spotykać się z Izą. Lewińska przeprasza mężczyznę za zachowanie Artura podczas rozprawy sądowej. Gdy Skalski się o tym dowiaduje, próbuje zastraszyć ukochaną. Chce, by ta nigdy już nie odważyła się rozmawiać i spotykać z Chodakowskim za jego plecami.

RadioZET.pl/JW