Zamknij

Maciej Musiałowski - kim jest aktor z filmu "Sala Samobójców. Hejter"? [WZROST, WIEK]

Jolanta Waligóra
17.03.2020 22:23
Maciej Musiałowski - kim jest aktor z filmu "Sala Samobójców. Hejter"? [WZROST, WIEK]
fot. Damian Klamka/EASTNEWS

Maciej Musiałowski to aktor, któremu duży rozgłos przyniosła główna rola w ostatnim filmie zatytułowanym "Sala Samobójców. Hejter". Co warto wiedzieć o młodym, obiecującym aktorze? Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Maciej Musiałowski, jego wzrost, wiek i nie tylko, można znaleźć poniżej.

Kim jest Maciej Musiałowski? Wiek, wzrost, partnerka, ojciec, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat aktora z filmu "Sala Samobójców. Hejter", można znaleźć w tym artykule.

Maciej Musiałowski z filmu Sala Samobójców. Hejter - kim jest aktor?

Maciej Musiałowski to obiecujący polski aktor. Pochodzi z muzykalnej rodziny i ma trzech braci. Mieszka w Warszawie, jednak studia aktorskie ukończył w Państwowej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Jak sam przyznał w Dzień Dobry TVN, zaczynał od śpiewu w popularnym zespole Fasolki. Później Maciej Musiałowski śpiewał w szkolnym chórze Tutti Cantamus. W 2015 roku i został uhonorowany Grand Prix, czyli Złotym Tukanem w konkursie Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. 

Macieja Musiałowskiego możemy kojarzyć przede wszystkim z roli Ksawerego w serialu "Druga Szansa". Ponadto zagrał w takich produkcjach, jak m.in. "Kod genetyczny", "Soyer", "Czuwaj", "Kładka" czy "Gigant". Duży rozgłos aktorowi niewątpliwie przyniosła także główna rola w filmie zatytułowanym "Sala Samobójców. Hejter". Maciej Musiałowski wcielił się tam w Tomasza Giemzę. Reżyserem produkcji jest Jan Komasa.

Warto także wspomnieć, że w w 2018 roku Maciej Musiałowski w parze z Anną Małysą brał udział w pierwszej edycji programu "Ameryka Express", emitowanym na antenie TVN. Para ostatecznie zajęła wysokie trzecie miejsce.

We wtorek 17 marca aktor będzie gościem w programie "Kuba Wojewódzki". Maciej Musiałowski na słynnej kapie "Króla TVN-u" zasiądzie razem z zespołem Kwiat Jabłoni, czyli Kasią i Jackiem Sienkiewiczami.

Maciej Musiałowski - wzrost, wiek, partnerka, Instagram, życie prywatne

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat wzrostu Macieja Musiałowskiego i wieku aktora. Chłopak urodził się 5 grudnia 1993 roku, więc w 2020 skończy 27 lat. Niestety na próżno szukać szczegółów dotyczących wzrostu aktora.

Artysta bardzo stara się chronić swoją prywatność. Nie wiadomo zatem, czy obecnie Maciej Musiałowski jest z kimś w związku lub się z kimś spotyka.

Maciej Musiałowski na Instagramie figuruje pod nazwą: musialowskimaciej. Obecnie obserwuje go ponad 70 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW