Maciej Musiałowski - kim jest finalista Ameryka Express? [Anna Małysa, wiek]

29.11.2018 09:14

Maciej Musiałowski to jeden z finalistów "Ameryka Express". W programie towarzyszy mu jego koleżanka Anna Małysa. Co warto wiedzieć o młodym, obiecującym aktorze? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat uczestnika - filmy, w których grał, jego życiorys oraz osiągnięcia.

Maciej Musiałowski - kim jest finalista Ameryka Express? [Anna Małysa, wiek] fot. Damian Klamka/EASTNEWS

Kim jest Maciej Musiałowski? Instagram, wiek, Anna Małysa, "Ameryka Express" oraz inne informacje na temat młodego aktora można znaleźć w tym artykule.

» Ameryka Express - kto wygra finał? [ZWYCIĘZCA 28.11] «

Maciej Musiałowski - kim jest aktor? [filmy, kariera, osiągnięcia]

Maciej Musiałowski to obiecujący polski aktor. Pochodzi z muzykalnej rodziny i ma trzech braci. Mieszka w Warszawie, jednak studia aktorskie ukończył na Państwowej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Jak sam przyznał w Dzień Dobry TVN - zaczynał od śpiewu w popularnym zespole Fasolki. Później śpiewał w szkolnym chórze Tutti Cantamus. W 2015 roku Maciej Musiałowski został uhonorowany Grand Prix czyli Złotym Tukanem w konkursie Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. 

» Hejter. Sala samobójców - premiera, obsada, fabuła. O czym będzie film Komasy? «

Macieja Musiałowskiego możemy kojarzyć przede wszystkim z roli Ksawerego w serialu "Druga Szansa". Ponadto zagrał w takich produkcjach, jak m.in. "Soyer", "Czuwaj", "Kładka" czy "Gigant".

Maciej Musiałowski w "Ameryka Express" z Anną Małysą

Maciej Musiałowski w "Ameryka Express" bierze udział razem ze swoją koleżanką Anną Małysą. Dziewczyna występowała kiedyś w programie TVN "Milionerzy", gdzie źle odpowiedziała na pytanie za 40 tysięcy i wygrała gwarantowany tysiąc zł. Oprócz Macieja Musiałowskiego i Anny Małysy w "Ameryka Express" biorą udział:

» Azja Express 3: uczestnicy 2018 - kto wystąpi w nowym sezonie? «

Maciej Musiałowski: Instagram, wiek, informacje

Maciej Musiałowski urodził się 5 grudnia 1993 roku. W tym roku skończy 25 lat. Aktor jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Maciej Musiałowski na Instagramie figuruje pod nazwą: musialowskimaciej. Obecnie obserwuje go ponad 37 tysięcy osób!

1
2
3

RadioZET.pl/JW

Oceń