Zamknij

MTV unplugged 2018: koncert Moniki Brodki - bilety, data, miejsce

Redakcja
13.04.2018 12:10
MTV unplugged 2018: koncert Moniki Brodki - bilety, data, miejsce.
fot. Mariusz Grzelak/REPORTER/EASTNEWS

MTV unplugged 2018: koncert Moniki Brodki - bilety, kiedy, gdzie? To częste pytania zadawane przez internautów. Brodka jest drugą artystką, która zagra koncert unplugged po kilkuletniej przerwie w emisji tego formatu. Sprawdź, co musisz wiedzieć o nadchodzącym wydarzeniu.

MTV unplugged 2018: koncert Moniki Brodki - bilety, data, miejsce. Wokalistka wystąpi "bez prądu" już w kwietniu. Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące zbliżającego się wydarzenia.

MTV unplugged 2018: koncert Moniki Brodki - data i miejsce

Monika Brodka będzie kolejną polską artystką, która nagra płytę akustyczną w ramach "MTV Unplugged". Koncert odbędzie się 12 kwietnia (czwartek), o godzinie 18:00 w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Z kolei w czerwcu, nagrany podczas koncertu album, zostanie wydany na specjalnej edycji CD. Dodatkowo wokalistce na scenie towarzyszyć będą goście specjalni, których nazwiska zostaną opublikowane w najbliższym czasie. Towarzyszyć jej będzie także kilkunastoosobowy zespół składający się z muzyków grających na bardzo rzadko używanych instrumentach, m.in. pile i fisharmonii. Występ artystki transmitowany będzie na antenach MTV Polska, MTV Music, jak i w serwisie Player.pl

Przypominamy, że stacja MTV Polska rok temu, po siedmiu latach przerwy, przywróciła muzyczny format 'MTV Unplugged', w którym artyści grają akustyczne koncerty "bez prądu". W ubiegłym roku akustyczną wersję swojej płyty nagrał raper O.S.T.R. Album "MTV Unplugged: Autentycznie. O.S.T.R." nominowany został do Fryderyków 2018 jako najlepszy album hip-hopowy.

» Fryderyki 2018: nominacje i nominowani [LISTA NOMINOWANYCH] «

MTV unplugged 2018: bilety na koncert Moniki Brodki

Gdzie kupić bilety na MTV unplugged 2018 - koncert Moniki Brodki? Wyłącznym dystrybutorem biletów jest Ticketmaster Polska i można je nabyć na stronie internetowej ticketmaster.pl. Bilety na wydarzenie można zakupić w dwóch cenach - za 129 zł lub za 179 zł. Są to miejsca siedzące.

RadioZET.pl/JW