Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Magda Mołek - wiek, wzrost, mąż, dzieci. Kim jest prowadząca Top of the Top Sopot Festival?

14.08.2019 12:26

Magda Mołek poprowadzi Top of the Top Sopot Festival 2019 w czwartek 15 sierpnia. Dziennikarka znana jest szerszej publiczności m.in. z programu "Dzień Dobry TVN", który współprowadziła przez kilkanaście lat. Szczegółowe informacje o karierze, życiu prywatnym Magdy Mołek, a także wiek i wzrost polskiej dziennikarki, można znaleźć poniżej.

Magda Mołek - wiek, wzrost, mąż, dzieci. Kim jest prowadząca Top of the Top Sopot Festival? fot. RAFAL OLEKSIEWICZ/REPORTER/EASTNEWS

Kim jest Magda Mołek? Dzieci, wiek, Instagram, wzrost, mąż, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat prowadzącej Top of the Top Sopot Festival 2019, można znaleźć w tym artykule.

Magda Mołek - kim jest prowadząca Top of the Top Sopot Festival?

Magda Mołek urodziła się w Żaganiu. Jest polską dziennikarką oraz prezenterką telewizyjną. To absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy. Studiowała także politologię ze specjalnością dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Karierę w telewizji rozpoczynała w Lublinie w Telewizji Regionalnej Zagłębia Miedziowego. Po jakimś czasie Magda Mołek wyjechała do Wrocławia i została reporterką w Telewizji Dolnośląskiej. 

Ponadto dziennikarka współpracowała z takimi stacjami jak TVP Polonia, TVP Wrocław, Canal+, RTL 7 oraz TV Puls. Z kolei w TVP prowadziła takie programy jak "Kawa czy herbata", "Spełniamy marzenia", a także niektóre festiwale. W 2004 roku Magda Mołek związała się ze stacją TVN. Tam prowadziła m.in. program "Moja krew", a także pierwszą edycją "Tańca z Gwiazdami". W latach 2005-2019 współprowadziła śniadaniówkę "Dzień Dobry TVN". Magda Mołek od 2006 roku pracuje także w TVN Style. 

Magda Mołek w czwartek 15 sierpnia poprowadzi Top of the Top Sopot Festival 2019.

Top of the Top Sopot Festival 2019, dzień 3 - PROGRAM. Kto wystąpi 15.08?

Magda Mołek - wiek, wzrost, mąż, dzieci, Instagram, życie prywatne

Wielu fanów dziennikarki szuka informacji na temat wieku Magdy Mołek. Prezenterka Top of the Top Sopot Festival urodziła się 30 kwietnia 1975 roku, czyli w 2019 skończyła 44 lata. Ma około 165 cm wzrostu.

Pierwszym mężem Magdy Mołek był biznesman Daniel Lewczuk. Para jednak rozwiodła się pod koniec 2005 roku. Następnie przez kilka lat spotykała się z realizatorem dźwięku Remigiuszem Kasztelnikiem. W 2011 roku natomiast ponownie wyszła za mąż za prawnika Macieja Taborowskiego. Wiadomo, że para ma dwóch synów - Henryka i Stefana - jednak szczegółowe informacje o dzieciach Magdy Mołek owiane są tajemnicą. Na początku 2019 roku dziennikarka przyznała także, że za pośrednictwem "Fundacji Kasisi" adoptowała dziewczynkę, którą wspiera finansowo.

Magda Mołek na Instagramie figuruje pod nazwą: magda_molek. Obecnie obserwuje ją ponad 270 tys. osób.

RadioZET.pl/JW

Oceń