Zamknij

Maciej z Rolnik Szuka Żony 7 - kim jest uczestnik programu? [WIEK, NAZWISKO]

14.09.2020 12:36
Maciej z Rolnik Szuka Żony 7 - kim jest uczestnik programu? [WIEK, NAZWISKO]
fot. Mat. prasowe TVP

Maciej to uczestnik siódmej edycji programu TVP "Rolnik Szuka Żony". Bohater show mieszka w województwie wielkopolskim, a obecnie kończy doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Szczegółowe informacje na temat wieku Maćka z "Rolnik Szuka Żony 7", wzrostu, Instagrama i nie tylko, można znaleźć poniżej.

Kim jest Maciej z "Rolnik Szuka Żony 7"? Wiek, wzrost, nazwisko, skąd pochodzi, Instagram, rodzina, życie prywatne, kariera oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika nowej edycji programu TVP, można znaleźć w tym artykule.

Maciej z Rolnik Szuka Żony 7 - ile ma lat i skąd pochodzi? [NAZWISKO, INSTAGRAM]

Maciej z "Rolnik Szuka Żony" to uczestnik siódmej już edycji programu TVP. Bohater show ma 31 lat i kończy doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Mieszka w województwie wielkopolskim, gdzie razem z tatą prowadzą 60-hektarowe gospodarstwo, przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Nazwisko Maćka z "Rolnik Szuka Żony 7" nie zostało ujawnione. Nie jest także znany Instagram uczestnika programu.

Rolnik szuka żony 7 - POWTÓRKI: kiedy, gdzie oglądać w TV i online?

Kim jest Maciek, uczestnik Rolnik Szuka Żony 7?

Uczestnik "Rolnik Szuka Żony 7" Maciej od czasu do czasu uczestniczy w rajdach off-road, preferuje też sportowy tryb życia - raz w tygodniu gra w siatkówkę, pływa na basenie, gra w paintball. Świetnie gotuje, potrafi zajmować się dziećmi, bardzo chce w przyszłości zostać tata. Jest mężczyzną otwartym i choć spotkał w swoim życiu wiele dziewczyn, to zazwyczaj ostatecznie zmuszony był wybierać między związkiem, a gospodarstwem. 

Maciek liczy, że wśród listów znajdzie się ten jedyny - od dziewczyny, która zechce zamieszkać z nim na wsi i zaakceptuje to, że on już zawsze będzie rolnikiem. Kobieta może urzec go przede wszystkim dobrocią, inteligencją i spontanicznością, ale nie ukrywa, że wygląd jest dla niego ważny i najlepiej by było, gdyby te cechy przejawiała nieco niższa od niego szczupła brunetka - uśmiechnięta, wesoła i młodsza od niego maksymalnie o 6 lat młodsza. Chciałby też, aby podobnie jak on, dziewczyna miała czystą kartę i była bez zobowiązań. Wierzy jednak w miłość od pierwszego wejrzenia, dlatego uważa, że dziecko, czy wcześniejszy rozwód partnerki nie zaważyłyby na jego decyzji. Zapewnia, że dla rodziny byłby w stanie dużo poświęcić, zagwarantować jej bezpieczeństwo i ciepło. To jest obecnie jego największe marzenie.

Rolnik szuka żony 7, odcinek 1. Co się wydarzyło? Kandydaci mają już swoje typy

RadioZET.pl/mat.prasowe TVP