Zamknij

Magda Bereda - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami 10"? [WIEK, WZROST]

Paweł Żurek
13.09.2019 14:22
Magda Bereda - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami 10"? [WIEK, WZROST]
fot. instagram Magdy Beredy

Magda Bereda to kolejna uczestniczka "Tańca z Gwiazdami". Młoda wokalistka zyskała sławę dzięki występom na Youtube, gdzie wykonywała covery znanych utworów. Sprawdzamy, co wiadomo o Magdzie Beredzie - jej wiek, wzrost, piosenki, Instagram.

Kto to Magda Bereda? Wiek, wzrost, piosenki. Gwiazda Youtube'a została kolejnym ogłoszonym uczestnikiem "Tańca z Gwiazdami". Sprawdzamy co o niej wiadomo.

Magda Bereda - wiek, wzrost

Magda Bereda ma 23 lata. Mierzy 165 cm. Jest wokalistką, która zasłynęła z coverów znanych piosenek, którymi chwaliła się na portalu Youtube. Zgromadziła tam już ponad 600 tys. subskrybentów.

Magda Bereda nagrała covery takich utworów jak Despacito, Przez twe oczy zielone, Sweet but psycho, I will always love you i setki innych.

Podobno najpopularniejsza YouTuberka wśród polskich piosenkarek, ale ja nadal jestem tylko Magdą, która kocha tworzyć muzykę i przekazywać ludziom dużo szczerego uśmiechu. Może czasem bardziej wierzę w to, że nie ma rzeczy niemożliwych i spełniam wielkie marzenia małej dziewczynki – pisze sama o sobie Bereda.

"Taniec z gwiazdami". Ujawniono kolejnego uczestnika. Kim jest Adam Małczyk?

Magda Bereda z Tańca z Gwiazdami - Instagram, piosenki, Youtube

Magda Bereda na portalu Youtube zgromadzila ponad 670 tys. subskrybentów. Kanał można śledzić tutaj.   https://www.youtube.com/user/MAGDAmelodies/about

Oprócz Tańca z Gwiazdami Magda Bereda miała też występować w Voice of Poland. Ostatecznie młoda celebrytka nie zdecydowała się na to.

- W przypadku „The Voice” nie czułabym się z tym do końca dobrze, ponieważ mam wielu fanów i osoba, która stanęłaby ze mną do walki, najprawdopodobniej nie miałaby ze mną szans. To nie byłoby fair, a ja źle się bym z tym czuła - mówi Magda Bereda.

W lipcu 2019 organizatorzy Tańca z Gwiazdami ogłosili, że Magda Bereda będzie jedną z uczestniczek programu. 

>>  Gwiazdor „Tańca z gwiazdami” ma nową dziewczynę. Kim jest partnerka Tomasza Barańskiego?

Kto wystąpi w Tańcu z Gwiazdami 10? 

Poniżej znajdziecie sylwetki pozostałych uczestników Tańca z Gwiazdami: 

Ola Kot - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"?

Damian Kordas - kim jest uczestnik "Tańca z Gwiazdami"? [WIEK, WZROST, INSTA]

Monika Miller - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

Magda Bereda w "Tańcu z Gwiazdami 10" zmierzy się także m.in. z  Barbarą Kurdej-SzatanAkopem Szostakiem, Joanną Lazer i  Rafałem Szatanem.  

 RadioZET.pl/gala.pl