Zamknij

MSZA ŚWIĘTA: ONLINE w TV, Youtube i radio na żywo. Gdzie oglądać nabożeństwo?

16.10.2020 13:00
MSZA ŚWIĘTA ONLINE w TV, Youtube i radio na żywo. Gdzie oglądać nabożeństwo
fot. MAREK MALISZEWSKI/REPORTER

W związku z epidemią koronawirusa wierni, którzy do tej pory w niedzielę chodzili do kościoła, teraz będą musieli pozostać w domu. Mogą za to uczestniczyć we Mszy Świętej za pośrednictwem transmisji w TV, radio lub internecie. Sprawdźcie, gdzie można obejrzeć Eucharystię online.

Wielka Sobota: MSZA. Czy jest obowiązkowa? Ile trwa? 

Msza święta: ONLINE w TV, Youtube i radio na żywo [TRANSMISJA]

Na czas pandemii koronawirusa wierni mogą być objęci dyspensą od uczestnictwa we Mszy Świętej. Przewodniczący Episkopatu abp. Stanisław Gądecki zachęcił biskupów, aby – w związku z ciągłym zagrożeniem życia i zdrowia wszystkich Polaków – udzielali stosownych dyspens od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej w niedzielę i święta nakazane, na terenie swoich diecezji.

Dyspensy od uczestnictwa we Mszy świętej udzielił już m.in. kardynał Nycz, metropolita warszawski. - W związku ze wzrostem liczby zakażeń koronawirusem oraz z faktem, iż parafie Warszawy znalazły się w czerwonej strefie, przypominam księżom proboszczom i wiernym o wszystkich dotychczasowych zaleceniach dotyczących przestrzegania zasad sanitarnych w czasach pandemii: o zachowaniu dystansu, obowiązku zakrywania ust i nosa (z wyjątkiem celebransa głównego), o zasadzie dezynfekcji rąk oraz rozłącznego udzielania Komunii św. do ust i na rękę - poinformował metropolita warszawski.

Wielka Niedziela: LITURGIA, MSZA w TV, online i Youtube. Gdzie oglądać transmisję?

Msza święta w niedzielę: ONLINE w TV, Youtube i radio na żywo. Gdzie oglądać nabożeństwo? [TRANSMISJA]

Transmisje Mszy Świętych prowadzą parafie z całej Polski, a także kościoły zza granicy. W Eucharystii można wziąć udział za pośrednictwem telewizji, internetu, a także radia. 

Transmisje telewizyjne: DNI POWSZEDNIE

07:00 Transmisja Mszy Świętej z Jasnej Gór – TV Republika, TVP 1, TV Trwam

09:00 Transmisja Mszy Świętej z parafii pod wezwaniem Świętego Augustyna w Warszawie, TV Republika

09:30: MSZA ŚWIĘTA ZE ŚWIĄTYNI OPATRZNOŚCI BOŻEJ, Polsat News

09:30  Msza Święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze, TV Trwam

10:00: TVP 3 Lublin

13:00 MSZA ŚWIĘTA DLA DZIECI, Polsat Rodzina

 13:30 Transmisja Mszy Świętej z Jasnej Góry - Republika 

17: 00 Msza Święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze – TV Trwam

Transmisja Mszy Świętej w TV - NIEDZIELE

07:00 - Transmisja Mszy Świętej z parafii pod wezwaniem Świętego Augustyna w Warszawie, TV Republika Na żywo

09:00  Transmisja Mszy Świętej – TVP 3

9:30 MSZA ŚWIĘTA ZE ŚWIĄTYNI OPATRZNOŚCI BOŻEJ, Polsat News

09:30 - Msza Święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze, TV Trwam

10:00 - TVP 3

10:30 - MSZA ŚWIĘTA DLA DZIECI

13:00 - Transmisja Mszy Świętej - z Katedry p.w. Niepokalanego Serca NMP w Irkucku, TVP Polonia

Transmisje radiowe:

godz. 8:00 – Dwójka (Polskie Radio) – transmisja liturgii Kościoła Greckokatolickiego
godz. 9:00 – Jedynka (Polskie Radio) – transmisja z Bazyliki pw. św. Krzyża w Warszawie
godz. 9:00 – Radio Maryja – transmisja z Bazyliki pw. św. Krzyża w Warszawie
godz. 19:00 – Jedynka (Polskie Radio) – transmisja z Bazyliki pw. św. Krzyża w Warszawie

Transmisje internetowe [ONLINE, YOUTUBE]

Kaplica Cudownego Obrazu na Jasnej Górze – godz. 6:00, 7:00, 8.00, 9:30, 11:00, 12:30, 14:00, 15:30, 16:15, 17:00, 18:30, 20:00
https://www.youtube.com/channel/UCKAtPxfE2RAHSCwDABMMeAg 
Bazylika Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach – godz. 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:20, 18:00
http://www.milosierdzie.pl/index.php/pl/multimedia-foto/tv-milosierdzie-pl.html
Kaplica Cudownego Obrazu Matki Bożej Kalwaryjskiej – godz. 8:00, 11:00, 16:00
https://www.youtube.com/channel/UCPaeCakVviK0hmDEl-3yGsg
Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej – godz. 7:30, 10:00, 12:00, 16:00, 18:00 https://www.youtube.com/channel/UC0Q-gl8ZPmPW1k6xpIeU_4A
(Zob. też: https://www.msze.info/msze-online)

Msza święta w niedzielę i w dni powszednie: ONLINE w TV, Youtube i radio na żywo. Gdzie oglądać nabożeństwo? [TRANSMISJA]

Transmisje telewizyjne:

codziennie, godz. 7:00 – TVP 1 – Msza Święta celebrowana w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach
codziennie, godz. 13:30 – Telewizja Trwam – Codzienna Msza św. z Kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze  
codziennie, godz. 20:00 – TVP3 pasmo ogólnopolskie – Codzienna Msza św. z Kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze

Transmisje radiowe:

codziennie, godz. 7:00 – Radio Maryja (Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu)

Transmisje internetowe:

Kaplica Cudownego Obrazu na Jasnej Górze – transmisje wg planu dnia –
https://www.youtube.com/channel/UCKAtPxfE2RAHSCwDABMMeAg
Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej – transmisje Mszy Świętej, godz. 7:30, 12:00, 18:00
http://www.lichen.pl

Diecezja białostocka

Niedziela:
Białystok, Parafia pw. Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 18:00
https://www.youtube.com/watch?v=PtnUapf25fMwww.radio.bialystok.pl
Białystok, Parafia pw. Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 18:00
https://www.youtube.com/watch?v=PtnUapf25fM
Białystok, Kościół pw. św. Maksymiliana – niedziela, godz. 7:00, 12:30
www.radioi.pl
Różanystok, Sanktuarium Maryjne – niedziela, godz. 19:00
www.sokolka.tv
Dzień powszedni:
Białystok, kaplica Kurii Metropolitalnej Białostockiej – codziennie, godz. 8:00
https://www.youtube.com/user/ArchiBial/videos
Białystok, Parafia pw. Wniebowzięcia NMP – codziennie, godz. 18:00
www.radioi.pl 

 

Diecezja bielsko-żywiecka

Niedziela:
Radio Anioł Beskidów – niedziela, godz. 10:30
https://onlineradio.pl/aniol-beskidow/
Bielsko-Biała, Katedra św. Mikołaja – niedziela, godz. 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 18:30, 20:00
https://katedra.bielsko.pl/parafia/transmisja-wideo
Żywiec, Konkatedra Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – niedziela, godz. 6:00, 7:30, 8:45, 10:00, 11:15, 12:30, 16:00, 18:00
https://parafiazywiecka.net/transmisja-on-line-oltarz-glowny
Hałconów, Bazylika Hałcnowska – Matki Bożej Bolesnej – niedziela, godz. 6:15, 7:30, 9:15, 10:30, 12:15, 18:15
https://www.youtube.com/results?search_query=Bazylika+Halcnow+ 

Dzień powszedni:
Radio Anioł Beskidów – codziennie, godz. 7:00, 8:00, 9:00, 18:30
https://onlineradio.pl/aniol-beskidow/
Żywiec, Konkatedra Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – codziennie, godz. 6:15,  7:00, 18:00
https://parafiazywiecka.net/transmisja-on-line-oltarz-glowny
Hałconów, Bazylika Hałcnowska – Matki Bożej Bolesnej – codziennie, godz. 6:30, 7:15, 18:15
https://www.youtube.com/results?search_query=Bazylika+Halcnow+ 

 

DIECEZJA BYDGOSKA

Niedziela:
Bydgoszcz-Fordon, Bazylika Królowej Męczenników – niedziela, godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 17:00, 18:30, 20:00
https://mbkm.aztv.pl/mbkm.php
Górka Klasztorna, Bazylika Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej – niedziela, godz. 8:00, 10:00, 12:00, 15:00, 18:30
https://gorkaklasztorna.com/live-tv
Bydgoszcz, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej – niedziela, godz. 6:30, 8:00, 9:30, 11:00 (dla dzieci), 12:30, 15:00, 18:30
http://mbf.bydgoszcz.pl/transmisja-na-zywo-z-kosciola/

Dzień powszedni:
Bydgoszcz-Fordon, Bazylika Królowej Męczenników – codziennie, godz. 7:00, 8:30, 18:30
https://mbkm.aztv.pl/mbkm.php
Górka Klasztorna, Bazylika Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej – codziennie, godz. 7:00, 18:30
https://gorkaklasztorna.com/live-tv
Bydgoszcz, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej – codziennie, godz. 7:00, 7:30, 17:00, 18:30
http://mbf.bydgoszcz.pl/transmisja-na-zywo-z-kosciola/

 

ARCHIDIECEZJA CZĘSTOCHOWSKA

Niedziela:
Częstochowa, pw. Archikatedra Świętej Rodziny – niedziela, godz. 10:00
http://fiat.fm/
Gilde, Sanktuarium pw. Matki Bożej –  pierwsza niedziela miesiąca, godz. 12:00
http://fiat.fm/
Jasna Góra, Klasztor Ojców Paulinów – niedziela, godz. 7:00, 8:00 (łacińska), 9:30, 11:00, 12:30, 14:00, 15:30, 17:00, 18:30 (za Ojca Świętego), 20:00 https://www.youtube.com/channel/UCKAtPxfE2RAHSCwDABMMeAg
Częstochowa, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego – niedziela, godz. 7.00, 9.00, 11.30, 15.30, 18.00 http://dolina-milosierdzia.pl/multimedia/na-zywo-z-kosciola
Częstochowa, Parafia pw. Najświętszego Imienia Maryi (Rektoracki) – niedziela, godz. 19:15 http://fiat.fm/
Częstochowa, Radio Jasna Góra – niedziela, godz. 6:00, 11:00, 15:30, 20:00 – www.radiojasnagora.pl
Częstochowa, Parafia pw. św. Floriana Męczennika – niedziela, godz. 9:30, 11:00, 12:30 https://www.youtube.com/channel/UCRy_7cAQP9-R6Uy9q4P-csw
Częstochowa, Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – niedziela, godz. 7:00, 7:30, 8:15, 9:00, 10:30, 11:15, 12:00, 16:30, 18:00
https://youtu.be/EItQpo40anE
Lubień, Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski – niedziela, godz. 8:30, 9:45, 11:00  https://www.facebook.com/grzegorz.paszka
Częstochowa, Parafia pw. św. Wojciecha – niedziela, godz. 07:30. 09:00, 10:30, 12:00, 16:00, 18:00 http://swietywojciech.com/
Częstochowa, Kościół pw. Rektoracki Najświętszego Imienia Maryi – niedziela, godz. 10:00, 12:00, 19:15 https://www.rektoracki.pl/live.php
Częstochowa, Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00 (uroczystości i święta: 7:00, 9:00, 18:00)
http://zwycieska.czest.pl/
Częstochowa, Parafia pw. św. Jana Kantego – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00, 18:00
https://www.facebook.com/jankantyczestochowa/?__tn__=K-R&eid=ARACN817LdiVGqSGO4OZflv9LpxQqbsLCj7kyKOxEl6d9GwuYr7qsGbK6nkd7DdbmXsy8XscOu0E-asX&fref=mentions 

Dzień powszedni:
Częstochowa, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego – pn-pt, godz. 7.00, 15.20, 18.00, 15.30, 18.00 http://dolina-milosierdzia.pl/multimedia/na-zywo-z-kosciola
Częstochowa, Kościół św. Wojciecha – poniedziałek, godz. 18:00
http://fiat.fm/
Radomsko, Kolegiata św. Lamberta – wtorek, godz. 18:00
http://fiat.fm/
Częstochowa, Kościół Matki Bożej Zwycięskiej – środa, godz. 18:00
http://fiat.fm/
Częstochowa, Mzyki, Sanktuarium św. Jana Marii Vianneya – czwartek, godz. 18:00
http://fiat.fm/
Częstochowa, Kościół Najświętszego Imienia Maryi – piątek, godz. 18:00
http://fiat.fm/
Częstochowa, Kaplica Matki Bożej na Jasnej Górze – sobota, godz. 7:30
http://fiat.fm/
Częstochowa, Parafia Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – codziennie, godz. 7:30, 18:00
https://youtu.be/EItQpo40anE
Częstochowa, Parafia św. Wojciecha – codziennie, godz. 07:00, 07:30, 08:00, 18:00 http://swietywojciech.com/
Częstochowa, Kościół Rektoracki Najświętszego Imienia Maryi – codziennie, godz. 12.00, 18.00
https://www.rektoracki.pl/live.php
Częstochowa, Parafia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej – codziennie, godz. 7:00, 18:00 http://zwycieska.czest.pl/
oraz https://www.youtube.com/watch?v=4ErX3xM2A_Y&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2lzCFnWNejKtFnSMdcwq0luzYp0fZDSod5mF5M6atF3msgx4NAWgBGPpE
Radio Jasna Góra – codziennie, 6:00, 11:00, 15:30, 20:00
www.radiojasnagora.pl 

 

DIECEZJA DROHICZYŃSKA

Niedziela:
Drohiczyn, Parafia katedralna – niedziela, godz. 10:00
https://www.youtube.com/channel/UC7QBCrSDRxTwFK8YMGMlm0g
Bielsk Podlaski, Parafia Miłosierdzia Bożego – niedziela, godz. 8:00, 10:00, 12:00, 15:00 https://www.facebook.com/SanktuariumBielskPodlaski/

Dzień powszedni:
Drohiczyn, Parafia katedralna – dzień powszedni, godz. 18:00
https://www.youtube.com/channel/UC7QBCrSDRxTwFK8YMGMlm0g
Bielsk Podlaski, Parafia Miłosierdzia Bożego – dzień powszedni, godz. 15:00, 17:30
https://www.facebook.com/SanktuariumBielskPodlaski/

 

DIECEZJA ELBLĄSKA

Niedziela:
Elbląg, Parafia katedralna pw. Św. Mikołaja – niedziela, godz. 11:30
https://www.facebook.com/KatedraElblag/
Stegno, Parafia Najśw. Serca Pana Jezusa, niedziela, godz. 8:30, 10:30, 17:00
https://www.youtube.com/channel/UCquLUUuoH5PP5IydbzuWU9A

 

ARCHIDIECEZJA GDAŃSKA

Niedziela:
Bazyliki św. Brygidy w Gdańsku – niedziela, godz. 7:00
http://www.radioplus.pl/?changeStation=ok&stationId=30

 

DIECEZJA GLIWICKA

Niedziela:
Gliwice, katedralna św. Apostołów Piotra i Pawła – niedziela, godz. 10:00
http://www.eimperium.pl/live/
Bytom, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa – niedziela, godz. 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 16:00, 18:00
http://bytom.jezuici.pl
Bytom, Parafia Trójcy Świętej – niedziela, godz. 9.00 http://trojca.net/ogloszenia/serwis-informacyjny/transmisje
Gliwice Ostropa, Parafia Ducha Świętego – niedziela, godz. 18:30
https://www.facebook.com/parafiaostropa/
Bytom Szombierki, Parafia NSPJ – niedziela, godz 6:30, 7:45, 9:00,10:30, 12:00, 16:00, 19:00
www.nspj-szombierki.pl
Tarnowskie Góry, Repty Śląskie, Parafia św. Mikołaja – niedziela, godz. 8:00, 10:30, 16:00
http://www.parafia-repty.pl/transmisja-mszy-sw-oraz-rozanca-z-naszego-kosciola
Sadów, Parafia pw. św. Józefa – niedziela, godz. 7:30, 10:00, 16:00
http://www.parafia-sadow.pl/kamera/
Smolnica, Parafia św. Bartłomieja – niedziela, godz. 11:00
https://www.youtube.com/channel/UCrx90b145v1KXCTsO0HXqFw/featured
Sośnicowice, Parafia św. Jakuba – niedziela, godz. 9:30
www.facebook.com/pomiedzyregalamizksiazkami
Gliwice, Parafia św. Bartłomieja – niedziela, godz. 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 16:00, 18:00
http://bartlomiej-gliwice.pl/transmisja-mszy-sw/
Zabrze, św. Jadwigi Śląskiej – niedziela, godz. 8:00, 17:30
https://www.youtube.com/channel/UCLT1jd9VseN1HQAVxFJqXfg/featured?view_as=subscriber
Bytom, Parafia św. Józefa Robotnika – niedziela, godz. 11:00
http://www.swjozef.bytom.pl/w-tym-tygodniu/
Tarnowskie Góry, Parafia Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 16:30, 18:00
http://macil.cba.pl/video1/
Toszek, Parafia Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej – niedziela, godz. 10:30
https://parafia-toszek.pl/1-transmisja-mszy-swietej
Bytom, Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 17:00
http://vetusordo.pl/
Koszęcin, Parafia Trójcy Świętej – niedziela, godz. 7:00, 8:00, 17:00
http://www.trojca.com.pl/
Zabrze-Biskupice, Parafia Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 9:30, 16:00
https://www.facebook.com/WNMPZabrze/
Zabrze Rokitnica, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa – niedziela, godz. 9:45
https://www.youtube.com/watch?v=PT3hIW3k71s&feature=youtu.be 

Dzień powszedni:
Gliwice, katedralna św. Apostołów Piotra i Pawła – poniedziałek-sobota, godz. 8:00, 18:00 (za wyjątkiem piątku)
http://www.eimperium.pl/live/
Bytom, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa – poniedziałek-sobota, godz. 7:00, 8:00, 18:00
www.bytom.jezuici.pl
Bytom, Parafia Trójcy Świętej – poniedziałek-sobota, godz. 18.30
http://trojca.net/ogloszenia/serwis-informacyjny/transmisje
Gliwice Ostropa, Ducha Świętego – codziennie, godz. 18:30
https://www.facebook.com/parafiaostropa/
Bytom Szombierki, Parafia NSPJ – poniedziałek-sobota, godz. 7:00, 8:00, 18:00
www.nspj-szombierki.pl
Tarnowskie Góry, Repty Slaskie, Parafia św. Mikołaja – codziennie, 8:00, 17:00
http://www.parafia-repty.pl/transmisja-mszy-sw-oraz-rozanca-z-naszego-kosciola
Sadów, Parafia pw. św. Józefa – codziennie, godz. 19:00
http://www.parafia-sadow.pl/kamera/
Sośnicowice, Parafia św. Jakuba – poniedziałek, czwartek, piątek, sobota, godz.17:00
www.facebook.com/pomiedzyregalamizksiazkami
Gliwice, Parafia św. Bartłomieja – poniedziałek-sobota, godz. 8:00, 18:00
http://bartlomiej-gliwice.pl/transmisja-mszy-sw/
Zabrze, św. Jadwigi Śląskiej – codziennie godz. 18:00
https://www.youtube.com/channel/UCLT1jd9VseN1HQAVxFJqXfg/featured?view_as=subscriber
Zabrze Rokitnica, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa – poniedziałek-sobota, godz. 7:00, 18:00
https://www.youtube.com/watch?v=PT3hIW3k71s&feature=youtu.be 
Tarnowskie Góry, Parafia Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej – codziennie, godz. 8.00, 18.00
http://macil.cba.pl/video1/
Koszęcin, par. Trójcy Świętej – codziennie, godz. 6:30 [po łacinie], 17:00, [25.03. – 6:30, 18:00]
http://www.trojca.com.pl/  albo http://live.trojca.com.pl:8280/ 

 

DIECEZJA KALISKA

Niedziela:
Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej – niedziela, godz. 18:00
www.radiorodzina.kalisz.pl
Telewizja internetowa „Dom Józefa” – niedziela, godz. 18:00
www.domjozefa.tv
Ostrów Wielkopolski, parafia Konkatedralna pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika – niedziela, godz. 10:45, 16:15
https://konkatedra-ostrowwlkp.pl/na-zywohttps://facebook.com/Konkatedra
Dzień powszedni:
Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej – poniedziałek-sobota, godz. 18.30  www.radiorodzina.kalisz.pl
Ostrów Wielkopolski, parafia Konkatedralna pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika – środa, godz. 18:30 (z nowenną do MB Nieustającej Pomocy) https://konkatedra-ostrowwlkp.pl/na-zywo  i https://facebook.com/Konkatedra 

 

ARCHIDIECEZJA KATOWICKA

Niedziela:
Katowice-Szopienice, parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy, niedziela, godz. 8.30, 11.30, 16.30 http://www.parafiaburowiec.pl
Łaziska Górne, parafia Matki Bożej Królowej Różańca Świętego, niedziela, godz. 10 https://www.youtube.com/channel/UCn63g6ztxio9gHeA_e8D2jA
Studzienice, parafia św. Jana Chrzciciela, niedziela, godz. 8, 10.30  https://www.facebook.com/mirek.friedrich.5
Katowice, parafia św. Józefa Robotnika – Józefowiec, niedziela, godz. 10.30  https://www.facebook.com/Parafia-Św-Józefa-Robotnika-w-Katowicach-Józefowcu-265718856910921/
Żory, parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika, niedziela, godz. 9.30 i 17.30 | 1)  https://www.facebook.com/pg/stanislaw.zory/live 2) https://www.youtube.com/channel/UCzCFupnN6uawrweu7SjHOLw
Jejkowice, parafia MB Szkaplerznej i św. Piusa X, niedziela, godz. 7, 9, 11, 14, 17  https://parafiajejkowice.pl/index.php/kamera
Przyszowice, parafia św. Jana Nepomucena, niedziela, godz. 9.30  https://pl-pl.facebook.com/RazemDlaPrzyszowic/
Tychy, parafia bł. Karoliny, niedziela, godz. 12  https://www.facebook.com/studencikarolina/
Olza, NMP Królowej Pokoju, niedziela, godz. 10.30  https://www.facebook.com/parafiaolza
Chorzów, św. Jadwigi Śl., niedziela, godz. 8, 10, 11.30, 14, 19  https://www.youtube.com/channel/UCbzui4LVbEeQHIaEBF5e1lQ/videos?app=desktop
Mysłowice-Brzezinka, Nawiedzenia NMP, niedziela, godz. 9.30  https://www.youtube.com/channel/UCC79Ty-ihKv7KS3kXRvkYzA/live
Dębieńsko, parafia św. Jerzego, niedziela, godz. 11  https://www.facebook.com/pages/category/Religious-Organization/Jerzyk-Parafia-%C5%9Bw-Jerzego-w-D%C4%99bie%C5%84sku-1374498742827082/
Biertułtowy, parafia Wniebowzięcia NMP, niedziela, godz. 6.30, 8, 9.30, 11, 12.15, 18  http://www.wniebowzietaradlin.pl
Siemianowice Śl.-Bytków, parafia Ducha Świętego, niedziela, godz. 7, 9, 10.30, 12, 15, 17, 20
http://parafia.bytkow.pl/galeria/transmisja.html
Suszec, parafia św. Stanisława BM, niedziela, godz. 7, 9, 10.30, 12, 16  https://www.parafia-suszec.pl
Katowice, parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła, niedziela, godz. 11 https://www.facebook.com/parafiapiotripawel/
Piekary Śląskie, parafia Świętych Piotra i Pawła, niedziela, godz. 9.30, 11  https://www.youtube.com/channel/UC3N6LoqK_sJOTHYJbrJAYAg
Radzionków-Rojca, parafia Wniebowzięcia NMP, godz. 9  https://www.facebook.com/Parafia-Wniebowzi%C4%99cia-Naj%C5%9Bwi%C4%99tszej-Maryi-Panny-w-Radzionkowie-Rojcy-677589568950844/
Katowice-Bogucice, parafia św. Szczepana, niedziela, godz. 7, 8.30, 10, 11.30, 13, 15, 17, 20 https://parafia-bogucice.pl/kamera
Ornontowice, parafia św. Michała Archanioła, niedziela, godz. 7, 9, 10.30, 12 https://www.youtube.com/channel/UCQY6sIkrz7N_SrQZPV_EApQ
Piekary Śląskie, sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej, niedziela, godz. 7, 9, 10.30, 12, 14, 16 i 18.30  https://www.youtube.com/channel/UCWFPnS-QuszeqgMDvGajMEg
Żory, parafia Świętych Apostołów Filipa i Jakuba, niedziela, godz. 17 http://filipjakub.pl/
Tychy, parafia św. Krzysztofa, niedziela, godz. 14 | Msza św. dla niesłyszących  https://www.facebook.com/lucaszory
Mikołów, parafia św. Wojciecha, niedziela, godz. 9  http://www.bazylikamikolow.pl
Ruda Śląska-Wirek, parafia św. Wawrzyńca i św. Antoniego, niedziela, godz. 9, 11, 13  https://www.youtube.com/watch?v=jHHxDf-RnVQ
Boguszowice-Osiedle, parafia św. Barbary, niedziela, godz. 7.30, 9.30, 11.30, 15, 17  https://www.boguszowice-os.pl/
Radzionków, parafia św. Wojciecha, niedziela, godz. 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20  https://www.youtube.com/watch?v=xOfQcNERXpI&app=desktop
Chwałowice, sanktuarium św. Teresy od Dzieciątka Jezus, niedziela, godz. 10.30  https://www.facebook.com/Sanktuarium-%C5%9Bw-Teresy-od-Dzieci%C4%85tka-Jezus-w-Rybniku-Chwa%C5%82owicach-111275043637543/?modal=admin_todo_tour
Żory, parafia Miłosierdzia Bożego, niedziela, godz. 10  https://www.facebook.com/zorymb/
Rybnik, parafia św. Antoniego, niedziela, godz. 7, 9, 10.30, 12, 15.30, 18  http://bazylika.rybnik.pl/na-zywo/
Piekary Śląskie, parafia Świętej Rodziny, niedziela, godz. 7, 8.30, 9.45, 11, 12.30, 16, 19 https://www.youtube.com/channel/UC7GkQsOhX-a_BkyU51Y2fRA?fbclid=IwAR0FCD3BuHrJp1DCp22o7U34M3X08QhnlJSNTX_pdAfJYfFQlin8I8SbJHU
Chorzów, parafia św. Józefa, niedziela, godz. 10.30  https://www.facebook.com/swjozefchorzow/
Mysłowice-Brzęczkowice, parafia Matki Bożej Bolesnej, niedziela, godz. 9, 12, 19  https://www.facebook.com/MBBBRZECZKOWICE

Dzień powszedni:
Katowice-Szopienice, parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy, pn-sb, godz. 7, 17.30 |  http://www.parafiaburowiec.pl
Łaziska Górne, parafia Matki Bożej Królowej Różańca Świętego, pn-sb, godz. 18 |  https://www.youtube.com/channel/UCn63g6ztxio9gHeA_e8D2jA
Żory, parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika, pn-sb, godz. 18
1) https://www.facebook.com/pg/stanislaw.zory/live  2)  https://www.youtube.com/channel/UCzCFupnN6uawrweu7SjHOLw
Jejkowice, parafia MB Szkaplerznej i św. Piusa X, pn-sb, godz. 6.30 (według programu)
https://parafiajejkowice.pl/index.php/kamera
Chorzów, parafia św. Jadwigi Śl. pn-sb,  godz. 6.30, 8, 18   https://www.youtube.com/channel/UCbzui4LVbEeQHIaEBF5e1lQ/videos?app=desktop
Mysłowice-Brzezinka, parafia Nawiedzenia NMP, pn-sb, godz. 18  https://www.youtube.com/channel/UCC79Ty-ihKv7KS3kXRvkYzA/live
Dębieńsko, parafia św. Jerzego, pn-sb, godz. 7.45 https://www.facebook.com/pages/category/Religious-Organization/Jerzyk-Parafia-%C5%9Bw-Jerzego-w-D%C4%99bie%C5%84sku-1374498742827082/
Siemianowice Śl.-Bytków, parafia Ducha Świętego, pn-sb, godz. 7, 8, 18 http://parafia.bytkow.pl/galeria/transmisja.html
Suszec, parafia św. Stanisława BM, pn-sb, godz. 7, 18  https://www.parafia-suszec.pl
Katowice, parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła, pn-sb, godz. 18.30 https://www.facebook.com/parafiapiotripawel/
Katowice-Bogucice, parafia św. Szczepana, pn-sb, godz. 6.30, 8, 18 https://parafia-bogucice.pl/kamera
Ornontowice, parafia św. Michała Archanioła, pn-sb, godz. 7, 17 https://www.youtube.com/channel/UCQY6sIkrz7N_SrQZPV_EApQ
Piekary Śląskie, sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej, pn-sb, godz. 18
https://www.youtube.com/channel/UCWFPnS-QuszeqgMDvGajMEg
Mikołów, parafia św. Wojciecha, pn-sb, godz. 18 http://www.bazylikamikolow.pl
Ruda Śląska-Wirek, parafia św. Wawrzyńca i św. Antoniego, pn-sb, godz. 18 https://www.youtube.com/watch?v=jHHxDf-RnVQ
Boguszowice-Osiedle, parafia św. Barbary, pn-sb, godz. 7, 17 https://www.boguszowice-os.pl/
Radzionków, parafia św. Wojciecha, pn-sb, godz. 6.30, 7.30, 18 https://www.youtube.com/watch?v=xOfQcNERXpI&app=desktop
Żory, parafia Miłosierdzia Bożego, pn-sb, godz. 8  https://www.facebook.com/zorymb/
Rybnik, parafia św. Antoniego, pn-sb, godz. 7, 8, 18  http://bazylika.rybnik.pl/na-zywo/
Piekary Śląskie, parafia Świętej Rodziny, pn-sb, godz. 7, 8, 18 https://www.youtube.com/channel/UC7GkQsOhX-a_BkyU51Y2fRA/videos
Mysłowice-Brzęczkowice, parafia Matki Bożej Bolesnej, pn-sb, godz. 18:00  https://www.facebook.com/MBBBRZECZKOWICE
Katowice, parafia NSPJ i św. Jana Bosko, pn-sb, godz. 7, 8, 18   https://www.youtube.com/results?search_query=nspj+katowice

 

DIECEZJA KIELECKA

Niedziela:
Kielce, Bazylika katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – niedziela, godz. 7:30, 11:00
http://em.kielce.pl
Kielce, Parafia pw. św. Jadwigi Królowej – niedziela, godz. 11:00
https://www.youtube.com/channel/UCrZdTqlx2tMv2jCBigUB8ZQ
Kielce, Parafia NMP Matki Kościoła – niedziela, godz. 8:00, 10:00, 12:00
https://www.youtube.com/channel/UC_Jsk9NaWr-ihg0YoayJHnQ
Koszyce, Parafia św. Marii Magdaleny – niedziela, godz. 8:00, 11:00, 16:00
http://parafiakoszyce.pl/transmisja-online/
Włoszczowa, Parafia Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 15:00, 18:00
https://www.parafia-wloszczowa.pl/kamera
Kielce, Parafia św. Franciszka z Asyżu – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00, 19:00, 20:30
http://kapucynikielce.pl/tv-kap/
Kazimierza Wielka, Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00
http://kazimierza.aztv.pl/kazimierza.php
Skalbmierz, Parafia św. Jana Chrzciciela – niedziela, godz. 8:00, 10:00, 12:00, 16:00
http://parafiaskalbmierz.pl/html/kamera.html
Minoga, Parafia Narodzenia NMP – niedziela, godz. 8:00, 12:00
https://www.youtube.com/channel/UCo8nu3xjp0qRwrD2aaYnzDQ/live

Dzień powszedni:
Kielce, Bazylika katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – codziennie, godz. 6:30
http://em.kielce.pl
Kielce, Parafia św. Jadwigi Królowej – codziennie, godz. 18:00
https://www.youtube.com/channel/UCrZdTqlx2tMv2jCBigUB8ZQ
Kielce, Parafia NMP Matki Kościoła – codziennie, godz. 17:00
https://www.youtube.com/channel/UC_Jsk9NaWr-ihg0YoayJHnQ
Koszyce, Parafia św. Marii Magdaleny – codziennie, godz. 18:00
http://parafiakoszyce.pl/transmisja-online/
Włoszczowa, Parafia Wniebowzięcia NMP – codziennie, godz. 6:30, 17:00
https://www.parafia-wloszczowa.pl/kamera
Kielce, Parafia św. Franciszka z Asyżu – codziennie, godz. 6:30, 8:00, 18:30
http://kapucynikielce.pl/tv-kap/
Kazimierza Wielka, Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego – codziennie, godz. 7:00, 18:00
http://kazimierza.aztv.pl/kazimierza.php
Skalbmierz, Parafia św. Jana Chrzciciela – codziennie, godz. 7:00, 17:00
http://parafiaskalbmierz.pl/html/kamera.html 

 

DIECEZJA KOSZALIŃSKO-KOŁOBRZESKA

Niedziela:
Kołobrzeg, Katedra Koszalińsko-Kołobrzeska pod przewodnictwem bp. Dajczaka – niedziela, godz. 10:00
https://www.youtube.com/channel/UCOZvcN7zQbf5kpi321dVcZQ
Piła, Parafia pw. Świętej Rodziny – niedziela, godz. 11:00
https://www.facebook.com/ParafiaSwietejRodziny
Koszalin, Dom Miłosierdzia Bożego – niedziela, godz. 10:00 – https://www.youtube.com/channel/UCOZvcN7zQbf5kpi321dVcZQ
Skrzatusz, Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej – niedziela, godz.12:00 https://www.tvasta.pl/program-tv
Koszalin, Dom Miłosierdzia Bożego – niedziela, godz. 20:00 – https://www.youtube.com/channel/UCOZvcN7zQbf5kpi321dVcZQ

 

ARCHIDIECEZJA KRAKOWSKA

Niedziela:
Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach – niedziela, godz. 7:00, 8:30, 19:00
https://www.youtube.com/watch?v=t9z_eD48X_o

Dzień powszedni:
Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach – dni powszednie, godz. 7:00, 17:00
https://www.youtube.com/watch?v=t9z_eD48X_o

 

DIECEZJA KOSZALIŃSKO-KOŁOBRZESKA

Niedziela:
Koszalin, Katedra – godz. 10:00 (biskup)
www.dobremedia.org
Koszalin, Dom Miłosierdzia Bożego – godz. 11:00, 20:00
www.dobremedia.org
Koszalin, Parafia pw. św. Józefa Rzemieślnika – godz. 12:00
www.facebook.com/jozefrzemieslnikkoszalin
Kołobrzeg, Konkatedra – godz. 8:30, 10:00, 13:00, 19:00 www.bazylika.kolobrzeg.pl/transmisja
Słupsk, Sanktuarium św. Józefa Oblubieńca NMP – godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:30
www.swjozefslupsk.pl
Słupsk, Parafia pw. św. Jana Kantego – godz. 12:00
www.facebook.com/jankantyslupsk/
Piła, Parafia pw. Świętej Rodziny – godz. 11:00
www.facebook.com/ParafiaSwietejRodziny/
Skrzatusz, Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej – godz. 12:00
TV Asta Piła
Polanów, Parafia pw. Krzyża Świętego – godz. 8:00, 11:00, 12:30
http://polanow.net/kosciol-w-polanowie-live/
Trzcianka, Parafia pw. św. Jana Chrzciciela – godz. 9:30
Telewizja Lokalna Trzcianka
Trzcianka, Parafia pw. Matki Bożej Saletyńskiej – godz. 12:00
Telewizja Lokalna Trzcianka

Dzień powszedni:
Koszalin, Dom Miłosierdzia Bożego – godz. 19:00
www.dobremedia.org
Kołobrzeg, Konkatedra – godz. 7:00, 19:00
www.bazylika.kolobrzeg.pl/transmisja
Słupsk, Sanktuarium św. Józefa Oblubieńca NMP – godz. 7:00, 18:30
www.swjozefslupsk.pl
Świdwin, Parafia pw. NMP Nieustającej Pomocy – godz. 18:00
www.facebook.com/Parafia-MBNP-Swidwin
Polanów, Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego – godz. 18:00
http://polanow.net/kosciol-w-polanowie-live/
Trzcianka, Parafia pw. św. Jana Chrzciciela – godz. 18:00
Telewizja Lokalna Trzcianka

 

DIECEZJA LEGNICKA

Niedziela:
TVT Zgorzelec (Tv Regionalna) – niedziela, godz. 18:00
http://www.tvtzgorzelec.pl/
Radio Plus Legnica – niedziela, godz. 9:00
https://www.legnica.fm/
Legnica, Katedra Legnicka pw. św. Apostołów Piotra i Pawła – niedziela, godz. 7:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:30, 20:00 https://streaming.airmax.pl/legnica1/embed.html?version=1
Bogatynia, Parafia św. Maksymiliana Kolbe – niedziela, godz. 7:30, 8:15, 10:30, 11:15, 12:00, 17:00
http://kolbe-bogatynia.pl/sluchaj/
Bolesławiec, Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – niedziela, godz. 12:00 http://bozecialo.wboleslawcu.pl/
Prochowice, Parafia św. Jana Chrzciciela – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 11:00, 18:00
https://www.facebook.com/parafiaprochowice/videos/913537209069267/
Dzień powszedni:
Katedra Legnicka, św. Ap. Piotra i Pawła – poniedziałek-piątek, godz. 6:30, 12:00, 18:30; sobota godz. 9:00, 12:00, 18:30
https://streaming.airmax.pl/legnica1/embed.html?version=1
Prochowice, Parafia św. Jana Chrzciciela – codziennie, godz. 9:00, 18:00 – https://www.facebook.com/parafiaprochowice/videos/913537209069267/ 

 

ARCHIDIECEZJA LUBELSKA

Niedziela:
Bychawa – św. Jana Chrzciciela, niedziele: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 16.00 https://parafia-bychawa-pod-wezwaniem-sw.click2stream.com/
Dys – św. Jana Chrzciciela, niedziele: 7:00, 9:00, 10:30, 13:00, 16:00 http://parafia-dys.pl/Transmisja-on-line.php
Jakubowice Konińskie – św. Faustyny Kowalskiej, niedziele: 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 17:00 https://www.oknet.lublin.pl/live/
Krzczonów – Wniebowzięcia NMP, niedziele: 8:00, 10:00, 12:00 http://www.transmisja.parafiakrzczonow.eu/
Lublin – Archikatedra Lubelska, niedziele: 11:30 http://archikatedra.kuria.lublin.pl/na-zywo
Lublin – bł. Bpa Władysława Gorala, niedziele: 18.00 https://www.youtube.com/channel/UC7aCZ1QZwF7QlCgs260TrXA
Lublin – Chrystusa Króla, niedziele: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00 https://www.youtube.com/channel/UCeSoIEtteLzoeMj1cmv2MOQ
Lublin – Dobrego Pasterza, niedziele: 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 17:00, 19:00 http://lublin.scj.pl/www/index.php?option=com_content&view=article&id=55&Itemid=105  dodatkowy YouTube: https://youtu.be/2kgvtpwYkDI
Lublin – św. Andrzeja Boboli, niedziele: 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 17:00 https://bobola.pl/tv-live, dodatkowy YouTube: https://youtu.be/ElUPWR49opo
Lublin – św. Brata Alberta (OO. Bernardyni), niedziele: 7:00, 9:00, 11:00, 13:00, 16:30, 18:00 – dodatkowo 22.03: 10:00 i 15:00  https://www.youtube.com/channel/UCOrA85xULjam4i82uLS_w7w/live
Lublin – kościół akademicki KUL, niedziele: 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 17.00, niedziele – w języku angielskim: 19.00, 20.30 https://www.kul.pl/kosciol-akademicki-online,17245.html
Lublin – Bazylika św. Stanisława BM (OO. Dominikanie), niedziele: 12:00 https://www.youtube.com/channel/UCeUwjPt4VxhNI0ULHLZ54BQ
Lublin – Najświętszego Serca Jezusowego, niedziele: 10:00 https://www.youtube.com/channel/UCCeHiF8kj1v7hmmcfu-4HFw
Lublin – Nawrócenia św. Pawła, niedziele: 11.30 https://pawel.lublin.pl/swpawel/msza-swieta-na-zywo/
Lublin – NMP Nieustającej Pomocy, niedziele: 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 http://mbnplublin.pl/transmisja-live/
Lublin – Świętej Rodziny, niedziele: 10:00, 18:00 https://www.youtube.com/c/Parafiapw%C5%9Awi%C4%99tejRodzinyLublin
Lubartów – Wniebowstąpienia Pańskiego, niedziele: 7:30, 10:30, 12:00, 17:00 [różaniec – 20.30https://www.oknet.lublin.pl/live-2/
Motycz – Matki Bożej Anielskiej, niedziele i święta: 8:00, 9:15, 11:00 http://motycz.mszeonline.pl/

Dzień powszedni:
Bychawa – św. Jana Chrzciciela, dni powszednie: 7.00, 7.30, 18.00 https://parafia-bychawa-pod-wezwaniem-sw.click2stream.com/
Dys – św. Jana Chrzciciela, dni powszednie: 7.00, 18.00 http://parafia-dys.pl/Transmisja-on-line.php
Jakubowice Konińskie – św. Faustyny Kowalskiej, dni powszednie: 17:00 https://www.oknet.lublin.pl/live/
Lublin – Archikatedra Lubelska, dni powszednie: 19.00 http://archikatedra.kuria.lublin.pl/na-zywo
Lublin – bł. Bpa Władysława Gorala, dni powszednie: 18.00 [różaniec – 20:30https://www.youtube.com/channel/UC7aCZ1QZwF7QlCgs260TrXA
Lublin – Chrystusa Króla, dni powszednie: 7:00, 18:00 https://www.youtube.com/channel/UCeSoIEtteLzoeMj1cmv2MOQ
Lublin – Dobrego Pasterza, dni powszednie: 7:00, 18:00 http://lublin.scj.pl/www/index.php?option=com_content&view=article&id=55&Itemid=105  dodatkowy YouTube: https://youtu.be/2kgvtpwYkDI
Lublin – św. Andrzeja Boboli, dni powszednie: 7:30, 18:00 [różaniec – 20:30https://bobola.pl/tv-live, dodatkowy YouTube: https://youtu.be/ElUPWR49opo
Lublin – św. Brata Alberta (OO. Bernardyni),  dni powszednie: 7:00, 18:00 https://www.youtube.com/channel/UCOrA85xULjam4i82uLS_w7w/live
Lublin – kościół akademicki KUL, dni powszednie: 7.00, 8.00 i 19.00 https://www.kul.pl/kosciol-akademicki-online,17245.html
Lublin – Bazylika św. Stanisława BM (OO. Dominikanie), dni powszednie: 18:00 [różaniec – 17:30https://www.youtube.com/channel/UCeUwjPt4VxhNI0ULHLZ54BQ
Lublin – NMP Nieustającej Pomocy, dni  powszednie: 18:00 http://mbnplublin.pl/transmisja-live/
Lubartów – Wniebowstąpienia Pańskiego, dni powszednie: 7:00, 18:00 https://www.oknet.lublin.pl/live-2/
Motycz – Matki Bożej Anielskiej, dni powszednie: 17:00 http://motycz.mszeonline.pl/
Świdnik - Msze święte o godz 7,8.30,17 i 18 - https://www.youtube.com/channel/UC78Y645UWzSA_4iJGo_h27Q/live

DIECEZJA ŁOMŻYŃSKA

Niedziela:
Łomża, Parafia katedralna św. Michała Archanioła – niedziela, godz. 10:00
https://radionadzieja.pl
Łomża, Parafia katedralna św. Michała Archanioła – niedziela, godz. 12:00
www.narew.info
Łapy, parafia pw. Św. Krzyża – niedziela, godz. 11:30, 19:00
https://www.youtube.com/watch?v=XpXfKVS2PyU

 

Dzień powszedni:
Kolno, Parafia św. Anny – poniedziałek-środa, godz. 18:00
https://radionadzieja.pl
Śniadowo, Parafia św. Anny – czwartek-piątek, godz. 18:00
https://radionadzieja.pl
Łomża, Parafia św. Michała Archanioła – sobota, godz. 7:00
https://radionadzieja.pl
Łomża, Parafia katedralna św. Michała Archanioła – poniedziałek-sobota –
www.narew.info
Łapy, parafia pw. Św. Krzyża – niedziela, godz. 18:00
https://www.youtube.com/watch?v=XpXfKVS2PyU

 

ARCHIDIECEZJA ŁÓDZKA

Niedziela:
Kaplica prywatna arcybiskupa Grzegorza Rysia  – niedziela, godz. 9:00
https://www.youtube.com/channel/UC3pLnmhjAVRYIhohKRMhbqA
https://www.archidiecezja.lodz.pl/
Łódź, Katedra Łódzka – niedziela, godz. 19:00 (Msza Święta dla studentów)
https://www.facebook.com/da.piatka/
Parafia Najświętszej Eucharystii Łódź – niedziela, godz. 18:00
https://www.facebook.com/Eucharystia/

Dzień powszedni:
Kaplica prywatna arcybiskupa Grzegorza Rysia – dzień powszedni, godz. 7:30
https://www.youtube.com/channel/UC3pLnmhjAVRYIhohKRMhbqA
https://www.archidiecezja.lodz.pl/
Łódź, Katedra Łódzka – dzień powszedni, godz. 20:00
https://www.facebook.com/da.piatka/

 

DIECEZJA OPOLSKA

Niedziela:
Radio Doxa – niedziela, godz. 7:00, 10:30, 18:30, 21:00
http://doxa.fm
Opole, Parafia katedralna Podwyższenia Krzyża – niedziela, godz. 9:00
http://radio.opole.pl
Opole, Parafia katedralna Podwyższenia Krzyża – niedziela, godz. 9:00
https://tvpstream.vod.tvp.pl/?channel_id=699026
Opole, Parafia katedralna Podwyższenia Krzyża – niedziela, godz. 10:30, 18:30
http://doxa.fm
Głogówek, Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła – niedziela, 7.00; 8.30, 10.00; 11.30; 16.00
https://www.youtube.com/user/ParochieGlogoviensis/live/
Modzurów, Parafia pw. Trójcy Świętej – niedziela, godz. 8:00, 10.30
http://www.ubogadroga.pl/
Kluczbork, Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 15:00, 18:30
https://youtu.be/TQv3-GukaW4
Opole-Gosławice, Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30 i 12:00
https://youtu.be/V5wF_otddd8
Kędzierzyn-Koźle, Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu i św. Jacka – niedziela, godz. 7:30, 10:00
https://www.parafiacisowa-kedzierzyn.pl/Msza_Online 
Kamień Śląski, Parafia pw. św. Jacka – niedziela, godz. 7:30; 10:00, 16:00
https://streaming.airmax.pl/kamienslaski/embed.html
Raszowa, Parafia pw. Wszystkich Świętych – niedziela, godz. 7:00 i 10:00
http://www.raszowa.pl/transmisja-on-line-22365
Racibórz, Parafia Matki Bożej, godz. 9:30
https://www.facebook.com/mb.raciborz/
Wysoka k. Olesna, Parafia pw. św. Mikołaja i św. Małgorzaty – godz. 7:00 i 10:00 https://streaming.airmax.pl/wysoka12/embed.html www.wysoka.olesno.pl
Pietrowice Wielkie, Parafia pw. Św. Wita, Modesta i Krescencji, godz. 7:00, 8:15, 9:30
www.parafia.pietrowicewielkie.pl
Domecko, Parafia Niepokalanego Serca NMP, godz. 7:30, 10:00
http://www.parafiadomecko.pl/transmisja-live/
Dobrzeń Wielki z kościoła św. Rocha, Parafia św. Katarzyny, godz. 8:15
opowiecie.info

Dzień powszedni:
Radio Doxa – sobota – sobota, godz. 7:00, 18:30, 21:00
http://doxa.fm
Radio Doxa – codziennie – godz. 7:00
http://doxa.fm
Opole, Kościół pw. św. Sebastiana – codziennie, godz. 8:00 – TVP3 Opole
https://tvpstream.vod.tvp.pl/?channel_id=699026
Kraków, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia – codziennie – godz. 7:00
http://doxa.fm
Częstochowa, Msza z Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej – codziennie – godz. 20.00 –
http://doxa.fm
Opole, Parafia katedralna Podwyższenia Krzyża w Opolu – sobota, godz. 18:30
http://doxa.fm
Głogówek, Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła – codziennie, godz. 6:30, 18:30 https://www.youtube.com/user/ParochieGlogoviensis/live/
Pietrowice Wielkie, par. pw. Św. Wita, Modesta i Krescencji, codziennie, godz. 7:00
www.parafia.pietrowicewielie.pl
Domecko, Parafia Niepokalanego Serca NMP – poniedziałek, środa, piątek, sobota, godz. 18:00; wtorek, czwartek, godz. 7:00.
http://www.parafiadomecko.pl/transmisja-live/

DIECEZJA PELPLIŃSKA

Niedziela:
Pelplin, Parafia katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, niedziela, godz. 10:00
http://radioglos.pl
Pelplin, Kaplica Domu Biskupiego – niedziela, godz. 15:00
http://radioglos.pl

Dzień powszedni:
Pelplin, Kościół Bożego Ciała -poniedziałek, wtorek, piątek, sobota, godz. 18:00
http://radioglos.pl
Pelplin, Kaplica Wyższego Seminarium Duchowego – środa, czwartek, godz. 18:00
http://radioglos.pl

 

DIECEZJA PŁOCKA

Niedziela:
Płock, Parafia pw. św. Zygmunta – niedziela, godz. 10:00 – Katolickie Radio Diecezji Płockiej: www.youtube.com/krdptvwww.facebook.com/krdpfm/www.krdp.fm– zakładka  słuchaj
Ciechanów, Parafia pw. św. Józefa – niedziela, godz. 18:00 – Katolickie Radio Diecezji Płockiej: www.youtube.com/krdptvwww.facebook.com/krdpfm/www.krdp.fm – zakładka  słuchaj
Cieksyn, parafia pw. św. Rocha – niedziela godz. 8:00, 10:00, 11:30, 16:00, https://pl-pl.facebook.com/parafia.cieksyn/
Czerwińsk, parafia pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny – niedziela , godz. 10:00, http://czerwinsk.salezjanie.pl/informacje 
Dąbrowa, parafia pw. św. Stanisława BM – niedziela godz. 10:00, 12:00, https://pl-pl.facebook.com/Dabrowaparafia
Gostynin, parafia pw. św. Marcina – niedziela godz. 11:30, www.gostynin24.pl
Mława, parafia pw. św. Jana Kantego – niedziela, godz. 9:30, https://pl-pl.facebook.com/parafiajanakantego
Nowy Dwór Mazowiecki (Modlin Twierdza), parafia pw. św. Barbary – niedziela, godz. 12:00, https://www.facebook.com/parafiamodlintwierdza/
Płock, bazylika katedralna pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – niedziela godz. 8:00, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, www.krdp.fm, zakładka: słuchaj, Katedra Płocka live
Płońsk, parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego – niedziela godz. 10:00, 8:45, 10:00, 11:15, 12:30, 17:30, 19:00, https://www.facebook.com/maksymilianplonsk/
Płońsk, parafia pw. św. Michała Archanioła – niedziela, godz. 18.00, https://pl-pl.facebook.com/michalplonsk/
Pułtusk, parafia pw. św. Jana Pawła II – niedziela godz. 8:00, 10:00, 11:30, 17.00, sobota (z formularza niedzielnego) – godz. 18.30, https://pl-pl.facebook.com/JPIIPULTUSK 
Pułtusk, bazylika (parafia pw. św. Mateusza) – niedziela godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 15:00, 18:00 https://www.facebook.com/bazylika.pultusk
Rypin, parafia pw. św. Stanisława Kostki – niedziela godz. 9:00, 13:00 https://pl-pl.facebook.com/kostkarypin
Rypin, parafia pw. Świętej Trójcy – niedziela, godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 17:00;
Sadłowo, parafia pw. św. Jana Chrzciciela – niedziela godz. 9:00, 11:00 https://pl-pl.facebook.com/ParafiaSadlowo/ 
Sarbiewo, parafia pw. św. Antoniego – niedziela godz. 12:00 http://www.parafiasarbiewo.pl 
Sierpc, parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego – niedziela godz. 11.30 http://szkolnysierpc.com.pl
Sierpc, parafia pw. św. Wita. Modesta i Krescencji – niedziela godz. 15.55
www.fara-sierpc.pl
Winnica, parafia pw. Matki Bożej Pocieszycielski Strapionych – niedziela godz. 9:15, 11:00 www.naszawinnica.pl

Dzień powszedni:
Ciechanów, Parafia pw. św. Józefa – poniedziałek – sobota godz. 18:00 – Katolickie Radio Diecezji Płockiej: www.youtube.com/krdptvwww.facebook.com/krdpfm/www.krdp.fm – zakładka słuchaj
Cieksyn, parafia pw. św. Rocha – poniedziałek – sobota godz. 17.30, https://pl-pl.facebook.com/parafia.cieksyn/
Płock, bazylika katedralna pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – poniedziałek – sobota – godz. 9:00, 18:00, www.krdp.fm, zakładka: słuchaj, Katedra Płocka live
Płońsk, parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego – poniedziałek – sobota godz. 7:00, 18:00 https://www.facebook.com/maksymilianplonsk/
Płońsk, parafia pw. św. Michała Archanioła – codziennie godz. 18.00 https://pl-pl.facebook.com/michalplonsk/
Pułtusk, parafia pw. św. Jana Pawła II – codziennie 17:00 https://pl-pl.facebook.com/JPIIPULTUSK
Rypin, parafia pw. św. Stanisława Kostki – poniedziałek – sobota godz. 7.00, 18:00 https://pl-pl.facebook.com/kostkarypin
Rypin, parafia pw. Świętej Trójcy – poniedziałek – sobota, godz. 7:00, 17:00

ARCHIDIECEZJA POZNAŃSKA

Msza Święta niedzielna (sobota):
Poznań, kościół pw. św. Rocha lub fara poznańska – sobota, godz. 19.00 – https://poznan.tvp.pl/
Poznań, parafia pw. św. Andrzeja Boboli – sobota, godz. 18:30 – https://www.youtube.com/channel/UCF049q0hoUOdvAKo5YbE-GA
Poznań, parafia Chrystusa Odkupiciela – sobota, godz. 18.00 – www.facebook.com/ChrystusaOdkupiciela/
Poznań, parafia św. Jakuba Większego Apostoła – sobota, godz. 18:00 – https://www.facebook.com/Jakubwiekszyapostol/
Poznań, parafia pw. Miłosierdzia Bożego – sobota, godz. 18.30 – http://www.milosierdzie.poznan.pl
Poznań, parafia Świętej Rodziny – sobota, godz. 18.00 – https://www.youtube.com/watch?v=7oqBbeDCWM4
Poznań, Dominikanie – sobota, godz. 17.00  – https://www.youtube.com/channel/UCMaYqMVVxJz5MLXdldcZyug
Poznań, dom zakonny ojców oblatów – sobota, godz. 21.00 – https://misyjne.pl/msza-sw-na-misyjne-pl-badz-z-nami-online-przy-oltarzu/
Bojanowo, parafia Najświętszego Serca Jezusa – sobota, godz. 18.00 – https://www.facebook.com/ParafiaBojanowo
Buk, Sanktuarium Matki Bożej Bukowskiej Literackiej – sobota, godz. 18:30 – https://parafia-buk.click2stream.com/
Dubin, parafia pw. św. Mikołaja Bpa – sobota, 18.30 – https://pl-pl.facebook.com/parafia.Dubin/
Kamionki, parafia pw. św. Matki Teresy z Kalkuty –  sobota, godz. 18:30 – https://www.youtube.com/watch?v=fm58Nbe5_Sw&fbclid=IwAR3DA-fcZT4_ob2CUaG9LLXHlHq4_syVbL-mFKdm-ObbqEekkisG-QGAek8
Komorniki, parafia pw. św. Andrzeja Apostoła –  sobota, godz. 18.00 – www.facebook.com/sw.AndrzejAp/
Konarzewo, parafia pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach – sobota, godz. 18.00 – https://www.pscp.tv/parafia_konarzewo
Leszno, parafia św. Jana Chrzciciela – sobota, godz. 19:45 – https://www.facebook.com/swjanleszno/
Leszno, parafia św. Józef – sobota, godz. 18:30 – https://www.youtube.com/channel/UCS5x2sQZRppPkyc-HIaUAKQ
Luboń, parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego – sobota, godz. 18:00 https://www.youtube.com/xMarcinNowak
Lusowo, parafia pw. św. Jadwigi i św. Jakuba Ap. – sobota, godz. 17:00 – https://www.youtube.com/c/ParafiaLusowo_live
Oborniki, parafia pw. Miłosierdzia Bożego – sobota, godz. 18:30 – https://www.youtube.com/watch?v=zmi2npaI4bw
Pakosław, parafia  św. Walentego i Macierzyństwa Bożego Maryi Dziewicy – sobota, godz. 18.30 – https://www.facebook.com/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-%C5%9Aw-Walentego-w-Pakos%C5%82awiu-194571973948024/
Rakoniewice, parafia, pw. Św. Marcina i Św. Stanisława Bpa – sobota, godz. 18.00 – https://www.facebook.com/parafiarakoniewice/
Swarzędz, Parafia Chrystusa Jedynego Zbawiciela –sobota,  godz. 18:00 – http://transmisja.chjz.pl/
Swarzędz, parafia pw. św. Marcina bpa – sobota, godz. 18.00 – https://www.facebook.com/swmarcin/?ref=bookmarks
Szamotuły, parafia pw. Świętego Krzyża – sobota, godz. 18.30 – http://parafiaswkrzyz.pl/radio/
Śrem, parafia pw. Ducha Świętego – sobota, 17:00 – http://www.duch-srem.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&menu=167&strona=1
Śrem, parafia Matki Bożej Wniebowziętej – sobota, godz. 18:30 –  https://www.facebook.com/FaraSremska/
Niedziela:
Poznań, katedra poznańska – niedziela, godz. 10.00 – http://radioemaus.pl/
Poznań, parafia pw. św. Andrzeja Boboli – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 16:45 (Msza św.), 18:30 – 21:15 (Msza św., adoracja, różaniec, Apel Jasnogórski) – https://www.youtube.com/channel/UCF049q0hoUOdvAKo5YbE-GA
Poznań, parafia Chrystusa Odkupiciela – niedziela, godz. 8.00, 10.00, 12.15 – o zatrzymanie epidemii w Polsce i na świecie, niedziela, 18.00 – www.facebook.com/ChrystusaOdkupiciela/
Poznań, parafia Chrystusa Sługi – niedziela, godz. 11.00 – https://tiny.pl/tz9gf
Poznań, parafia św. Jadwigi Śląskiej – niedziela, godz. 17.00 – https://www.facebook.com/Parafia-pw-%C5%9Bw-Jadwigi-%C5%9Al%C4%85skiej-w-Poznaniu-100401998266773/
Poznań, parafia św. Jakuba Większego Apostoła – niedziela, godz. 11:00, 18:00 – https://www.facebook.com/Jakubwiekszyapostol/
Poznań, kościół pw. św. Jana Jerozolimskiego za Murami – Msza dla Głuchych i Słabosłyszących, niedziela, godz. 15.00, https://pl-pl.facebook.com/poznaneffatha/
Poznań, parafia Maryi Królowej – niedziela, godz. 12.15 – Msza Święta, godz. 17.00 – Msza Święta w rycie trydenckim –  https://www.facebook.com/pmk.poznan/
Poznań, parafia Matki Bożej Pocieszenia – niedziela, godz. 11.00 – https://www.youtube.com/channel/UC7AIa0zV1ZzYJxA4brwkUDA
Poznań, parafia Miłosierdzia Bożego – niedziela, godz. 7.30, 8.30, 10.00, 11.15, 12.30, 15.30 18.30, 20.00 – http://www.milosierdzie.poznan.pl
Poznań, parafii pw. Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana – niedziela, godz. 9.00 – https://www.facebook.com/florianpoznan/
Poznań, parafia Najświętszego Zbawiciela – niedziela, godz. 10.00 – https://www.facebook.com/fredry11/
Poznań, parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła – niedziela, godz. 11:30 – https://www.facebook.com/codziennypoznan/
Poznań, parafia Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej – niedziela, godz. 18.00 – https://www.facebook.com/niepokalanapoznan/
Poznań, parafia Nawiedzenia NMP w Poznaniu – niedziela, godz. 9:00 i 12:00 – https://www.facebook.com/pages/category/Catholic-Church/Parafia-pw-Nawiedzenia-NMP-277643082305793/  – (w IV niedzielę Wielkiego Postu Msza św. o godz. 12:00 będzie emitowana przez Ratajską Telewizję Kablową z powtórką o godz. 19:00)
Poznań, parafia pw. Nawrócenia św. Pawła – Msza św. – niedziela, godz. 11:30 – https://www.facebook.com/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Nawr%C3%B3cenia-%C5%9Bw-Paw%C5%82a-118356222899046/?modal=admin_todo_tour
Poznań, kościół pw. św. Rocha – niedziela, godz. 15.00 – http://swroch.archpoznan.pl/
Poznań, parafia Ścięcia św. Jana Chrzciciela – niedziela, godz. 9.00, 11.00 i 18.30 Msza św., godz. 15.00 – Gorzkie Żale z kaplicy Sióstr Misjonarek, godz. 20.30 Różaniec – www.facebook.com/parafiamorasko
Poznań, parafia Świętej Rodziny – niedziela, godz. 7.00, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 14.30, 18.00, 19.00 – https://www.youtube.com/watch?v=7oqBbeDCWM4
Poznań, Dominikanie – niedziela, godz. 11.30  – https://www.youtube.com/channel/UCMaYqMVVxJz5MLXdldcZyug
Poznań, Klasztor Karmelitów Bosych  – niedziela, godz. 8:30, 10:00, 11:30, 13:00,19:00 – https://karmelici.click2stream.com/
Poznań, dom zakonny ojców oblatów – niedziela, godz. 21.00 – https://misyjne.pl/msza-sw-na-misyjne-pl-badz-z-nami-online-przy-oltarzu/
Bojanowo, parafia Najświętszego Serca Jezusa – niedziela, godz. 7.00, 9.00, 11.00, 15.45 – https://www.facebook.com/ParafiaBojanowo
Borówiec, Parafia pw. Matki Bożej Królowej Rodzin – niedziela, godz. 8:00, 10:00, 11:30 (dla dzieci), 18:30 – http://www.parafiaborowiec.pl/viewpage.php?page_id=54&fbclid=IwAR38PVlditv95mduMfx7xXD6MUqacQZSzMhLX4Jt8d9RC-VVb9NYaRZ4Hmw
Buk, Sanktuarium Matki Bożej Bukowskiej Literackiej – niedziela, godz.7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00(w czasie Wielkiego Postu), 18:30 – https://parafia-buk.click2stream.com/
Czarnków, parafia św. Marii Magdaleny – niedziela, godz.  7:30; 9:30; 11:00; 12:30, 18:30 – https://www.facebook.com/parafia-%C5%9Bw-Marii-Magdaleny-w-Czarnkowie-196346607114141/
Czempiń, parafia pw. św. Michała Archanioła – niedziela, godz. 10:00 https://www.parafia-czempin.pl  oraz https://www.facebook.com/parafiaczempin/
Dubin, parafia pw. św. Mikołaja Bpa – niedziela, 8.00 i 10.30 – https://pl-pl.facebook.com/parafia.Dubin/
Gostyń, Sanktuarium Świętogórskie – niedziela, godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 15.00, 17.00 – https://www.facebook.com/swietagoraklasztor/
Górka Duchowna, parafia MB Pocieszenia i św. Michała Archanioła – niedziela, godz. 10.30 – https://www.facebook.com/GorkaDuchowna/
Kamionki, parafia pw. św. Matki Teresy z Kalkuty –  niedziela, godz. 8:00, 10:00, 11:30, 19:00 – https://www.youtube.com/channel/UCRcMVkdyuXAR7jx3EOYkrjQ
Komorniki, parafia pw. św. Andrzeja Apostoła – niedziela,  godz. 11.15 – www.facebook.com/sw.AndrzejAp/
Konarzewo, parafia pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach, niedziela, godz. 8.00, 10.30, 12.00, 18.00 – https://www.pscp.tv/parafia_konarzewo
Niedziela – Kostrzyn, parafia pw. bł. Jolanty – niedziela, godz. 8:30, 10:30, 12:00, 19:00 –  https://bjolanta.pl/transmisje/
Leszno, parafia św. Jana Chrzciciela – niedziela, godz. 19:30 Msza św. i różaniec – https://www.facebook.com/swjanleszno/
Leszno, parafia św. Józef – niedziela, godz. 9:30, 11:00 – https://www.youtube.com/channel/UCS5x2sQZRppPkyc-HIaUAKQ
Luboń, parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego – niedziela, godz. 9:30 i 11:00 –  https://www.youtube.com/xMarcinNowak
Lusowo, parafia pw. św. Jadwigi i św. Jakuba Ap. – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00 – https://www.youtube.com/c/ParafiaLusowo_live
Oborniki, parafia pw. Miłosierdzia Bożego – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 19:00 – https://www.youtube.com/watch?v=zmi2npaI4bw
Otorowo, parafia pw. Wszystkich Świętych – niedziela, godz. 10.00 – https://m.youtube.com/channel/UCb2YIv7xvcdS5I6wnX9AobQ
Pakosław, parafia  św. Walentego i Macierzyństwa Bożego Maryi Dziewicy – godz. 8.00, 10.30, 17.00 – https://www.facebook.com/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-%C5%9Aw-Walentego-w-Pakos%C5%82awiu-194571973948024/
Niedziela – Połajewo, parafia św. Michała Archanioła – niedziela, godz. 10.30 – https://www.facebook.com/pages/category/Religious-Organization/Parafia-Pw-%C5%9Aw-Micha%C5%82a-Archanio%C5%82a-w-Po%C5%82ajewie-1553935851568893/
Przeźmierowo, parafii p.w. Antoniego Padewskiego – niedziela, godz. 9.30 –https://www.youtube.com/channel/UCF4iUHYEPD4Ka1mlmZGoWtQ
Rakoniewice, parafia, pw. Św. Marcina i Św. Stanisława Bpa – niedziela, godz. 8.00,10.00,11.30 – https://www.facebook.com/parafiarakoniewice/
Rydzyna, parafia św. Stanisława Bpa – niedziela, godz. 11.30 – https://www.youtube.com/channel/UCbUeBOmgfUkYtZMhesuEmTg
Smolice, Sanktuarium Matki Bożej Uzdrowienia Chorych – niedziela, godz. 8.00, 10.30 – https://www.facebook.com/Sanktuarium-Matki-Bo%C5%BCej-Uzdrowienia-Chorych-w-Smolicach-358292757664345/
Stęszew, parafia Świętej Trójcy – niedziela, godz. 18.00 – https://www.facebook.com/parafiasteszew/
Suchy Las, parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa – niedziela, godz. 11.30 – https://www.facebook.com/nspjsuchylas
Swarzędz, Parafia Chrystusa Jedynego Zbawiciela – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 17:00, 19:00 – http://transmisja.chjz.pl/
Swarzędz, parafia pw. św. Marcina bpa – niedziela, godz. 7.00, 18.00 – https://www.facebook.com/swmarcin/?ref=bookmarks
Szamotuły, parafia pw. Świętego Krzyża – niedziela, godz. 7.00, 8.00, 9.45, 11.00, 12.15, 18.30, 20.00 – http://parafiaswkrzyz.pl/radio/
Śrem, parafia pw. Ducha Świętego – niedziela, godz. 12:00 – http://tvrelax.pl/na-zywo.html
Śrem, parafia pw. Ducha Świętego – niedziela, godz. 9:00; 10:30; 12:00; 15:00; 17:00 – http://www.duch-srem.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&menu=167&strona=1
Śrem, parafia Matki Bożej Wniebowziętej – niedziela, godz. 8:00, 12:15 – https://www.facebook.com/FaraSremska/
Szamotuły, parafia pw. MB Pocieszenia i św. Stanisława Bpa i M – niedziela, godz. 15.00 – https://www.twitch.tv/bazylikamniejszaszamotuly
Wronki, parafia św. Katarzyny – niedziela, godz. 15:00 – https://www.facebook.com/Wsp%C3%B3lnota-M%C5%82odych-Owczarnia-107900297275264/
Wronki, parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej – niedziela, godz. 8.00, 15.00 – https://www.facebook.com/Parafia-%C5%9Bw-Urszuli-Led%C3%B3chowskiej-Wronki-104754134500434/
Zaniemyśl, parafia św. Wawrzyńca – niedziela, godz. 16.00 – https://www.facebook.com/parafiawawrzynieczaniemysl/?hc_location=ufi

Dzień powszedni:
Poznań, parafia pw. św. Andrzeja Boboli – codziennie, godz. 18:30 – 21:15 (Msza św., adoracja, różaniec, Apel Jasnogórski) – https://www.youtube.com/channel/UCF049q0hoUOdvAKo5YbE-GA
Poznań, parafia Chrystusa Odkupiciela – codziennie, godz. 18 – www.facebook.com/ChrystusaOdkupiciela/
Poznań, parafia św. Jakuba Większego Apostoła – codziennie, godz. 18:00 https://www.facebook.com/Jakubwiekszyapostol/
Poznań, parafia św. Jana Bosko – poniedziałek-piątek, godz. 18.00 – https://www.facebook.com/salezjanie.poznan
Poznań, parafia pw. Miłosierdzia Bożego – codziennie, godz. 8.00 i 18.30 – http://www.milosierdzie.poznan.pl
Poznań, parafia Świętej Rodziny – codziennie, godz. 7.00, 8.00, 18.00 – https://www.youtube.com/watch?v=7oqBbeDCWM4
Poznań, Dominikanie – codziennie, godz. 17.00  – https://www.youtube.com/channel/UCMaYqMVVxJz5MLXdldcZyug
Poznań, dom zakonny ojców oblatów – codziennie, . 21.00 – https://misyjne.pl/msza-sw-na-misyjne-pl-badz-z-nami-online-przy-oltarzu/
Bojanowo, parafia Najświętszego Serca Jezusa – codziennie, godz. 9.00, 18.00 – https://www.facebook.com/ParafiaBojanowo
Borówiec, Parafia pw. Matki Bożej Królowej Rodzin – codziennie, godz. 18:30 – http://www.parafiaborowiec.pl/viewpage.php?page_id=54&fbclid=IwAR38PVlditv95mduMfx7xXD6MUqacQZSzMhLX4Jt8d9RC-VVb9NYaRZ4Hmw
Buk, Sanktuarium Matki Bożej Bukowskiej Literackiej – codziennie, godz. 7:00, 18:30, pon, wt, czwartek – 19:10  – https://parafia-buk.click2stream.com
Dubin, parafia pw. św. Mikołaja Bpa – codziennie, 18.30 – https://pl-pl.facebook.com/parafia.Dubin/
Gostyń, Sanktuarium Świętogórskie – codziennie, godz. 19.00 – https://www.facebook.com/swietagoraklasztor/
Kamionki, parafia pw. św. Matki Teresy z Kalkuty – codziennie, godz. 18:30 – https://www.youtube.com/watch?v=fm58Nbe5_Sw&fbclid=IwAR3DA-fcZT4_ob2CUaG9LLXHlHq4_syVbL-mFKdm-ObbqEekkisG-QGAek8
Komorniki, parafia pw. św. Andrzeja Apostoła –  codziennie, godz. 8.00, 18.00 – www.facebook.com/sw.AndrzejAp/
Kostrzyn, Parafia pw. bł. Jolanty – codziennie, godz. 19:00 – https://bjolanta.pl/transmisje/
Konarzewo, parafia pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach – Poniedziałek, Środa, Czwartek, Piątek godz. 18.00; Wtorek – godz. 8.00 – https://www.pscp.tv/parafia_konarzewo
Leszno, parafia św. Jana Chrzciciela – codziennie, godz. 19:45 – https://www.facebook.com/swjanleszno/
Leszno, parafia św. Józef – codziennie, godz. 18:30 – https://www.youtube.com/channel/UCS5x2sQZRppPkyc-HIaUAKQ
Luboń, parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego – codziennie, godz. 18:00 https://www.youtube.com/xMarcinNowak
Lusowo, parafia pw. św. Jadwigi i św. Jakuba Ap. – codziennie, godz. 18:00, sobota – godz. 8:30 i 17:00 – https://www.youtube.com/c/ParafiaLusowo_live
Oborniki, parafia pw. Miłosierdzia Bożego – codziennie, godz. 8:00, 18:30 – https://www.youtube.com/watch?v=zmi2npaI4bw
Smolice, Sanktuarium Matki Bożej Uzdrowienia Chorych – codziennie, godz. 18.00 – https://www.facebook.com/Sanktuarium-Matki-Bo%C5%BCej-Uzdrowienia-Chorych-w-Smolicach-358292757664345/
Swarzędz, parafia pw. Chrystusa Jedynego Zbawiciela – codziennie, godz. 8:00, 17:30, 18:30– http://transmisja.chjz.pl/
Swarzędz, parafia pw. św. Marcina bpa – codziennie, godz. 7.00, 18.00 – https://www.facebook.com/swmarcin/?ref=bookmarks
Szamotuły, parafia pw. Świętego Krzyża – codziennie, godz. 17.00, 18.30, sobota godz. 8.00 – http://parafiaswkrzyz.pl/radio/
Śrem, parafia pw. Ducha Świętego – codziennie, godz. 9:00, 17:00 – http://www.duch-srem.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&menu=167&strona=1
 Śrem, parafia Matki Bożej Wniebowziętej – codziennie, godz. 18:30 –  https://www.facebook.com/FaraSremska/

 

DIECEZJA RADOMSKA

Niedziela:
Katedra Opieki NMP w Radomiu – niedziela, godz. 12:30
http://radioplus.com.pl/posluchaj oraz  transmisja telewizyjna: TV Dami
Skarżysko Kamienna, Sanktuarium MB Ostrobramskiej – niedziela, godz. 20:15 http://ostrobramska.pl/kamera/ lub https://diecezja.radom.pl/transmisja-zywo-kaplicy-matki-bozej-ostrobramskiej-sanktuarium-skarzysku-kamiennej/ (całodobowa transmisja z Kaplicy Maryjnej)
Wysokie Koło, Sanktuarium MB Różańcowej – niedziela, godz. 9:00
http://www.wysokiekolo.pl/ lub https://diecezja.radom.pl/transmisja-na-zywo-z-kaplicy-matki-bozej-rozancowej-w-sanktuarium-w-wysokim-kole/
Radom, Parafia pw. MB Królowej Świata (filipini) – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10.30, 12.00, 13.00, 18.00
https://filipini.radom.pl/kamera-online/
Starachowice, Parafia pw. Judy Tadeusza – niedziela, godz. 9:00, 12:00, 17:00
https://www.facebook.com/JudaTadeuszTST
Radom, Duszpasterstwo Akademickie – niedziela, godz. 22:00
https://www.facebook.com/Duszpasterstwo-Akademickie-Radom-1564979120415448/
Radom, Parafia pw. św. Jadwigi – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 18:00, 20:20
https://www.facebook.com/Parafia-%C5%9Bw-Jadwigi-Kr%C3%B3lowej-w-Radomiu-254516261399189/
Skarżysko Kamienna, Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP (franciszkanie) – niedziela, godz. 9:00, 12:00, 18:00
https://www.facebook.com/OO-Franciszkanie-Parafia-Niepokalanego-Pocz%C4%99cia-NMP-226857400816349
Starachowice, Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy – niedziela, godz. 10:00
https://www.facebook.com/parafia.starachowice/ lub https://parafia.starachowice.pl/
Starachowice, Parafia pw. Św. Trójcy – niedziela, godz. 10:00
https://www.facebook.com/ParafiawRynku
Wierzbica, Parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika – niedziela, godz. 9:15
https://www.facebook.com/oazawierzbica/
Przysucha, Parafia pw. Miłosierdzia Bożego – niedziela, godz. 10:00, 17:00
https://www.youtube.com/channel/UCj1hY4tvUdscKZ-ROVW6lbQ/feed
Końskie, Kolegiata św. Mikołaja – niedziela, godz. 12:15
https://www.youtube.com/channel/UCMJs_j8qXpDnoVSQ3amkgHg

Dzień powszedni:
Radom, katedra Opieki NMP – poniedziałek-sobota, godz. 6:00
http://radioplus.com.pl/posluchaj
Skarżysko Kamienna, Sanktuarium MB Ostrobramskiej – poniedziałek-sobota, godz. 14:30
http://ostrobramska.pl/kamera/ lub https://diecezja.radom.pl/transmisja-zywo-kaplicy-matki-bozej-ostrobramskiej-sanktuarium-skarzysku-kamiennej/
Wysokie Koło, Sanktuarium MB Różańcowej – sobota, godz. 17:00
http://www.wysokiekolo.pl/ lub https://diecezja.radom.pl/transmisja-na-zywo-z-kaplicy-matki-bozej-rozancowej-w-sanktuarium-w-wysokim-kole/
Radom, Parafia pw. MB Królowej Świata (filipini) – poniedziałek-sobota, godz. 6:30, 7:00, 7:30, 18:00
https://filipini.radom.pl/kamera-online/
Starachowice, Parafia pw. Judy Tadeusza – poniedziałek-niedziela, godz. 17:00
https://www.facebook.com/JudaTadeuszTST
Radom, Duszpasterstwo Akademickie – poniedziałek-piątek, godz. 22:00
https://www.facebook.com/Duszpasterstwo-Akademickie-Radom-1564979120415448/
Radom, Parafia pw. św. Jadwigi – poniedziełek-sobota, godz. 7:00, 18:00, 19:00 (oprócz soboty)
https://www.facebook.com/Parafia-%C5%9Bw-Jadwigi-Kr%C3%B3lowej-w-Radomiu-254516261399189/
Starachowice, Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy – poniedziałek-sobota, godz. 18:00
https://www.facebook.com/parafia.starachowice/lub https://parafia.starachowice.pl/
Starachowice, Parafia Św. Trójcy – poniedziałek-sobota, godz. 17:30 –
https://www.facebook.com/ParafiawRynku
Radom, Parafia pw. św. Rafała w Radomiu – poniedziałek-sobota, godz. 18:00
https://www.swrafal.radom.pl/transmisja-mszy-sw/ lub https://www.facebook.com/swrafal/

 

DIECEZJA SANDOMIERSKA

Niedziela:
Sandomierz, Parafia św. Józefa – niedziela, godz. 11.15
https://www.facebook.com/DiecezjaSandomierskaPL/ https://www.facebook.com/niedziela.sandomierz/
Gorzyce, Parafia św. Franciszka Salezego i św. Andrzeja Boboli – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00, 18:00
https://youtu.be/c3acyLHrrkM
Tarnobrzeg, Parafia M. B. Nieustającej Pomocy – niedziela, godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 17:00, 18:30
https://youtu.be/VkNBM_METOM
Połaniec, Parafia M. B. Wspomożenia Wiernych – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12;00, 17:00
https://www.youtube.com/channel/UCCp9KFiyiTkgHsciCWCQ_Hg
Stalowa Wola, Parafia Trójcy Przenajświętszej (Księża Michalici) – niedziela, godz. 7:00, 9.00, 10.30, 12.00, 16.00, 18.00
https://www.youtube.com/channel/UCrX0Pg1ZrbtLCvRXq6gREWw
Raniżów, Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 9:00, 11:30 https://www.youtube.com/user/ParafiaRanizow

Dzień powszedni:
Sandomierz, Parafia św. Józefa – codziennie, godz. 18:00
https://www.facebook.com/DiecezjaSandomierskaPL/ https://www.facebook.com/niedziela.sandomierz/
Gorzyce, Parafia św. Franciszka Salezego i św. Andrzeja Boboli – codziennie, godz. 8:00; 18:00
https://youtu.be/c3acyLHrrkM
Tarnobrzeg, Matki Bożej Nieustającej Pomocy – codziennie, godz. 6:30, 8:00, 15:00, 18:00 – https://youtu.be/VkNBM_METOM
Połaniec, Matki Bożej Wspomożenia Wiernych – codziennie, godz. 18:00
https://www.youtube.com/channel/UCCp9KFiyiTkgHsciCWCQ_Hg
Stalowa Wola, Parafia Trójcy Przenajświętszej (Księża Michalici) – codziennie, godz. 6:00, 7:00, 18:00
https://www.youtube.com/channel/UCrX0Pg1ZrbtLCvRXq6gREWw
Raniżów, Wniebowzięcia NMP – codziennie, godz. 17:00 – https://www.youtube.com/user/ParafiaRanizow

 

DIECEZJA SIEDLECKA

Niedziela:
Katolickie Radio Podlasie – niedziela, godz. 10.00
radiopodlasie.pl
Katolickie Radio Podlasie – niedziela, godz. 6:00
radiopodlasie.pl

Dzień powszedni:
Kodeń, Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej – codziennie, godz. 10:00
https://worldcam.live/pl/webcam/koden  

 

ARCHIDIECEZJA SZCZECIŃSKO-KAMIEŃSKA

Niedziela:
Szczecin, Parafia katedralna pw. św. Jakuba Apostoła – niedziela, godz. 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 18:00, 21:00
http://katedra.szczecin.pl/ lub https://www.lantech.com.pl/_lantech/kamery_nowe.php?cam=katedra
Szczecin, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej – niedziela, godz. 7:00, 8:30. 10:00,11:30, 13:00, 18:00, 19:00 – www.fatima.szczecin.pl
Szczecin, Parafia pw. św. Dominika – Szczecin – niedziela, godz. 11:00, 12:30, 20:30
https://www.youtube.com/watch?v=6vL3T3vDkic&feature=youtu.be
Grzędzice, Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła – niedziela, godz. 08:30, 13:00, 18:00 – www.parafiagrzedzice.pl
Ładzin, Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa – niedziela, godz. 12:00
https://www.facebook.com/parafialadzin/
Międzyzdroje, Parafia pw. św. Piotra Apostoła – niedziela, 9:00, 10:30, 12:00, 17:30
https://www.youtube.com/watch?v=IxqxCM4r2og
Pyrzyce, Parafia pw. MB Bolesnej – niedziela, 8:00, 11:00, 12:30, 17:00
http://www.pyrzycebolesna.pl/content/live.html
Stepnica, Parafia pw. św. Jacka Odrowąża – niedziela, godz. 9:00
https://www.facebook.com/Parafia-pw-św-Jacka-Odrowąża-w-Stepnicy-1569699083277707/?hc_location=ufi

Dzień powszedni:
Szczecin, Parafia katedralna pw. św. Jakuba Apostoła – dzień powszedni, godz. 7:00, 12:00, 18:00
http://katedra.szczecin.pl/ lub https://www.lantech.com.pl/_lantech/kamery_nowe.php?cam=katedra
Szczecin, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej – dzień powszedni, godz. 7:00, 8:30, 12:00, 18.00 – www.fatima.szczecin.pl
Szczecin-Wielgowo, Parafia pw. św. Michała Archanioła – niedziela, godz. 11:30 – https://www.facebook.com/wielgowo.salezjanie/?hc_location=ufi
Szczecin, Parafia pw. św. Dominika – Szczecin – poniedziałek-piątek, godz. 18.00
https://www.youtube.com/watch?v=6vL3T3vDkic&feature=youtu.be
Grzędzice, Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła – dzień powszedni, godz. 17:00
www.parafiagrzedzice.pl
Międzyzdroje, Parafia pw. św. Piotra Apostoła – dzień powszedni, 9:00, 17:30
https://www.youtube.com/watch?v=IxqxCM4r2og
Pyrzyce, Parafia pw. MB Bolesnej – dni powszednie, 17:00
http://www.pyrzycebolesna.pl/content/live.html

 

Szczecin-Warszewo, Parafia pw. św. Antoniego z Padwy – Transmisja z kościoła na żywo – wszystkie Msze Święte i nabożeństwa – https://m.youtube.com/watch?v=BtqyzvVJ6Po&feature=youtu.be
Szczecin, Parafia pw. św. Mikołaja Biskupa – Transmisja z kościoła na żywo – wszystkie Msze Święte i nabożeństwa – https://www.youtube.com/watch?v=3FQ3WzCJs5s
Szczecin, Parafia pw. św. Ottona – Transmisja z kościoła na żywo – Transmisje z Mszy Świętych, nabożeństw oraz modlitw – https://www.facebook.com/parafiaotton/?hc_location=ufi
Szczecin, Parafia pw. św. Stanisława Kostki – Transmisja z kościoła na żywo – Transmisje z Mszy Świętych, nabożeństw oraz modlitw – https://www.facebook.com/kostka.szczecin/?hc_location=ufi
Szczecin-Mierzyn – Parafia pw. Matki Bożej Bolesnej – Transmisja z kościoła na żywo – Transmisje z Mszy Świętych, nabożeństw oraz modlitw – https://parafiamierzyn.pl/video/
Chociwel, Parafia pw. MB Bolesnej – Transmisja z kościoła na żywo – Transmisje z Mszy Świętych, nabożeństw oraz modlitw – https://www.facebook.com/Parafia_Chociwel-316702482386855/
Police, Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP – Transmisja z kościoła na żywo – Transmisje z Mszy Świętych, nabożeństw oraz modlitw – http://www.niepokalana.police.parafia.info.pl/?p=main&what=143
Płoty, Parafia pw. Przemienienia Pańskiego – Transmisja z kościoła na żywo – wszystkie Msze Święte i nabożeństwa – https://www.youtube.com/watch?v=lkmF6iKrLhw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1Hzv7ol7bAvY-MM–AmsWDU3SNzLotmofNgubOwas8WHiaKkP1x-JASHI&app=desktop
Pyrzyce, Parafia pw. św. Ottona – Transmisja z kościoła na żywo – wszystkie Msze Święte i nabożeństwa – https://www.facebook.com/chrystusowcy.pyrzyce/?hc_location=ufi
Świnoujście – Parafia pw. NMP Gwiazdy Morza – Transmisje Mszy Świętych i nabożeństw
https://www.facebook.com/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-NMP-Gwiazdy-Morza-w-Świnoujściu-271571603547421/?hc_location=ufi

 

DIECEZJA TARNOWSKA

Niedziela:
Tarnów, Bazylika katedralna Narodzenie NMP – niedziela, godz. 9:00, 10:30 (Bazylika Katedralna w Tarnowie), 18:00 (Bazylika św. Mikołaja w Bochni)
http://www.rdn.pl

Dzień powszedni:
Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz – poniedziałek-piątek, godz. 18:00
http://www.rdn.pl
Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz – sobota, godz. 18:00
http://www.rdn.pl

 

ARCHIDIECEZJA WARMIŃSKA

Niedziela:
Frombork, Archikatedra Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 11.00 (Msza św. przy ołtarzu św. Karola Boromeusza i św. Rozalii. Ołtarz ten ufundował biskup warmiński Mikołaj Szyszkowski jako dar wotywny za uratowanie diecezji przed zarazą, która wybuchła na Warmii w 1638 r.)
https://pl-pl.facebook.com/events/1054655008240350/
Olsztyn, Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży – niedziela, godz. 10:00
https://pl-pl.facebook.com/MlodziWarmii/
Olsztyn, Konkatedra św. Jakuba w Olsztynie – niedziela, godz. 11:00
https://www.youtube.com/user/gazetaolsztynska/videos
Barczewo, Parafia św. Anny – niedziela, godz. 10:00
https://pl-pl.facebook.com/barczewo.swanna
Radio Plus Olsztyn – niedziela, godz. 12:00
www.olsztyn.radioplus.pl
Radio Olsztyn – niedziela, godz. 7:00
www.ro.com.pl

Dzień powszedni:
TVP 3 Olsztyn – codziennie (pn-ndz), godz. 20.00 – Msza św. z Jasnej Góry

 

ARCHIDIECEZJA WARSZAWSKA

Niedziela:
Warszawa, Kościół Seminaryjny – niedziela, godz. 11:00
https://www.youtube.com/user/ArchWwa
Warszawa, Świątynia Opatrzności Bożej – niedziela, godz. 8:00, 9:00, 10:30, 12:00 19:00, 20:30
https://www.youtube.com/channel/UCCC5RYqXkm2l1WgPWPaiyXQ
Warszawa, Kościół Środowisk Twórczych św. Alberta Chmielowskiego i św. Andrzeja przy pl. Teatralnym – niedziela, godz. 10.30, 13.00 (z homilią także dla dzieci), 17.00
https://www.facebook.com/Duszpasterstwo-Środowisk-Twórczych-w-Warszawie-469121409799409/
Warszawa, Sanktuarium i parafia Matki Bożej Fatimskiej – niedziela, godz. 12:00
https://www.facebook.com/SMBFat/
Warszawa, Parafia św. Antoniego z Padwy na Senatorskiej – niedziela, godz. 12:30
https://www.facebook.com/sw.antoni.warszawa/

Dzień powszedni:
Warszawa, Kościół Seminaryjny – codziennie, godz. 18:30
https://www.youtube.com/user/ArchWwa
Warszawa, Świątynia Opatrzności Bożej – codziennie, godz. 7:00, 12:00, 18:00
https://www.youtube.com/channel/UCCC5RYqXkm2l1WgPWPaiyXQ
Warszawa, Kościół akademicki św. Anny – codziennie, godz. 19:00
https://www.facebook.com/da.swanna
Warszawa, Kaplica domowa Sanktuarium i parafia św. Andrzeja Boboli na Mokotowie – codziennie, godz. 18:30
http://www.rakowiecka.jezuici.pl/
Warszawa, Parafia św. Antoniego z Padwy na Senatorskiej – poniedziałek-piątek, godz. 18:00
https://www.facebook.com/sw.antoni.warszawa/

 

DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA

Msze Święte:
Zielonka, Parafia Matki Bożej Częstochowskiej – niedziela, 29 marca, godz.  13.00
https://www.facebook.com/events/1003997436662778/?__mref=mb
Parafia Najczystszego Serca Maryi – niedziela, 29 marca, godz. 12.30
https://www.parafia-szembeka.waw.pl/

Radio Warszawa transmituje teraz dodatkowo od poniedziałku do niedzieli
(nie tylko w niedziele) o g. 18.00 Msze z parafii katedralnej – https://radiowarszawa.com.pl/ 

Niedziela:
Warszawa, Parafia św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika – niedziela, godz. 7:30, 18:00
https://radiowarszawa.com.pl/
Warszawa, Parafia św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika – niedziela, godz. 12:30 https://radiowarszawa.com.pl/ oraz https://www.youtube.com/salvenet
Kaplica Domowa bp. Marka Solarczyka – niedziela, godz 9:00
https://www.facebook.com/bpmsolarczyk/
Warszawa, Parafia Bożego Ciała – niedziela, godz. 18:00
https://radiowarszawa.com.pl/
Warszawa, Parafia MB Anielskiej – niedziela, godz. 9:30
https://www.youtube.com/user/targowiskoslow
Warszawa, Parafia Wniebowzięcia NMP (Warszawa-Zerzeń) – niedziela, godz. 13:00
http://www.parafiazerzen.waw.pl/news/1209/16/Transmisja-live-nabozenstw-z-kosciola-parafialnego-w-Zerzniu
Warszawa, Parafia św. Patryka (Warszawa-Gocław) – niedziela, godz. 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00, 20:00
https://www.youtube.com/user/targowiskoslow
Warszawa, Parafia św. o. Pio (Warszawa-Gocław) – niedziela, godz. 12:00
http://opio.waw.pl/wp/
Wólka Mińska, Parafia MB Dobrej Rady (Wólka Mińska) – niedziela, godz. 11:00
http://parafiawolka.pl/transmisja-niedzielnej-mszy-sw/
Józefów, Parafia MB Częstochowskiej (Józefów) – niedziela, godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 20:00
http://www.parafiajozefow.pl/kamera-html5/
Otwock, Parafia MB Królowej Polski (Otwock-Kresy) – niedziela, godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 20:00
https://parafiaotwockkresy.pl/
Warszawa, Parafia MB Loretańskiej (Warszawa-Praga) – niedziela, godz. 11:00, 18:00 https://www.youtube.com/channel/UChMgXS4Zczmhb2K3pZsvCzQ/featured
Pustelnik, Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej (Pustelnik) – niedziela,  wg ogłoszeń
http://parafiapustelnik.pl/index.php/parafia-sw-katarzyny-aleksandryjskiej-w-pustelniku/
Helenów, Parafia św. Faustyny (Helenów) – wg ogłoszeń
http://faustynahelenow.pl/
Parafia św. Jana Pawła II (Radzymin) – w niedziele i uroczystości o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00 i 19:00, https://www.youtube.com/user/janpawel2radzymin
Warszawa, Parafia Opatrzności Bożej (Warszawa-Wesoła) – niedziela, godz. 10:30, 18:00 (Msza św. z liturgią niedzielną także w sobotę o 18:00)
https://www.parafiawesola.pl/articles/koronawirus
Ząbki, Parafia p.w. Świętej Trójcy (Ząbki) – niedziela, wg ogłoszeń
https://www.facebook.com/swietatrojcazabki/ 

Dzień powszedni:
Warszawa, Parafia św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika – poniedziałek-piątek, godz. 6.30
https://radiowarszawa.com.pl/
Warszawa, Parafia Bożego Ciała – sobota, godz. 7:00
https://radiowarszawa.com.pl
Warszawa, Parafia MB Anielskiej – poniedziałek-sobota, godz. 18:00
https://www.youtube.com/user/targowiskoslow
Warszawa, Parafia Wniebowzięcia NMP (Warszawa-Zerzeń) – poniedziałek-sobota, godz. 18:00
http://www.parafiazerzen.waw.pl/news/1209/16/Transmisja-live-nabozenstw-z-kosciola-parafialnego-w-Zerzniu
Warszawa, Parafia św. Patryka (Warszawa-Gocław) – poniedziałek-sobota, wg ogłoszeń
https://www.youtube.com/user/targowiskoslow
Wólka Mińska, Parafia MB Dobrej Rady (Wólka Mińska) – poniedziałek-sobota, wg ogłoszeń
http://parafiawolka.pl/transmisja-niedzielnej-mszy-sw/
Józefów, Parafia MB Częstochowskiej (Józefów) – poniedziałek-sobota, godz. 6.30, 8.30, 18.00
http://www.parafiajozefow.pl/kamera-html5/
Otwock, Parafia MB Królowej Polski (Otwock-Kresy) – poniedziałek-sobota, godz. 7.00, 18.00
https://parafiaotwockkresy.pl/
Pustelnik, Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej (Pustelnik) – poniedziałek-sobota, wg ogłoszeń
http://parafiapustelnik.pl/index.php/parafia-sw-katarzyny-aleksandryjskiej-w-pustelniku/
Helenów, Parafia św. Faustyny (Helenów) – poniedziałek-sobota, wg ogłoszeń
http://faustynahelenow.pl/
Parafia św. Jana Pawła II (Radzymin) – poniedziałek-sobota, godz. 7:30, 18:00 i 19:00
https://www.youtube.com/user/janpawel2radzymin
Warszawa, Parafia Opatrzności Bożej (Warszawa-Wesoła) – poniedziałek-sobota, godz. 18.00
https://www.parafiawesola.pl/articles/koronawirus
Ząbki, Parafia p.w. Świętej Trójcy (Ząbki) – poniedziałek-sobota, godz. 18.00
https://www.facebook.com/swietatrojcazabki/

 

DIECEZJA WŁOCŁAWSKA

Niedziela:
Włocławek, Parafia Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 10:00
http://www.kujawy.info/
Włocławek, Parafia Wszystkich Świętych  – niedziela, godz. 12:00, 18:00
https://nadaje.com/pl/video/u/RCdVNWQ2vsXT2a9hvzEY/
Włocławek, Parafia św. Maksymiliana – godz. 18:00
https://www.facebook.com/MaksymilianWloclawek/
Licheń, Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej – niedziela, godz. 7:30, 12:00, 18:00
https://www.youtube.com/watch?v=5yQ_pvCaQCE
Galew, Sanktuarium Przemienienia Pańskiego – godz. 9:00, 11:30
https://www.facebook.com/groups/3345243832169679/
Bądkowo, św. Mateusza Apostoła – niedziela, godz. 11:00
https://www.facebook.com/Parafia-%C5%9Bw-Mateusza-w-B%C4%85dkowie-103062491100670/
Łowiczek, Świętego Krzyża – niedziela, godz. 9:00
https://www.facebook.com/parafia.lowiczek/videos/378565176360041/?vh=e&d=n
Charłupia Mała, Sanktuarium Matki Bożej Księżnej Sieradzkiej – godz. 11:00
https://www.facebook.com/SanktuariumMatkiBozejKsieznejZiemiSieradzkiej/

Dzień powszedni:
Włocławek, Parafia Wszystkich Świętych – codziennie, godz. 11:00, 18:00
https://nadaje.com/pl/video/u/RCdVNWQ2vsXT2a9hvzEY/
Licheń, Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej – codziennie, godz. 7:30, 10:00, 12:00, 16:00, 18:00 – https://www.youtube.com/watch?v=5yQ_pvCaQCE
Parafia Galew – codziennie, godz. 21:00 https://www.facebook.com/groups/3345243832169679/
Uniejów, św. Floriana – codziennie, godz. 12:00
https://pl-pl.facebook.com/parafia.uniejow/

 

ARCHIKATEDRA WROCŁAWSKA

Niedziela:
Radio Rodzina (również online) – niedziela, godz. 10:00
https://www.radiorodzina.pl/
Dzień powszedni:
Radio Rodzina (również online) – dni powszednie, godz. 6:00, 18:30
https://www.radiorodzina.pl/

 

DIECEZJA ZAMOJSKO-LUBACZOWSKA

Niedziela:
Krasnobród, Sanktuarium Zwiastowania NMP – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00
https://www.youtube.com/watch?v=EPP66cSStgs&feature=emb_title
Górecko Kościelne, Parafia św. Stanisława – niedziela, godz. 8:00, 10:00, 12:00 https://www.youtube.com/channel/UCRpX7xabVEbP5snE7dcKEow/videos?view=2&flow=grid
Biłgoraj, Parafia św. Marii Magdaleny – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00  https://nadaje.com/pl/video/u/HEhjWpotkMjyl2NfpMyn/
Zamość, Parafia św. Brata Alberta – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00
http://bralbert.radiozamosc.pl
Strzyżów, Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP – niedziela, godz. 8:00, 11:00, 17:00
http://strzyzow.radiozamosc.pl
Radio Zamość – niedziela, godz. 07:00, 11:00, 12:00, 18:00 https://www.radiozamosc.pl/#radio

Dzień powszedni:
Krasnobród, Sanktuarium Zwiastowania NMP – dzień powszedni, godz. 7:00, 7:30, 17:00
https://www.youtube.com/watch?v=EPP66cSStgs&feature=emb_title
Górecko Kościelne, Parafia św. Stanisława – dzień powszedni, godz. 17:00 https://www.youtube.com/channel/UCRpX7xabVEbP5snE7dcKEow/videos?view=2&flow=grid
Biłgoraj, Parafia św. Marii Magdaleny – dzień powszedni, godz. 7:00, 7:30  https://nadaje.com/pl/video/u/HEhjWpotkMjyl2NfpMyn/
Zamość, Parafia św. Brata Alberta – dzień powszedni, godz. 6:30, 7:00
http://bralbert.radiozamosc.pl
Strzyżów, Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP – dzień powszedni, godz. 17:00
http://strzyzow.radiozamosc.pl
Radio Zamość – poniedziałek-piątek – godz. 06:30, 18:00
https://www.radiozamosc.pl/#radio

 

DIECEZJA ZIELONOGÓRSKO-GORZOWSKA

Niedziela:
Gorzów Wielkopolski, Parafia Pierwszych Męczenników Polski (w kolejne niedziele z innych kościołów) – niedziela, godz. 10.30 – TVP3 Gorzów, Radio Zachód
www.rokitno.org – https://tvpstream.vod.tvp.pl/?channel_id=699026
Rokitno, Sanktuarium Matki Bożej Rokitniańskiej – niedziela, godz. 9.00, 12.00, 15.00, 18.00, www.rokitno.org
Rokitno, Sanktuarium Matki Bożej Rokitniańskiej – niedziela, godz. 15.00
www.gazetalubuska.pl

Dzień powszedni:
Rokitno, Sanktuarium Matki Bożej Rokitniańskiej – poniedziałek-sobota, godz. 11:00, 18:00, www.rokitno.org – https://tvpstream.vod.tvp.pl/?channel_id=699026 

 

ORDYNARIAT POLOWY

Niedziela:
Lubliniec, Parafia wojskowa – niedziela, 22 marca, godz. 10:00, 11:30
https://www.facebook.com/ParafiaWojskowaLubliniec/
Warszawa, katedra polowa Wojska Polskiego – niedziela, 22 marca, godz. 15.00, Msza św. celebrowana przez Biskupa Polowego Józefa Guzdka https://www.facebook.com/ordynariat.polowy/
https://katedrapolowa.pl/
https://ordynariat.wp.mil.pl/pl/
Wrocław, Akademia Wojsk Lądowych – niedziela, 22 marca, godz. 19.30 – Msza św. celebrowana przez ks. kpt. Maksymiliana Jezierskiego dla podchorążych AWL
https://www.facebook.com/kapelanAWL
Lubliniec, Parafia wojskowa – sobota, 21 marca, godz. 16:00
https://www.facebook.com/ParafiaWojskowaLubliniec/

RadioZET.pl/episkopat.pl/PZ