Zamknij

Maciej Borowicz - Big Brother 2019: kim jest uczestnik reality show?

Jolanta Waligóra
01.04.2019 14:11
Maciej Borowicz - kim jest kandydat na uczestnika "Big Brothera" 2019?
fot. bigbrother.tvn.pl

Maciej Borowicz to uczestnik Big Brother 2019, nowej edycji programu. O miejsce w Domu Wielkiego Brata walczył razem z Agnieszką Raczyńską. Decyzją widzów Maciej Borowicz został uczestnikiem Big Brother 2019.  Ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień? Sprawdzamy, co wiadomo o Macieju Borowiczu z Big Brothera 2019.

Maciej Borowicz z Big Brothera 2019 - kim jest uczestnik nowej edycji? Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym zajmuje się na co dzień? Czy ma dziewczynę? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy najważniejsze informacje na temat Macieja Borowicza, który został mieszkańcem domu Wielkiego Brata.

Maciej Borowicz Big Brother 2019 - kim jest uczestnik nowej edycji?

Uczestnik Big Brothera 2019 Maciej Borowicz walczył o wejście do domu Wielkiego Brata razem z Agnieszką Raczyńską. W tym wypadku decyzja o tym, kto weźmie udział w nowej edycji programu, należała do widzów. Na swojego faworyta można było głosować zarówno online, jak i poprzez wysłanie wiadomości SMS. Maciej Borowicz wygrał głosowanie.

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowej edycji?

Maciej Borowicz odpadł z Big Brothera 2019. 1 kwietnia pojawiła się informacja, że Maciek opuści dom Wielkiego Brata.

» "Big Brother" 2019: Maciek groził pobiciem Łukaszowi. Został usunięty z programu

Maciej Borowicz - kim jest uczestnik Big Brothera 2019, nowej edycji?

Maciej Borowicz z Big Brothera 2019 ma 31 lat i pochodzi z Poznania. Od 16 lat jest DJ-em. Ponadto jest event managerem oraz instruktorem fitnessu. W środowisku klubowym znany jest pod pseudonimem "DJ Matthew Clarck". Maciej Borowicz jest silnie związany ze swoją rodziną, a przede wszystkim z siostrą i ojcem. Wiele osób zastanawia się także, czy Maciek z Big Brothera 2019 ma dziewczynę. Jak czytamy na bigbrother.tvn.pl, kandydat na uczestnika programu jest obecnie w związku.

Big Brother: nowa edycja 2019 - kiedy program, gdzie oglądać, kto poprowadzi?

Przystojny, pewny siebie, świadomy swoich atutów. Zdobywa w życiu to, na czym mu zależy. Jest bezpośredni, inteligentny i dowcipny. Uwielbia organizować imprezy, zwłaszcza gdy wszyscy świetnie się bawią. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki i sportu. - czytamy w opisie Macieja Borowicza na bigbrother.tvn.pl.

Big Brother 2019: Tak wygląda dom z nowej edycji. Tutaj zamieszkają uczestnicy [ZDJĘCIA]

Zagłosuj

Czy Maciej Borowicz powinien zostać uczestnikiem "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW