Zamknij

MTV EMA 2018 online i w TV - kiedy i gdzie oglądać transmisję z rozdania nagród?

Redakcja
31.10.2018 14:32
MTV EMA 2018 online i w TV - kiedy i gdzie oglądać transmisję z rozdania nagród?
fot. Youtube / Bladi Lopez

Transmisja z MTV EMA 2018 online i w TV będzie dostępna dla widzów na całym świecie. Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o gali: kiedy się odbędzie i gdzie będzie można obejrzeć ją na żywo w internecie i w telewizji.

MTV EMA 2018 online i w TV - gdzie i kiedy oglądać transmisję z rozdania nagród? Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące gali i transmisji w sieci oraz w telewizji.

MTV EMA 2018 online i w TV - gdzie oglądać transmisję?

Jak możemy przeczytaj na oficjalnej stronie internetowej MTV fani z całego świata będą mogli poczuć się częścią wydarzenia dzięki social mediom. MTV EMA 2018 online będzie można śledzić dzięki livestreamom, a także na stronie internetowej MTV EMA 2018 oraz w aplikacji EMA. Transmisja MTV EMA 2018 w telewizji również będzie dostępna dla widzów w Polsce na antenie MTV. Szczegółowe informację oraz godziny poznamy prawdopodobnie na kilka dni przed wydarzeniem.

MTV EMA 2018 - kiedy i gdzie się odbędzie?

Tegoroczna gala MTV EMA 2018 odbędzie się już 4 listopada w Bilbao w Hiszpanii. Na oficjalnej stronie MTV EMA 2018 trwa głosowanie na nominowanych do MTV EMA 2018. Internauci mogą oddawać swoje głosy do 3 listopada. Aby to zrobić, wystarczy wybrać interesującą nas kategorię, a następnie pod wybranym nominowanym do nagrody kliknąć na przycisk "GŁOSUJ". Można oddać dowolną liczbę głosów.

» MTV EMA 2018: głosowanie - jak i do kiedy można oddawać głosy?

Więcej informacji o gali MTV EMA 2018 można znaleźć na stronie internetowej www.mtvema.com, a także m.in. w poniższych artykułach:

RadioZET.pl/KP